Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

+19
Milla
Marooned
Mimi
mpb.riatdhesimi
ivonka
Boni
Zvončica
Anne Boleyn
La scarpa
adminn
Evita
bub@mara
Aynnah
ABA
Holly
Khallu
Shade
Džozi
Femme
23 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Khallu Pon Feb 22, 2016 10:43 pm

koliko se secam,a to je bilo juce,sanjala sam ono o cemu razmisljam u poslednje vreme.cist instinkt.mada,kazu da popodnevni snovi nisu merodavni Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 48478












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Maja Uto Feb 23, 2016 7:10 pm

I ja sam danas popodne oddremala i sanjala da sam izgubila benija pa sam ga našla i onda sam odjednom imala dva psa, a kao išli smo u neki tržni centar pa onda kada sam našla Benija nisam mogla da nađem kola i nisam znala da li samo neznam gde sam jih parkirala ili su mi jih ukrali i nisam se baš potresla jer imam dobro osiguranje (ko još sanja osiguranje???). Pomagali mi neki poznati prijatelji o kojim nisam dugo razmišljala ili jih videla. A ulica i tržni centar ništa nalik što znam. Baš nemam pojima šta mi to palo na pamet ili kakve veze to ima sa bilo čim
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Feb 24, 2016 10:04 am

Ja sam jutros sanjala kako sjecem neka dva velika komada mesa. Bili su vec pripremljeni, jedno pohovano, a drugo peceno. Mene je privlacilo ono pohovano, a kad sam krenula da rezem ispostavilo se da je to sama mast, pa sam ga bacila. Ono drugo parce koje se meni nije dopadalo ispade dobro, te ga isjekoh da se pojede. Uto se srusio neki most. Ne znam ko ga je srusio, ali znam da sam se do tog trenutka pitala sta je to i tek tada shvatila da je to bio most.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Čet Apr 28, 2016 10:00 am

Sanjala sam da sam za stolom sa nekoliko ljudi. Ispred nas bilo je pecenje, a oko njega omotana neka relativno sitna zmija. Neko od ljudi oko mene poce sijeci pecenje sa omotanom zmijom, I u to se njena glava jako poveca, skliznu sa pecenja I ode u dnevnu sobu. San se zavrsio tako sto je zmija lezala na sred sobe, a mi skupljali hrabrost da je se nekako rijesimo.


Grozan san. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 1307364940 Sanjala sam ga preksinoc.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Veca Čet Apr 28, 2016 10:34 am

Uh, baš grozan san, užasavam se zmija i na javi i u snu.












Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Pon Maj 16, 2016 10:08 pm

Opet sam sanjala ružan san. Sjedila sam na nekoj prljavoj posteljini i čudila se od čega je umrljana. Onda sam vidjela na ulici vampire kako napadaju ljude i pomislila da je posteljina od toga zamrljana. Probudila sam se prije nego što su mene napali.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Jun 01, 2016 8:47 am

Jos jedan ruzan san.  Sanjala sam da vidim neku amputiranu ruku.  Uhhh... Ne mogu da se ne pitam ima li to neke veze sa tim sto se juce nikako nisam mogla skoncentrisati da ucim nesto sto ce mi vjerovatno trebati za posao.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Maja Čet Jun 02, 2016 9:46 pm

Baš imaš neke "šugave" snove Troja.
Ja redko kad šta sanjam a i tada se obično ne sećam snova
a kad već sanjam to nema veze za realnošću
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Pet Jun 17, 2016 2:36 pm

Sinoc sam sanjala da hodam ulicom sa jos dvoje ljudi i da me neki huligan poceo napadati. Stalno mi je prilazio i pokusavao da me pocupa za kosu. Ja sam se izmicala i u neka doba pocela da zovem u pomoc na sav glas. Niko me nije cuo. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 1307364940
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Maja Sub Jun 18, 2016 10:30 pm

Baš imaš traumatične snove
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Čet Jun 23, 2016 8:45 am

Sanjala sam da sam pronasla guku u desnoj dojci I jos neke tome slicne gadosti. Probudila sam i sebe i supruga vicuci. San je bio toliko uvjerljiv da sam provela nekoliko minuta opipavajuci dojke da provjerim ima li sta. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 1307364940
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Jul 06, 2016 4:16 pm

Nocas sam sanjala da mi je zubar izvadio zub i da sam na njemu fino vidjela kvar velicine zrna rize i pomislila da se to desava jer koristim bombone sa secerom.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Jul 13, 2016 9:51 am

Nocas sam sanjala da imam divnu tamnu, dugu i kovrdzavu kosu. Posla sam da je operem i od sampona ona se odjednom ispravila i postala pepeljasto plava. Ono sto me je zacudilo je da je kosa, kako se promijenila, tako momentalno postala suva i kao isfenirana. Ugodan san.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Avg 17, 2016 9:50 am

Sanjala sam da je moja firma postigla neki fenomenalan uspjeh, a da ja pojma nisam imala kako smo to uspjeli. Posmatrala sam kolege kako ponosno hodaju ispred reportera koji su ih snimali I neko mi je govorio da otvaramo nove kancelarije po Londonu. Pitali su me da li bih zeljela preci u novu kancelariju, a ja rekoh da bih zeljela ostati u ovoj u kojoj sam sada.

Lijep san. Mislim da sam ga mozda sanjala jer sam bila ispunjena divnim utiscima poslije sinocnjeg izlaska.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Čet Avg 18, 2016 9:20 am

Svu noc sam sanjala neku vrlo staru osobu kako mi nesto govori. Bas sam se namucila u snu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Uto Sep 20, 2016 10:12 am

Opet sam imala nocnu moru. Sanjala sam da me neko sisa i u pocetku je frizura izgledala savrseno. Ja sam se bas odusevila, kad ta osoba poce da otkida ogromne pramenove sa moje glave. Uzasnuta poceh da dozivam supruga i kako sam se okrenula kroz prozor ugledah vjesticu. Izgledala je bas zastrasujuce i nije gledala u mom pravcu. Kada se pocela okretati prema meni poceh da jecim i u to me suprug uhvati za ruku i probudi.

Ruzan san.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Veca Sre Sep 21, 2016 7:05 am

Baš te hoće ti ružni snovi Troja...ja ne pamtim snove uglavnom, ponekad me neki san namuči pa se probudim, ali nemam pojma kasnije šta sam to sanjala.












Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Sep 21, 2016 8:45 am

Pomalo se pitam moze li moje sanjanje vjestice imati kakve veze sa ponovnim pojavljivanjem moje bivse direktorice finansija u kancelariji. Dolazila je I juce I prekjuce. Kada pricam sa suprugom ja je zovem vjestica. Bilo bi mi jako mrsko kada bi se ona ponovo vratila u firmu, bez obzira sto moj suprug govori da bi to bio dobar znak da je firma ponovo stala na noge.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Pon Dec 12, 2016 9:32 am

Sinoc sam sanjala supruga kako drzi u ruci telefonsku slusalicu i place. Toliko me je taj san isprepadao da sam se odmah probudila, te pocela osluskivati da li dise i da li je sve u redu sa njim.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Sre Feb 01, 2017 9:50 am

Sanjala sam da sam negdje u Bosni sa bratom I da sam vidjela jednu staru simpatiju. Onda se pokrenulo neko veliko drustvo I neko mi rece da jedino ja nisam dala pare za neku proslavu, svi su drugi platili.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Veca Sre Feb 01, 2017 10:06 am

Kod tebe uvijek neki pomalo traumatični snovi Troja Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 796320
I ja sam noćas sanjala neki ružan san, znam da sam se mučila i vrtila, ali ja to odmah zaboravim, srećom.












Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Maja Sre Feb 01, 2017 6:27 pm

Stvarno Troja ti baš imaš snove. Ja redko sanjam (ili se bar ne sećam), što kaže Veca srećom
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Čet Apr 13, 2017 3:15 pm

Jao sto sam preksinoc sanjala gadan san, da covjek ne povjeruje. Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 796320

Naime, sanjala sam da mi je neko dao neku corbu da jedem i kada poceh da jedem shvatih da je ono sto pliva u "supi" govna.  Probudila sam se puna gadjenja.  

Ne znam sta bi ovo uopste moglo znaciti, pa sad pogledah sanovnik.  Tamo pise da su govna pare, ali sta znaci jesti ih to ne kazu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja Ned Apr 16, 2017 3:33 pm

Sanjala sam da putujem brodom. U to su nas počeli ucjenjivati i napadati sa drugog broda. Pošla sam da upozorim putnike da se sklone sa palube kad vidjeh da ih posada drugog broda gadja sjekirama. Svi su se sklonili osim nekog mladog putnika koji nije čuo upozorenja jer je bio stavio slušalice na uši i radio nešto na kompjuteru. Vikala sam i dozivala ga i tako se probudih.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Veca Čet Apr 20, 2017 8:21 am

Kod tebe film u snovima Troja Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 2954761119

Ja ne sanjam ništa, ili zaboravim.












Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove - Page 6 Empty Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu