Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

+19
Milla
Marooned
Mimi
mpb.riatdhesimi
ivonka
Boni
Zvončica
Anne Boleyn
La scarpa
adminn
Evita
bub@mara
Aynnah
ABA
Holly
Khallu
Shade
Džozi
Femme
23 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Uto Mar 15, 2011 2:01 pm

pa dobro onda si opterecena Velikim Bratom Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 656435
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od bub@mara Uto Mar 15, 2011 2:22 pm

kad čovek ima mnogo slobodnog vremena onda mnogo razmišlja o nepotrebnim,nebitnim stvarima ...verovatno mi se to odrazilo na snove..
bubi,eto ti odgovora.. :s:
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Anne Boleyn Sub Mar 26, 2011 2:09 am

Ja skoro uvek sanjam, u zadnje vreme imam kosmare, jer me je dugo traumirala profesorka kod koje sam u januaru polozila tezak ispit.

Pa tako sanjam nju kako me juri, kako me obara na ispitu, kako pokusava da mi pojede noge, sanjam je kao Kruelu... Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 714681
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Sub Maj 21, 2011 1:19 am

Noćas sam sanjala jednog kolegu koji mi se sviđao pre 2-3 godine. Osećaj je bio tako lep da nisam želela da se probudim. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 158942 Posle sam sanjala neke gluposti vezane za bivše momke i to mi je pokvarilo idilu. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 393939

Ah, podsvest je čudo!
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Sre Maj 25, 2011 2:56 pm



podsvest jeste cudo Queen, u snovima joj i jesmo najblizii Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 536970

Tokom noći podsvest se "sanjaču" otkriva u slikama od četiri do sedam puta. A samo pet minuta što se probudi, zaboraviće više od polovine snova, dok će posle deset nestati 90 odsto. Psihoterapeuti i hipnoterapeuti ističu da je važno beležiti snove nakon buđenja.

Što više detalja i prizora iz snova može, uz pravilno "dijagnostikovanje", da reši mnoge emotivne, zdravstvene ili finansijske probleme.

- U budnom stanju probleme gledamo kroz prizmu racionalnog, a podsvest putem snova teškoće gleda bez ikakva ograničenja i daje intuitivne odgovore. Oni su najčešće u bojama jer samo 12 odsto ljudi sanja crno-bele snove - kaže - kaže Kelly Sullivan Walden, terapeut.

Spojler:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od bub@mara Sub Maj 28, 2011 10:40 am

evo još uvek sam sanjiva,toliko je san bio živ i ostavio utisak na mene. sanjala sam da mi dečko pomaže da se porodim ...uzima ga za nogice i lupka ga po guzi,muško je...ulazimo u našu novu (neku) kuću gde su nam podstanari ,cigani ,čestitali...
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Veca Sub Maj 28, 2011 11:07 am

kažu da kad sanjaš bebu, onda ti nastupa period kad će ti sve ići kao po loju, e sad ako je tu i porod i nova kuća, to mi sve miriše na nešto dobro bubi...
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Sub Maj 28, 2011 1:09 pm

Sanjala sam da sam se pomirila s bivšim. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 62980
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od bub@mara Pon Maj 30, 2011 3:00 pm

Veco,iz tvojih usta u Božije uši, i ja tako mislim..
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Anne Boleyn Pon Maj 30, 2011 7:23 pm

Rocket Queen ::Sanjala sam da sam se pomirila s bivšim. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 62980

To moze biti ili tvoj strah ili mozda...zelja, a? Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 598318
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Pon Maj 30, 2011 9:51 pm

Pre će biti ovo drugo. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 656435
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Sre Jun 01, 2011 12:28 pm

sta predstavljaju snovi o novcu generalno?
dobro ili lose?
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Sre Jun 01, 2011 1:40 pm

Sanjala sam vencanje brata mog momka i neke 2 ogromne zmije na tom vencanju!...A malda je bila u farmerkama i ima 15 godina.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Sre Jun 01, 2011 1:55 pm

Zmije su verovatno neko zlo.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Sre Jun 01, 2011 1:58 pm

Kaze moja majka,neprijatelji. Samo sto sam ja u snu lupila nekim drvetom i oterala ih.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Sre Jun 01, 2011 1:59 pm

E pa onda ćeš savladati neprijatelje. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 2954761119
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Anne Boleyn Sre Jun 01, 2011 5:12 pm

Khallu ::sta predstavljaju snovi o novcu generalno?
dobro ili lose?
Pa ja mislim da tu nema dobro ili lose, vec nam se samo stvarnost malo pšreselila u snove. I ja cesto sanjam novac, i to kao da ga imam i previse.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Sre Jun 01, 2011 6:02 pm

Evo iz sanovnika znacenje novca.

Zlatan novac - očekuje vas siromaštvo. Sitan novac - bogatstvo. Lažan novac - pretrpjet ćete gubitak zbog svojih lažnih prijatelja. Mnogo novca na gomili - neočekivani dobitak. Primati novac - očekuju vas nepredvidjeni izdaci i nezadovoljstvo u ljubavi. Davati novac - kroz dobre poslove povećat će vam se prihod. Posudjivati novac - bit ćete zabrinuti zbog neprilika na poslu. Brojati novac - očekuje vas velika zarada i sretno rješenje svih briga. Naći novac - ispunit će vam se nade kroz dobre vijesti i sreću u igrama. Izgubiti novac - propast će vam planovi. Mijenjati novac - upustit ćete se u nesigurne poslove. Zgrtati novac - očekuje vas blagostanje i uspjeh u poslovima. Primati krivotvoreni novac - očekuje vas veliko razočaranje. Plaćati krivotvorenim novcem - planirate učiniti nešto nepošteno. Primiti kovani novac - očekuju vas zaruke. Davati kovani novac - čuvajte se vlastite nesmotrenosti. Mijenjati kovani u papirnati novac - pretrpjet ćete veliki gubitak.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Sre Jun 01, 2011 6:22 pm

Sitan novac - bogatstvo.

jeeeeeeee! Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 77536
Naći novac - ispunit će vam se nade kroz dobre vijesti i sreću u igrama
moram poceti da igram loto Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 2954761119


hvala Boni,ulepsala si mi dan! Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 19271
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Sub Jun 11, 2011 4:17 pm

Prvo sam sanjala da me brat nekoliko puta u toku noći davi, tj. steže mi vrat i ne mogu da dišem (inače i pre dve godine sam imala povremeno košmare u kojima me neko davi i ne mogu da dišem).
Posle sam sanjala kako su me zarobili neki kriminalci i taman kad su hteli da me puste na slobodu, ja sam slučajno udarila jednog od njih i onda mi je on rekao da se oprostim od svoje porodice, stavio mi ruku oko vrata i uperio pištolj u slepoočnicu. Zažmurila sam od straha, očekujući pucanj i onda sam se probudila. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 1307364940
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od ivonka Sub Jun 11, 2011 6:00 pm

Jao grozno Queen.Ja sam pre par dana sanjala da je moj muz manijak i da gledam kako besomucno bode nozem meni nepoznatu zenu, ja ga molim da prestane i on se samo ludacki smeje i nastavlja. Iz tog kosmara me je upravo probudio on, posto sam plakala i zapomagala u snu. To je posledica toga , sto mi on cesto prepricava neke svoje najgore slucajeve sa posla.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Jul 07, 2011 6:11 pm

Noćas sam sanjala dva muškarca i obojica su mi se danas javila. Verovatno sam ih dozvala. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 2954761119
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Boni Čet Jul 07, 2011 9:35 pm

Sigurno da jesi Queen. To se i meni desavalo!
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Zvončica Čet Jul 07, 2011 9:49 pm

Meni je ovo prvi put. Postala sam vidovita. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 656435
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od mpb.riatdhesimi Uto Avg 02, 2011 9:07 am

Sanjala sam kako sa nekom drugaricom plivam kroz jezero/mocvaru, u ledja krokodila. Mirni krokodili nose nas u ledja u jedno malo ostrvo. Stojimo tu i gledam kako krokodili nose krave u ledja i sluze kao transport. Osecam se normalno a i sretno sto sve to nije opasno.
Sta to znaci?

mpb.riatdhesimi

Ženski Broj poruka : 5
Pridružila/o se : 02.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 2 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu