Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opadanje kose

+14
Karmen
hope
Veca
Samanta
yoya
Mimi
Evita
Zvončica
Shade
Anne Boleyn
La scarpa
bub@mara
ivonka
Khallu
18 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Opadanje kose Empty Opadanje kose

Počalji od Khallu Ned Mar 06, 2011 6:57 pm



Opadanje kose ljudima obično predstavlja veliki estetski problem. Nekima uz to predstavlja i ogroman psihički problem.
Svako opadanje kose prestravi čoveka mogućnošću da više nikada ne izraste.




Spojler:
Dijagnoza se postavlja na osnovu izgleda kapilicijuma i trihograma. Lečenjem se podstiču korenovi dlake na ponovni rast. Lokalno se koristi cignol, kortikosteroidne masti u trajanju od 2 do 3 meseca, rastvor minoxidil (2 do 5%) i imunoterapija kod koje se alergogenim supstancama izaziva ekcemska reakcija. Od opšte terapije koriste se kortikosteroidi, PUVA terapija i iradijacija tela. U blažim slučajevima dlaka može da poraste i bez ikakve terapije. U težim slučajevima i terapija može dati samo prolazno poboljšanje.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Poboljšajte kvalitet kose

Počalji od Khallu Sre Mar 09, 2011 10:25 pm




Nezadovoljni ste kvalitetom svoje kose? Još danas promenite način ishrane i problemi će biti prepolovljeni. Saznajte šta još možete da učinite za svoju kosu.


Spojler:

NEGA
Redovno pranje kose sprečava skupljanje masnoće u kosi i zapušenje lojnih žlezda, čime se omogućava pravilna ishrana kose. Da bi imali bujnu grivu izbegavajte amonijak, nekvalitetne boje za kosu, nekvalitetne šampone i ostala jaka sredstva.

VETAR, KIŠA...
Kosu ne treba previše izlagati suncu, vetru, hloru i slanoj vodi. Izbegavajte da previše zatežete kosu u rep, da koristite jake šnale koje joj fizički smetaju. Nemojte da koristite oštre četke. Izbegavajte sušenje kose preterano toplim feniranjem.



Jabukovo sirće - sjaj i zdravlje za kosu

Zdrava kosa ima pH nivo izmešu 4 i 4.5 - kada se nalazi u ovakvom stanju kutikule su spuštene i zatvorene pa je dlaka glatka i bolje reflektuje svetlost. Prirodni pH kose je dakle blago kiseo. Farbanjem, hemijskim tretiranjem kose, ali i pranjem šamponom podiže se pH vrednost kose. Kada kosa ima viši pH postaje porozna i ne leži ravno već leti na sve strane. Tada se kosa mrsi, deluje manje uredno i frizzy i više se lomi.

Pošto je sirće kiselo, sa pH vrednošću između 2.5 i 3.5 (u zavisnosti od vrste i koncentracije), odlična ideja je da ga koristite razblaženo pri završnom ispiranju. Tako ćete smanjiti pH vrednost koja može biti podignuta iz više razloga - kutikule će se spustiti, kosa će biti sjajnija, manje umršena, lakša za oblikovanje i lepršava.


Jabukovo sirće takođe uklanja naslage minerala koji nastaju kao posledica korišćenja tvrde vode i zbog nečistog vazduha. Uklanja i sebum i naslage proizvoda za stajling. Kada se koristi u ovu svrhu (kao sredstvo za dubinsko čišćenje) koristi se u većoj koncentraciji nego inače (25-50%). Utrljajte na kosu i ostavite da deluje nekoliko minuta pa potom isperite.

Kako se jabukovo sirće koristi kao sredstvo za ispiranje? Pomešajte 75 ml jabukovog sirća sa jednim litrom vode. Ovo sipajte u plastičnu flašu i koristite kao sredstvo za ispiranje na kraju procesa pranja i pakovanja kose. Kosa će biti mekša i sjajnija.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Sre Mar 09, 2011 10:29 pm

Dogod je vreme lepo i toplo, sušite kosu prirodnim putem. Koristite što manje fen, a preparate za revitalizaciju ispirajte hladnom vodom. Tako ćete, savetuju stručnjaci „Loereal“, imati negovanu i sjajnu kosu.

MASAŽA ZA CIRKULACIJU
Kad nanesete šampon, masirajte kožu glave da biste podstakli cirkulaciju i tako pomogli kosi da dođe do kiseonika i ojača. Kožu masirajte vrhovima prstiju najmanje minut.

ENERGIČNO ISPIRANJE
Dobro isperite kosu da biste uklonili šampon, ali nemojte pri tom da koristite vruću vodu jer ona negativno deluje na kapilare. Nanesite neki od preparata za negu i revitalizaciju kose obogaćenih vitaminima, s ekstraktima algi ili avokada, i to od korena ka vrhovima. Kad istekne vreme naznačeno na pakovanju, ponovo isperite kosu, po mogućstvu hladnom vodom.

UMOTAVANJE
Osušite kosu, ali nemojte da je uvrćete i istežete. Najbolje je da je umotate u peškir koji će upiti vodu i blago tapkajte rukama po peškiru. Zatim pažljivo raščešljajte kosu, pa je još malo prosušite pomoću peškira. Najbolje je da je posle toga ostavite da se osuši na vazduhu. Peškir treba blago pritiskati rukama da bi upio vlagu. Za češljanje vlažne kose najbolji su češljevi sa širokim zupcima.

SUŠENJE FENOM
Ako kosu sušite fenom, imajte na umu da vazduh ne sme da bude vreo, već mlak. Da bi kosa delovala bujno, sagnite glavu dok je sušite. Kad je kosa već polusuva, nanesite neki preparat koji će joj dati sjaj, a zatim dovršite sušenje.


Balzam, da ili ne?

Sa balzamom ne treba preterivati, iako mnoge žene misle suprotno. Koristite sredstvo za regeneraciju kose koje prodire do samog korena dlake, a ne zadržava se na površini kao balzam.

Razredite šampon

Koliko šampona treba da upotrebite za jedno pranje kose? Većina stručnjaka smatra da je dovoljna otprilike supena kašika šampona. I još nešto: umesto da ga nanesete direktno na kosu, rastvorite ga u čaši mlake vode.
Hranljiva pakovanja

Ako stavljate pakovanja koja regenerišu kosu, najbolje je da odaberete preparat koji sadrži vitamine i ekstrakte algi, avokada ili maslina. Nanesite ga ravnomerno češljem na celu kosu, od korena do vrhova. Ostavite ga da deluje onoliko koliko je propisano uputstvom.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od ivonka Ned Mar 13, 2011 1:08 pm

Imam jako losu kosu i mogla sam do sada mozda i kola kupiti koliko sam para dala na razne preparate, ali nista mi nije pomoglo, za to je malo kriva stitna zlezda a bogami i genetika. Po meni ili imas kvalitetnu kosu ili nemas. Jedino se trudim da mi uvek bude uredna i cista, dalje od toga ne mogu.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od bub@mara Ned Mar 13, 2011 2:35 pm

Davno sam probala ovo ispiranje sa sirćetom,zaista je meka i sjajnija.trebala bih da ponovim,al samo da ne zaboravim ,inače ,ja svoju kosu ne feniram ,ne preterujem sa maskama Opadanje kose Fa6eea80c2d92b65a91a89964e473038 ovu koristim već dugo,jeftina je i kvalitetna,a farbam se farbom bez amonijaka.
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od La scarpa Ned Mar 13, 2011 11:14 pm

Redovno sisanje je dobro za poboljsanje kvaliteta kose. Imam paz frizuru, znaci ravno secenu kosu i puno sam zadovoljna poboljsanjem kose od kad je frizerka pocela tako da me sisa, kosa mi se jednostavno preporodila.
La scarpa
La scarpa
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 235
Pridružila/o se : 30.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Anne Boleyn Pet Mar 25, 2011 2:38 am



Da zato sto se stepenastim sisanjem kosa u startu krza.

Joj opsesije moje!

Ja imam dugu, farbano plavu i sto je najvaznije zdravu kosu. Ali mogu reci da sam opsednuta kosom. Trudim se da kupujem najkvalitetnije preparate, za sta ni priblizno nemam sredstava, al nekako se krpim, snalazim...I dosta me kritikuju zbog toga jer je mnogo dati 1200 za sampon, ali zato ne kupujem preterano skupu sminku...ccc....

Inace izbegavam feniranje, i to je drugi razlog sto mi je kosa zdrava. Apsurdno mi je da se feniram ako sedim kuci, eventualno skoknem do drugarice ili faksa.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Pet Mar 25, 2011 10:08 pm

8 grešaka u nezi kose

KONJSKI REP NA ISTOM MESTU

Vlasi se lako lome, pa je zato preporučljivo da menjate poziciju vezivanja.

- Jedan dan pomerite rep za santimetar nagore, a sledećeg dana nadole - savetuje stilista slavnih Ričard Marin.

Koristite labavije gumice za vezivanje.

ČEŠLJATE MOKRU KOSU

Ovakav postupak može oštetiti kosu, koja je dodatno lomljiva kada je mokra. Počnite prvo da raščešljavate krajeve, pa polako napredujte prema korenu, češljajući deo po deo.


DUGO ČETKATE KOSU DA BI DOBILA SJAJ
Dovoljno je samo par pokreta da bi se prirodna ulja rasporedila od korena do vrha.

- Sve više od toga predstavlja nepotrebno trenje koje dovodi do kidanja - kaže Ejmi Mekmajkl, profesor dermatologije na univerzitetu medicine u Severnoj Karolini.

FENIRATE SE ČIM OPERETE KOSU
Osim toga što se mokra kosa teže oblikuje, feniranje potpuno mokre kose može izazvati oštećenja.

- Fen treba koristiti na polusuvoj kosi, najduže dvadeset minuta - kaže stilista Piter Kopola.

Pre sušenja fenom, ostavite kosu pet minuta umotanu u topao peškir, a zatim neka se još pet minuta suši na prirodnom vazduhu.


NE VODITE RAČUNA O KOŽI GLAVE
Da bi kosa bila zdrava, koža glave zahteva negu. Masirajte glavu vrhovima prstiju kako biste stimulisali protok krvi. Nemojte koristiti previše agresivne preparate koji oštećuju kožu.

POGREŠNA ČETKA
Dugačka kosa zahteva veliku četku, i obrnuto. Ako koristite pogrešnu četku, ne samo da će vam trebati više vremena da sredite frizuru, nego će se i vlasi zamrsiti i oštetiti. Za veći volumen koristite okruglu četku, a ako želite glatku kosu upotrebite četku pljosnatog oblika.

IZBEGAVATE LAK ZA KOSU
Suprotno popularnom shvatanju, lak za kosu nije štetan.

- Istina je da lak sadrži alkohol, ali on isparava pre nego što dođe u kontakt sa glavom - kaže Šeri Mekmaster, naučnica koja radi za Panten koja dodaje da ono što čini vašu frizuru postojanom nije alkohol već polimer, koji je bezopasan.

VLAŽNOST PROTIV PERUTI
Perut je oboljenje kože glave koje nema veze sa suvoćom kose. Zbog toga ćete korišćenjem ulja samo privremeno rešiti problem. Umesto ulja, koristite šampon sa salicilnom kiselinom ili cinkom.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Anne Boleyn Pet Mar 25, 2011 11:17 pm

U pravu si, jedino gde gresim je sto cesto nosim konjski rep.

Razmisljala sam i da se prefarbam u moju boju, da se okanem vise ove plave. Bice mi lakse u svakom pogledu.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Pet Mar 25, 2011 11:35 pm

Ja isto nosim stalno skupljenu šnalom na potiljku.
Znam da joj to ne čini dobro, ali me jednostavno nervira kad mi pada preko lica.

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Anne Boleyn Sub Mar 26, 2011 1:30 am

I mene nervira kosa preko lica. Zato ni siske ne nosim.

Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Sre Apr 06, 2011 2:26 pm




Upakujte kosu u hranljivo ulje

Sigurno ste primetili da je kosa u proleće u najlošijem stanju? Ne samo da opada, nego je i krta, lomljiva, mrsi se, krajevi su ispucali, teško se raščešljava i još teže oblikuje. Prosto je nemoguća! Shvatite ovakvo ponašanje svoje kose kao očajnički poziv u pomoć. Priuštite joj hranljivu masku barem jednom nedeljno.

Spojler:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Zvončica Sre Apr 06, 2011 2:34 pm

Nervira me moja kosa. Nije gusta, a nije ni potpuno prava. Teško mi je da je oblikujem.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Sre Apr 06, 2011 3:38 pm

moja je skroz prava,ravna ali i tanka.
frizerka mi kaze da imam dosta kose ali tanku dlaku,pa mi je jako tesko da razumem taj apsurd Opadanje kose 4871
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Čet Maj 12, 2011 2:06 pm

Kofein sprečava gubitak kose

Ako biste sve vlasi na glavi nadovezali jednu na drugu u jednu jedinstvenu dlaku, ona bi u proseku rasla brzinom od metar i po na sat! - kaže dr Adolf Ewald Klenk, istraživač u centru Dr.Wolff u Nemačkoj, koji sa svojim timom istražuje način da se očuva zdrav rast i spreči prerana ćelavost. Dr Klenk je nedavno pred tri stotine srpskih dermatologa predstavio nova saznanja i rezultate opsežnih istraživanja o delovanju kofeina na sprečavanje opadanja kose.
Već dugo znamo da kofein blagotvorno deluje na sprečavanje preranog opadanja i proređivanja kose. Sada za to imamo i dodatne naučne dokaze: pronađen je veliki broj gena, kod muškaraca između 800 i 900 a kod žena čak 1800 koji su direktno povezani sa gubitkom kose, a na koje se može delovati kofeinom.
Spojler:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Maj 12, 2011 3:34 pm




Opšte prihvaćen način na koji održavamo higijenu kose šteti kako vlasima, tako i celokupnom zdravlju. Zbog stalnog ispiranja različitim hemijskim sredstvima kožna mikroflora vlasišta se, u većoj ili manjoj meri, oštećuje, remeti se njena pH vrednost, podstiče lučenje masnoća ili se kosa prekomerno suši.
Spojler:
Zdravo pranje

Operite kosu smesom jaja i morske soli, a u zavisnosti od dužine i gustine kose trebaće vam 1-3 kokošija jaja i jedna trećina do jedna kašičica morske soli. Belance i so služe za pranje, a žumance za hranjenje kože i kose. Stavite umućenu smesu belanca i soli na vlažnu kosu, sačekajte 10 - 30 minuta, pa isperite prvo mlakom a posle toga toplom vodom. Ako ste navikli da koristite regenerator upotrebite kvalitetno jabukovo sirće, razblažite ga vodom i na kraju isperite njime kosu.
U nekim slučajevima, ako je koža bila prepuna toksičnih materija, mogu da se pojave bubuljice na koži glave. To je normalna i dobra reakcija, a uz pravilnu ishranu i održavanja higijene glave na zdrav način, posle izvesnog vremena one će da se povuku.
Ako ste navikli da koristite gel za kosu (uopšte nije bezazlen!) probajte da vlažnu kosu namažete sokom limuna. On će da pomogne vlasima da zauzmu željeni položaj, a uz to će da pobošlja kvalitet kose.
Predlažem da izbegavate plastične češljeve za kosu jer se od njih kosa naelektriše, što negativno utiče na funkcionisanje mozga. Preporučujem drvene češljeve ili četke sa drvenim "iglicama". Ako ih koristite to će blagotvorno da utiče na celokupno stanje organizma.

Izvor: Bilje i zdravlje
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Sre Maj 18, 2011 6:16 pm

Na vašoj četki svakodnevno ostane gomila dlaka. Da li je to znak da treba da se javite dermatologu? Sjajna i bujna kosa je ideal lepote u svim kulturnim sredinama. Profesor Mihal Mojrer, direktor Klinike za dermatologiju na Univerzitetu u Drezdenu, govori u uzrocima i načinima lečenja opadanja kose.

Životni ciklus jedne vlasi traje oko sedam godina i u fazi rasta (koja može da traje i do šest godina) ona mesečno izraste oko jedan centimetar. Potom nastupa faza mirovanja, koja traje oko četiri meseca, da bi zatim dlaka ispala i napravila mesto za novu, koja će izrasti iz istog korena.
Prema tome, sasvim je normalno da izgubite oko 100 vlasi dnevno. Tek ukoliko vam kosa opada nedeljama, i to sve više i više, trebalo bi da se posavetujete sa stručnjakom, koji će utvrditi uzrok i prepisati odgovarajuću terapiju.
Spojler:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Sre Jul 27, 2011 11:13 pm


Poslednjih meseci mi je kosa opadala nenormalno. Odem do apoteke i daju mi vitaminske tablete bioskalin i mogu vam reci da sam uspela da yaustavim opadanje kose, nakon dva meseca uzimanja ovih tableta.

Opadanje kose 939588618

http://www.bioscalin.it/index2.htm
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Čet Jul 28, 2011 2:45 pm

i ja sam primetila taj problem kod sebe u poslednje vreme i nikako mi se ne svidja to.
takodje,sve izrazeniji su mi zalisci,sto je najuocljivije na siskama i to me pomalo brine Opadanje kose 4871
Shade,hvala na savetu i preporuci. Opadanje kose 536970
mozes li da napises cenu?
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Jul 28, 2011 3:09 pm



Nema na čemu Khallu, jedini problem je što sam ja to tamo uzela i ne znam da li ih ima u našim apotekama. Pakovanje bioskalina od 30 tableta košta oko 26 eura.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od ivonka Čet Jul 28, 2011 3:11 pm

Dzaba ti Khalu, ja mislim da ga kod nas nema a cena je ja mislim oko 20 eura za kutiju u Italiji, ali neka me Shade ispravi.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Jul 28, 2011 3:12 pm



Jeste ivonka, napisah gore cenu. I znači, nema ga kod nas?

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od ivonka Čet Jul 28, 2011 3:14 pm

Nema, ima ga u Ceskoj, tamo je oko 30 eura ali to je razumljivo , posto je to uvozno. Moj zet ga je pio, pa zato znam.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Jul 28, 2011 3:15 pm


Da, da, pa evo, i ja sam kutiju plaćala 26 eura.
Da li mu je pomoglo išta?


Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Evita Čet Jul 28, 2011 3:45 pm



Khallu moja sestra nasla na internetu ovaj recept za kosu i pomoglo joj,probaj i ti


ako zelite da oporavite kosu, napravite sampon po sledecem receptu:

1/2 l kosili sampona
1 ampula B6 vitamina (bedoxina)
1 ampula OHB12
pentenol rastvor
AD kapi - ako nadjete vodeni rastvor
kapi od koprive
ricinuso ulje - 1 kasika
Evita
Evita
Napreduje
Napreduje

Ženski Broj poruka : 589
Pridružila/o se : 28.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu