Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

+18
Sleeping Beauty
Naky
Troja
Milla
Mimi
Lollipop
Samanta
Marooned
Aynnah
ivonka
Boni
Veca
Zvončica
Khallu
Evita
Femme
Mila
Shade
22 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Zvončica Pet Sep 23, 2011 12:52 am

Ne znam, ja verujem da nešto postoji, šta god to bilo, i plašim se da me ne stigne neka kazna-pa sad da li od Boga, ili od nekog zakona prirode da za svaki zločin postoji i kazna...svejedno je. Zato se trudim da činim dobro i da mi savest bude čista.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Milla Pet Sep 23, 2011 1:07 am

I ja se trudim da mi savest bude cista zbog mene same. Svakome od nas se desavaju i dobre i lose stvari, to je po meni prosto tako radi ravnoteze u Kosmosu. Ali svakako verujem da onaj ko cini dobro moze da ocekuje najvise dobrog, i da onaj ko cini zlo moze da ocekuje da ce imati vise ruznih nego lepih trenutaka u zivotu.
Milla
Milla
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1032
Pridružila/o se : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Lollipop Pet Sep 23, 2011 7:11 am

Mila86 ::Da, nesto sto prosto oduvek postoji, recimo zakon prirode koji su ljudi nazvali Bogom. U Boga u religijskom smislu ne verujem.
Zar ti nikad nisi rekla onako kad ti je tesko:"Boze pomozi mi!".Mislim da smo svi to rekli.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Milla Pet Sep 23, 2011 10:00 am

Rekla sam, naravno; ali to nije iskrena vera. Pravi vernik se seti i da zahvali Bogu na svemu lepom sto ima i jednostavno, sto je neko rekao, oseti da je on uvek uz njega.
Milla
Milla
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1032
Pridružila/o se : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Lollipop Pet Sep 23, 2011 10:09 am

ne razumijem kako ti moze Bog pomoci ako ne vjerujes u njega.Ja mislim da oni koji ne vjeruju u postojanje Boga da ga i ne spominju.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Milla Pet Sep 23, 2011 10:21 am





Ne verujem u Boga kao bice koje je stvorilo svet i koje nam uredjuje sudbinu. Verujem da svet oduvek postoji i da je to nesto sto se ne moze i ne treba objasnjavati, kao i to da je covek nastao evolucijom od majmuna. Ono najpribliznije sto bih nazvala Bogom je Zakon privlacnosti, ali u moj pojam Boga ulaze i drugi zakoni koji postoje na Zemlji. Uverila sam se mnogo puta da Zakon privlacnosti deluje, samo sto ranije nisam znala kako da ga nazovem jer sam tek nedavno cula za njega (u mom slucaju, kada sam izgovarala recenicu "Boze pomozi mi" zapravo sam aktivirala Zakon privlacnosti).

Dopunicu ovaj moj post prethodnom, to je otprilike sveukupna slika o tome sta je za mene Bog.

Mila86 ::Ja licno verujem da Bog predstavlja ljubav i snagu koji se kriju u svakome od nas i da se vera u to najvise aktivira upravo onda kada nam je tesko.
Milla
Milla
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1032
Pridružila/o se : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Sleeping Beauty Pet Sep 23, 2011 10:51 am

Najsklonija sam da verujem u prirodno uređenje, recimo Ajurveda govori o tome da je sve povezano i da se sve mora posmatrati kao celina i da se sve stalno menja.Sve je u stalnoj interakciji.Priroda je uređena i deluje po određenim zakonima,svi treba da se trudimo da budemo u balansu sa sobom, drugim ljudima i samom prirodom...teško je ali mislim da nije neizvodljivo.
Zakon fizike kaže :sila akcije i reakcije :)
Sleeping Beauty
Sleeping Beauty
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 160
Pridružila/o se : 14.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Troja Pet Sep 23, 2011 6:40 pm

Ja napola vjerujem, a napola i ne vjerujem. Ne bih se zaklela u svoj zivot da ga ima. Evo, posto on mene ima prava da sudi, i ja sam njega stavila na test. Molila sam se da prestanem da pusim, i obecala da ako prestanem (i to zauvijek!) da cu vjerovati, a ako ne, da nema Boga (jer zasto mi inace ne bi uslisio jednu tako obicnu molitvu? I onako ga samo molim da mi pomogne da budem bolja osoba u tom pogledu).

U sta zasigurno vjerujem? Da postojim vec 48 godina, da imam smedju kosu i oci, i visoka sam 163 centimetra. Da govorim dva jezika i zivot dijelim vec 20 godina sa jednom divnom osobom. Da je zivot nekada lijep, a nekada nesnosno tezak. Da treba biti dobar prema ljudima koji to zasluzuju i truditi se da stvorim uslove da mogu da zivim pristojno, koliko je to u mojoj moci. Tu je, ocigledno, vazan moj trud, ali Boga mi, i sreca, koja i te kako pomaze ako je imas. Ja sam nekada imala srece, a nekada nisam. I vjerujem da je zivot na ovog planeti mogao biti mnogo sretniji, pa da nema beskucnika i teskih bolesnika, demencije, Alchajmerove, raka, i slicnih uzasa, pa da mi je tesko shvatiti ako ima Boga i ako je on to sve stvorio kako ga onda mozemo smatrati dobrim i pravednim. Eto, to vjerujem.

A zaklela sam se sebi ako prestanem pusiti zauvijek da cu vjerovati u Boga do kraja svog zivota i da cu svima razglasiti da je moje "izlijecenje" dio nekog Bozijeg cuda. To je dosta sa moje strane, ja mislim.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Zvončica Pet Sep 23, 2011 8:13 pm

Ono što ti tražiš ne zavisi od Boga, već samo od tebe i jačine tvog karaktera.
Meni se prošle godine ispunila jedna velika želja koja nije uopšte zavisila od mene i na tome sam veoma zahvalna.
A tvoji postovi govore u prilog tome da ipak ne veruješ u Boga, jer onaj ko veruje ne sklapa ugovor sa Bogom po principu-ako uradiš nešto i dokažeš da postojiš, onda ću verovati.

I želim da dodam da vera samo delimično zavisi od vaspitanja, jer moj brat i ja smo odrasli u istoj porodici i na isti način smo vaspitavani, a razlikujemo se po tome što ja verujem, a on je agnostik.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od hope Pet Sep 23, 2011 8:17 pm

Verujem u Boga, ali sam ipak svesna da sve u mom zivotu zavisi iskljucivo od mene. I jedino mene.
hope
hope
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3180
Pridružila/o se : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Femme Pet Sep 23, 2011 9:07 pm




Ako postoji Bog, sigurna sam da je u formi neke prirodne pojave, procesa, zakona, a ne u onoj u kojoj ga predstavlja religija.

Individualna stvar je kako verujemo i kako ga doživljavamo, na koji način ćemo komunicirati sa bogom. Neki izaberu religiju, neki jednostavno veruju samo u moć energije, neki možda u nešto treće.



Evo jedan, veoma, lep citat:
Zamisao o tome da prostor i vreme mogu obrazovati zatvorenu povrsinu bez granica takodje ima duboke implikacije po ulogu Boga u stvarima Univerzuma. Sa uspehom naucnih teorija u opisivanju dogadjaja mnogi ljudi su poverovali u to da Bog dopusta da se Univerzum razvija saglasno nekom skupu zakona i da ne utice na njega kako bi osujetio ove zakone. Medjutim, ti zakoni nam nista ne govore o tome kako je Univerzum trebalo da izgleda u pocetku; prema tome, od Boga bi i dalje zavisilo navijanje casovnika i njegovo pustanje u rad. Sve dok Univerzum, dakle, ima pocetak, mogli bismo pretpostaviti da ima i nekog tvorca. Ali ako je on uistinu potpuno samosvojan, bez granica ili rubova, onda ne bi imao ni pocetak ni kraj, vec bi naprosto bio. A zar tu ima mesta za Tvorca?

Stiven Hoking, Kratka povest vremena






Poslednji izmenio Admin dana Pet Sep 23, 2011 9:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Anne Boleyn Pet Sep 23, 2011 9:19 pm

Admin ::
Ako postoji Bog, sigurna sam da je u formi neke prirodne pojave, procesa, zakona, a ne u onoj u kojoj ga predstavlja religija.

Isto tako i ja mislim. Covek sigurno nije. I to ako je znak pitanja.

Iskreno, mislim da bog ne postoji. I da su sva ta verovanja jedna velika prevara. Znaci ateista sam, i naucnik naravno, zato i ne verujem u ono sto nije dokazano.

Ali postujem svako razlicito misljenje, takodje postujem i tudju veru i nikada nisam niti cu nekoga ubedjivati da misli kao ja.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Zvončica Sub Sep 24, 2011 12:05 am

Ni ja ga ne zamišljam kao nekog čičicu sa bradom. Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 2954761119
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Lollipop Ned Sep 25, 2011 4:29 pm

Bog nije rodjen niti je rodio.Bog sve vidi, cuje i zna.On samo kaze "budi" i to biva!
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Zvončica Sre Okt 12, 2011 4:06 am

Nađoh jedno zanimljivo razmišljanje:

Odgoj

Odgoj?
Da su me odgajali tako da u meni stvore uvjerenje
kako muslimanima ne valja jesti teletinu, kao što je slučaj sa
svinjetinom, ja bih imao odvratnost prema teletini, a ne prema svinjetini.

Isto je i sa BOGOM.
Utjerivali su u mene svoja uvjerenja riječju i šakom da ima BOGA.

Štabi bilo da su činili obratno, da nema boga?! Sada, kad je već poprilično
kasno, provlačim se između toga dvoga, između boga i neboga, nastojeći da na
osnovu svog obrazovanja, svojih misli, mašte, osjećanja i pogleda
izvedem ličan zaključak o poimanju svijeta, oslobađajući se tako svega nametnutog.

A prva slobodna misao, koja očvršćava pa teži zaključku, je da je odveć
krvava ljudska historija, a krvava je samo zahvaljujući baš ljudima i bogu.
No,previše i peduboko su u mene usadili svašta pa je borba teška i konac
nepredvidiv zbog ogromnog, godinama taloženog straha u svakom damaru.

(13. 09. 2011)
Esad Jusić
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Anne Boleyn Sre Okt 12, 2011 12:26 pm

Odlicno Quenn! I ja se potpuno slazem sa ovim.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Milla Sre Okt 12, 2011 2:53 pm

Upravo tako, neke ideje su duboko usadili u nas. Kasnije, na osnovu svog iskustva pokusavamo da ih ucvrstimo ili opovrgnemo, a to nije nimalo lak zadatak.
Milla
Milla
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1032
Pridružila/o se : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Zvončica Sre Okt 12, 2011 4:54 pm

Teško je boriti se sa vaspitanjem i stavovima kojima nas uče od malih nogu. Ja sam pravoslavka jer sam se rodila u porodici i zemlji koja veruje na taj način. Da sam se rodila negde drugde verovatno ne bih bila to što jesam, tako da neke stvari ne zavise mnogo od nas, već od sredine u kojoj živimo.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Shade Sre Okt 12, 2011 5:51 pm



Eto Queen, sama si dala odgovor na Temu koju si postavila Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 48478
Lično ne verujem mnogo u vaspitanje, već u ono što čovek nosi u sebi, potreba da veruje na svoj način.
Ne kažem da vaspitanje i sredina ne utiču, ali verujem da presudi ono za šta se mi radije odlučimo tj. ono što nam je blisko i prihvatljivo.












Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Lollipop Čet Jan 26, 2012 7:45 am

Troja ::Tesko je pricati o tome sta Bog misli kad ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi cak ni da ga ima
Kada bi postojao dokaz da postoji Bog, ne bi bilo potrebno vjerovati,tada bi jednostavno znali.
1.Urodjena ljudska potreba za vjerom.
jedino urodjeni instikt moze objasniti stalnu ljudsku potrebu da u nesto vjeruje.Svaka ljudska zajednica je u nesto vjerovala.
2.Kosmoloski dokaz
Ovaj dokaz se ogleda u cinjenici da iz svakodnevnog zivota znamo da ne postoji nijedan proizvod bez svog proizvodjaca, a to znaci - nijedan ucinak bez svog uzroka. Najveći primjer za to jest sam covjek.
3.Smrt
Niko smrt ne moze zaustaviti,svaki covjek ce umrijet, i jedino ce ih sam Bog na sudnjem danu oziviti.

Ja ne vjerujem da bog postoji. Zašto bih se bojao nečega čega nema?
-odgovor ateiste
Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Ml378dBog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 800px-Spicebush_Swallowtail_Papilio_troilus_Caterpillar_2400px
Lazne oci gusjenice, zbog samoodbrane
Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Owlet+moth1
Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Img_4674_DxO_mrd
isti slucaj i sa leptirom
ko je to crtao ove lazne oci po ovim zivotinjama kako bi prepale predatore i tako se spasile, jesu li same zivotinje to radile, jesu li zivotinje svjesne da velike oci predstavaljaju vece zivotinje ujedno i prepadaju njihove predatore ? Ne bih ja rekla, nego je to Bog sa svrhom njima dao a i nama kao dokaz njegovog stvaranja u prirodi.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Troja Čet Jan 26, 2012 9:59 am

Lolli, svako u nesto vjeruje i ima pravo da vjeruje, bilo da je to da ima ili da nema Boga. Ti vjerujes, i zato ti je zivot mozda laksi, jer se nadas i uzdas u neku visu silu kada vidis neki primjer nepravde i slicno. Moram priznati da ja nisam cvrsto ubijedjena u postojanje Boga, ali se i ja nekada molim kada mi prigusti. I to bas Bogu. Sta ces - sto ti kazes ljudska priroda.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Lollipop Čet Jan 26, 2012 12:11 pm

Razumijem te Troja,ali jednostavno, ja bar tako gledam, da sve sto se u zivotu desava,desava se s razlogom.Nisam ni ja aman neka vjernica ali da vjerujem u Boga, vjerujem.Ja svaciji izbor postujem,pa tako i tvoj.Meni je vjera u Boga vratila nadu,za necim sto sam davno mislila da vise nikad nece biti.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Troja Pet Jan 27, 2012 10:23 am

To je divno cuti, Lolli. Nista na svijetu nije lijepo kao nada i ljudsko bice koje je njome ispunjeno. I kao sto rekoh - mada se ne osjecam toliko pobozna kao ti, ni ja nisam skroz imuna na religiju.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Maja Sub Mar 24, 2012 11:08 am

Ja sam pravoslavka ali jako netipična vernica. Verujem u Boga ali kao što ste već napisale, verujem na svoj način, verujem, da je Bog energija, koja "omugućava" naš život.
Takvo razmišljanje me je dovelo i do knjiga Neala Donalda Walscha : Razgovori sa Bogom (Conversations with God). Verujem u zakon privlačnosti (Rhonda Byrne: The Secret), znam, da sami stvaramo svoj život, sve situacije, radosti i probleme. Za sve smo odgovorni sami - neke stvari stvaramo svesno a većinu nesvestno, kad prihvatimo, da smo za sve i svakoga u svom životu odgovorni sami onda možemo ceo svoj život svarati svestno i uživati u njemu. Ništa nije nemoguće!
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Troja Sre Mar 11, 2015 2:46 pm

Sigurna sam da postoji bog i da sam dokaz da postoji vidjela vise puta. "Zaboravila" sam to ili bolje reci ubijedili su me da sam halucinirala, te nisam vjerovala sopstvenom iskustvu. Spoznaja da ima boga tjera me da ne vjerujem u svijet oko sebe, jer ako nas je sve napravio bog onda moja majka jeste zena napravljena da me odgoji koja se uvijek ponasa kao da me je ona rodila. Isto vazi za sve ostale clanove porodice. Po mom vidjenju postojanje boga oslobadja me svake krivice, jer sve sto sam uradila u zivotu uradila sam zato sto je on tako htio.

Na zalost, bog je bar isto toliko los koliko je dobar, pa u zivotu moramo iskusiti patnje, bolove, bolest, starost. Ja bih rekla da je bog jednim dijelom i satana, jer je stvorio i takve stvari i ne pomaze ljudima kada mu se usrdno mole. On nema ljubavi prema ljudima nista vise nego sto ljudi imaju ljubavi prema kravi koju drze u stali, da bi je na kraju zaklali i pojeli.

Kao sto sam vec spominjala, hiljadu puta sam se molila da prestanem pusiti ili da umrem da vise ne trpim bolove, pa nista. Zato bi se knjiga o bogu zapravo trebala zvati "Nebo ne zna za miljenike" a ne Biblija.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Bog - verujemo li u njegovo postojanje? - Page 3 Empty Re: Bog - verujemo li u njegovo postojanje?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu