Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nega - farbanje kose i farbe

+13
Zvezdica
Anne Boleyn
Milla
ivonka
Lollipop
Zvončica
Veca
Boni
Femme
Holly
Aynnah
Shade
Khallu
17 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Da li ste ikada farbali kosu?

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_lcap8%Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_lcap0%Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_lcap83%Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_rcap 83% 
[ 10 ]
Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_lcap0%Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_lcap8%Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 12
 
 

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Sre Jun 06, 2012 10:36 am

Ja razmisljam da se ofarbam u crveno, bas bi mi prijala neka ludacka boja. Moram pitati mm sta to znaci, sa cime to u zivotu nisam zadovoljna. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2954761119
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Sre Jun 06, 2012 12:17 pm

pa sto da ne promenis malo ivonka,sta god to znacilo.koja ti je trenutno boja kose,smedja?












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Sre Jun 06, 2012 7:00 pm

Trenutno mi je moglo bi se reci neka moja prirodna boja i to je smedja. Jedva sam nasla tu nijansu da izgleda prirodno i sada bih nesto neprirodno. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 656435
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Uto Jul 10, 2012 4:44 pm

Evo danas sam bila kod frizera. Jedva sam smogla snage da zatrazim jednu nijansu crvene, ali frizerka mi je rekla da sa mojom tamnom farbom kojom se sada farbam ne moze izvuci tu crvenu i da mi to ne bi ni lepo stajalo. Predlozila mi je da me ofarba u neki lesnik pa mi izvuce i svetlije i tamnije pramenove od toga. Ja budala pristala. Em me je osisala prekratko, em imam neko ludo sarenilo od tri boje na glavi...... em mi je uzela 3000.- dinara. Ma da sam se ja bila cvrsto odlucila za tu crvenu, ne bi me mogla odgovoriti, ali ni ja nisam bila sigurna. Sada izgledam kao kreten i vise tu nista ne mogu, posto u subotu putujem za Prag. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 62980
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Uto Jul 10, 2012 5:22 pm

verujem da ipak nije toliko strasno ivonka,brzo ce se sve to stabilizovati.
kasnije ces verovatno na to moci i crvenu da stavis,samo,ja sam mislila da ti imas prirodnu boju kose i da se ne farbas...
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Uto Jul 10, 2012 5:57 pm

Ako procitas moj post koji sam pisala pre ovog videces da se ipak farbam, u neku tamno smedju, takva je i moja prirodna boja. Farbam se, posto su mi na slepoocnici pocele polako sede. Omatorilo se, nemaju svi 30 godina. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 656435
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Troja Uto Jul 10, 2012 9:08 pm

Ne sjekiraj se Ivonka, izrašće kosa. I nemoj da puno mijenjaš boje i često bojiš, možeš izazvati alergijsku reakciju kože glave ili čak sagoreti kosu, pa da je moraš svu ošišati. Ja sam jednom tako dala mini-val na pramenove i poslije se morala ošišati na keca. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2285410009
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Maja Uto Jul 10, 2012 10:24 pm

Ej Ivonka smatraj to kao malo promenu u uživaj, kosa će brzo porasti pa ćeš imati pravu dužinu a i pramenove ćeš morati da ili ponovo staviš ili još bolje ofarbaš kako tebi odgovara.

Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Sre Jul 11, 2012 12:38 pm

Pa to i jeste promena i to drasticna i jos na gore, mnooogo gore, pa ne mogu bas uzivati.Kosa mi je juce pretrpela puno tretmana od farbanja , pa blajhanja pramenova, pa farbanja pramenova, tako da i ne pomisljam da nesto preduzmem. Ima sestra da crkne od smeha kada me u subotu ugleda. "Ko trazi vece, izgubi i ono iz vrece" kaze stara poslovica. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 656435
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od bub@mara Sre Jul 11, 2012 1:47 pm

Ivonka,ne sekiraj zbog kose,pusti je nek raste .Naglasi oči šminkom Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 598318 (bar je avatar crvenokosa)
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Troja Sre Jul 11, 2012 2:21 pm

Pokušaj da na ovo gledaš kao na svoju šansu da uradiš nešto hrabro i drugačije. Kasnije ti nekada u životu bude malo žao što nisi malo više eksperimentisala.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Čet Jul 12, 2012 11:51 am

bub@mara ::Ivonka,ne sekiraj zbog kose,pusti je nek raste .Naglasi oči šminkom Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 598318 (bar je avatar crvenokosa)

Da, boja na avataru je super. Ja se toliko ne sekiram zbog duzine kose, koliko zbog boje. Tako me je cudno isatirala da izgledam kao neka seda baka, uzas jedan. Boja lica mi je nekako siva, pa cu stvarno morati na ovu vrucinu da se jako sminkam,sto sam ovih dana izbegavala, jedino povremeno sjaj. Izem ti frizere. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2954761119
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Troja Čet Jul 12, 2012 1:18 pm

Jest', nekad stvarno znaju da debelo zabrljaju. Ja se sjecam kada sam pocela da radim kao profesor kako me je jedna frizerka ostrigla k'o ovcu. Htjela sam da malo tapiram kosu koja je bila isisana na razne duzine (kao Kim Wild sto je nosila tih godina), a ona mi osisala lijevu i desnu stranu glave na skroz druge duzine. Uhhh!!! Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 828922
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Shade Čet Jul 12, 2012 8:53 pm


Ja se namazah ovom upravo, kako će ispasti, videćemo
Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 859












Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Čet Jul 12, 2012 9:45 pm

i ja se upravo ofarbah mojom starom farbom.onom koja je prosli put(prvi u trudnoci)tako dobro ispala,ovoga puta mi ni malo nije prekrila izrastak...svasta Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 796320












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Shade Čet Jul 12, 2012 10:36 pm



Tamno ispade, ali nema veze, ispraće se brzo, svakodnevno perem kosu.












Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Femme Pet Okt 26, 2012 11:26 pm



Upropastih se. Kupila sam tamno smeđu farbu i sad sam skoro crna. A ne volim crno. Dooobro, tamno, tamno smeđe je.

Khallu, šta mi je činiti, moraću neki preliv da tresnem, je l' da?
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Pet Okt 26, 2012 11:32 pm

nisam sigurna.imas onaj neki fazon,krema ili sta vec za tzv skidanje boje.mozda ima i da se kupi ali raspitaj se kod frizera.
odavno vec nisam u tamnim tonovima pa nesto i ne mogu da se setim sta sam radila u slicnim situacijama.
ono sto je sigurno je da ce pranjem uskoro poceti da se ispira,samo treba strpljenja.
ja sam napokon nasla pravu boju za sebe,pre nekog vremena,Palette,med plava Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 536970












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Femme Pet Okt 26, 2012 11:38 pm



Znam za tu kremu, ma treba samo da odem drugu frizeru, srediće on to, ali sam besna na sebe, jer je moja kosa tamna, tamno smeđa, ali rekoh, daj da je osvežim malo. I trebalo je da računam na to kakva će boja izaći.

Ispira se nakon 6 do 8 pranja. Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 656435 Očas posla Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 656435
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Pet Okt 26, 2012 11:41 pm

potpuno te razumem.ja iako volim prirodan izgled donekle,ne volim nefarbanu kosu pa makar to bila i ista boja.ipak se dobije potpuniji izgled,svezina i sjaj farbanjem.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od ivonka Sub Okt 27, 2012 3:17 pm

Ja sam bila neki dan kod frizera, posto su prosla tri meseca od mog satiranja, pa mi je izrastak bio bas veliki. Frizerka je rekla da se izrastak ne moze satirati, na sta ja ne bih ni pristala iako sam se vremenom na to ludilo privikla. Stavila mi je neku svetlo kestenjastu boju ispod koje se jos vide ti svetliji pramenovi. Nije lose. Sada sam isto satirana, ali nema te sede boje. Htela me je opet sisati, ali nisam pristala, sada mi je tek neka duzina, koja mi odgovara, ono je bilo prekratko.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Sub Dec 01, 2012 8:21 pm

Femme ::
Šta mislite, da li da kosu ponovo ofarbam u plavo? Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 184876271
hhhmm,pretpostavljam da je ovo bilo retoricko pitanje na drugoj temi Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2954761119
svakako cu dati odgovor.
da,mislim da bi mogla.iako te konkretno nisam videla ni sa jednom ni sa drugom Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2954761119
verujem da je skoro svim dugogodisnjim plavusama pogresan potez bio da postanu brinete.
najnoviji primer je moja rodjaka,slogirah se kad je videh na fejsu.ne znam sta joj je to trebalo,ne stoji joj nikako i izgleda dosta starije.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Femme Sub Dec 01, 2012 9:30 pm




Da, bilo je retoričko pitanje, možda sam čak i ironiju malo upotrebila. Ništa strašno.


A sad o boji kose ozbiljno - nisam dugogodišnja plavuša bila. To je bio moj hir koji je trajao par godina, što je ništa u odnosu na broj mojih godina Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 184876271 i svih tih godina sam tamno smeđa.
Sebi se više dopadam sa tamnom kosom. Ne volim crnu-crnu sa onim teget odsjajima, uvek se odlučujem za nijanse koje daju prirodan izgled kosi. Eto, ukratko, nemam snage da pišem večeras.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Troja Sub Dec 01, 2012 9:43 pm

I ja sam u mladjim godinama isprobala plave pramenove, iako sam inače brineta. Sada smatram da tamnokosim ženama ne stoji plava kosa, jer im boja lica nije odgovarajuća. Primjer mi je Lindsey Lohan, koja izgleda kao podgrijan leš otkako se farba u plavo.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Khallu Ned Dec 02, 2012 12:10 am

pa eto,ukratko Femme,ako se prefarbas,javi nam kako je ispalo Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 536970
ja zadnjih dana razmisljam o malo tamnijoj braon iako ih bas i ne volim.kad bih nasla idealnu onakvu kakvu zamisljam,lako bih Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 2954761119












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nega - farbanje kose i farbe - Page 4 Empty Re: Nega - farbanje kose i farbe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu