Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

+19
Milla
Marooned
Mimi
mpb.riatdhesimi
ivonka
Boni
Zvončica
Anne Boleyn
La scarpa
adminn
Evita
bub@mara
Aynnah
ABA
Holly
Khallu
Shade
Džozi
Femme
23 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Mimi Sre Avg 03, 2011 6:49 pm

Po meni to znaci da volis rizik i avanture Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 2954761119
Mimi
Mimi
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 168
Pridružila/o se : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od mpb.riatdhesimi Sre Avg 03, 2011 7:12 pm

Hvala Mimi

mpb.riatdhesimi

Ženski Broj poruka : 5
Pridružila/o se : 02.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Mimi Sre Avg 03, 2011 7:14 pm

nema na cemu,e sad si mi zagolicala znatizelju,da te pitam kako ti vidis tvoj san, i kako ga objasnjavas?
Mimi
Mimi
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 168
Pridružila/o se : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od mpb.riatdhesimi Sre Avg 03, 2011 7:17 pm

Pa ja vidim da nasa buducnost lezi u ozbiljnim opasnostima i da to mirno gledamo
da sve nemoguce postaje moguce a mi samo gledamo i nista ne radimo
da sve bogatstvo nase ide u nepoznatim pravcima. mozda glupo ali san je samo san

mpb.riatdhesimi

Ženski Broj poruka : 5
Pridružila/o se : 02.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Mimi Sre Avg 03, 2011 7:28 pm

Po meni nije glupo.Snovi otkrivaju puno vise o nama nego sto sami znamo,lepo je sto umes da "protumacis" san,neki ljudi se i ne secaju svojih snova.
Mimi
Mimi
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 168
Pridružila/o se : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od mpb.riatdhesimi Sre Avg 03, 2011 8:00 pm

snovi kojih se secam ujutro uvek mi se ostvaruju. Ono sto vidim i kako se u snu osecam, tako se i kod mene desi. Taj san mogu nazvati cudnim, jer sam se tako fino osecala u snu, mirno i sretno. A kada sam se setila danju toga sna, bilo je cudno kako sam mogla tako da se osecam. I na kraju sam se setila decijeg filma, gde je Jozef, odgovorio faraonu o njegovim cudnim snovima, i sve je to imalo znacaj buducnosti. Da debele krave znace bogate godine a mrsave krave znace siromasne godine.
Dok krokodili u snu znace opasnost.

I prema tome ja sam trazila mogucnost odgovora od nekog drugog. Zato sam tu da cujem i ostala misljenja.

mpb.riatdhesimi

Ženski Broj poruka : 5
Pridružila/o se : 02.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Shade Sre Avg 03, 2011 9:08 pm



mpb, pre svega, dobro nam došla.

Što se snova tiče, nisam od onih koji se mnogo oslanjaju na njih, takođe se ne sećam svih snova. Postoji [You must be registered and logged in to see this link.], možda tu pronađeš neki od odgovora vezan za tvoj san. Takođe postoji
još par tema u ovom pdf-u, u kojima možeš da se bolje informišeš o snovima uopšte.

A možda neka od devojaka sa foruma ima konkretne odgovore?

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Čet Avg 04, 2011 12:19 am

ja verujem u vaznost snova ali ne onu iz sanovnika,vec mislim da nose dublju smisao u nasem zivotu.podsvest igra veliku ulogu pa na osnovu toga i ne trazim znacenje istih Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 48478
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Shade Čet Avg 04, 2011 12:21 am



To bi značilo, individualno tumačenje, tj. da, svako na svoj način tumači snove, odnosno na osnovu svoje podsvesti?
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Čet Avg 04, 2011 12:23 am

recimo tako Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 536970
ja bar ne obracam paznju na sanovnik jer npr znam koliko sam senzibilna,pa (kao dete),situacije koje mi se desavaju preko dana,kasnije u noc i sanjam
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Avg 04, 2011 12:24 am

Da. Kažu da je najbitniji osećaj koji imaš dok sanjaš.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Shade Čet Avg 04, 2011 1:33 am



Najbitniji? U čemu, zbog čega? Objasni mi molim te, nisam razumela.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Avg 04, 2011 1:39 am

Kad sam pričala o nekom snu sestri koja je psihijatar, ona je prokomentarisala da ako se lepo osećaš dok sanjaš onda je to dobar znak i obrnuto. Mada, već sam negde pisala da u psihijatriji piše da samo snovi koji se ponavljaju imaju nekog značaja.
Kod sebe sam primetila da mi se dešava da sanjam nešto što je vezano za ono o čemu razmišljam, a to je dokaz da su snovi rezultat naše podsvesti.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Čet Avg 04, 2011 1:43 am

već sam negde pisala da u psihijatriji piše da samo snovi koji se ponavljaju imaju nekog značaja.
nisam ovo propratila ranije a kod sebe sam primetila,godinama unazad,snove koji se pojavljuju ili konkretno san.
samo sto ni malo nije lep,oblacan dan,mutna voda,stara napustena kuca ali sve to iz vizure bakinog dvorista,koja je odavno pokojna a mnogo mi je u zivotu znacila
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Avg 04, 2011 1:48 am

Imala sam nekoliko različitih snova koji su se ponavljali. Najgori je bio košmar u kome me neko steže za vrat i ne mogu da dišem.

Što se tiče tvog sna, sama si dala odgovor. Verovatno ga sanjaš jer ti nedostaje baka.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Čet Avg 04, 2011 1:57 am

zabrinjava me jer sam ga sanjala i mnogo ranije,dok je ona joz bila ziva npr,cini mi se da sam bila dete jos uvek Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 4871
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Avg 04, 2011 2:03 am

Čula sam da mutna voda nije dobar znak, a ni ta napuštena kuća mi se ne sviđa. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 796320
Volela bih da ti pomognem, ali ne razumem se u snove.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Čet Avg 04, 2011 2:04 am

ma znam sve to....ali vise nije ni bitno.
cini mi se kao da je bilo vezano za detinjstvo,baku,tada je to pocelo...i eto...zavrsilo se.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Marooned Pet Avg 19, 2011 3:33 pm

Sanjala sam moju terasu punu crvenih gladiola i kako pravim veliki buket za nekoga a ne znam za koga.
Marooned
Marooned
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 237
Pridružila/o se : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Pet Avg 19, 2011 4:48 pm

Ja sanjah nocas kako se penjem uz neke stepenice kao u Hari Poteru i mucim se,mucim,klizaju mi se cizme,ali na kraju se popeh!
To valjda nesto znaci.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od mpb.riatdhesimi Pet Avg 19, 2011 5:07 pm

doziveces veliki uspeh za koji si se puno mucila

mpb.riatdhesimi

Ženski Broj poruka : 5
Pridružila/o se : 02.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Pet Avg 19, 2011 5:11 pm

Hvala na tumacenju. Nadam se da ce biti tako.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Marooned Sub Avg 20, 2011 11:30 am

Marooned ::Sanjala sam moju terasu punu crvenih gladiola i kako pravim veliki buket za nekoga a ne znam za koga.
Jel zna neko znacenje mog sna?
Marooned
Marooned
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 237
Pridružila/o se : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Sub Avg 20, 2011 1:23 pm

Cveće u snu je simbol zdravlja - emocionalnog ili duhovnog. Obratite pažnju u kakvom je stanju cvet. Da li je beo ili u boji? Da li je uvenuo? Da li mu je potrebna voda?
Svetlo obojeni, zdravi cvetovi označavavaju aktivan život ili lični rast. To se može odnositi na karijeru, lični život ili duhovni život.


Toliko sam nasla.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Marooned Pon Avg 22, 2011 2:27 pm

Hvala Boni
Marooned
Marooned
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 237
Pridružila/o se : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 3 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu