Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

5 posters

Femme  :: ZABAVA :: Humor

Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Holly Pon Dec 20, 2010 10:53 pm





Norveška pošta ove godine je dobila oko 30.000 pisama adresiranih na Deda Mraza. Neka od njih su smešna, neka tužna, a ima i onih koji se raspituju kako živi najpoznati starac na svetu.

Najsmešnije želje

- Želim kobasice za večeru tokom cele godine, Eliza
- Hoću da kupim pauka u pet šopu, pa treba da mi obećaš da ćeš da dođeš i platiš ga. Radnja se zatvara rano za Božić. Da li je to u redu? Nejtan
- Želim da nemam rupe u zubima do kraja života, pa da mogu da jedem slatkiša koliko hoću tokom celog Božića, Vajolet
- Ako je moguće želim da imam 12 godina do kraja života, Den
- Želim samo jednu stvar, a to je da se otvori Ikea i da mi u njoj daju posao kada porastem, Klaudija
- Možeš li da me učiniš mnogo lepštom od moje drugarice Sabrine? To je moja jedina i najveća želja, Dajana
- Imate li prasiće kod vas? Voleo bih da dobijem prasence od tebe, ali ti ćeš morati o tome da raspraviš s mamom, Sesilija

Čudna pitanja

- Da li umesto tebe može da dođe gospođa Mraz? Mnogo te se plašim, izvini, Džonas
- Mama kaže da nećeš doći ako psujem. Da li si alergičan na posvke? Viktor
- Kada ti završiš, mogu li ja da postanem novi Deda Mraz? Kalum
- Reci mi šta si radio tokom poslednjeg Svetskog rata? Nisi leteo po svetu! Gde su ti tada bili pokloni? Endi
- Deda Mraze koliko se često presvlačiš?, Tom
- Koliko često se kupaš? Elizabet
- Da li si prošle godine došao iz podruma? Možeš li ove godine kada budeš stigao da kažeš lozinku? Možeš da kažeš “čokoladni kolač” i onda ću znati da si pravi Deda Mraz jer ne želim da tata bude ti, Džejn
- Da li vičeš “ho, ho, ho” zato što ne govoriš druge jezike? Polin
- Kada nam poklanjaš novac, da li ga sam štampaš? Zar to nije falsifikovan novac koji nije zakonit? Soni
- Moj deda i tata su ćelavi. Da li je to nasledno, da li ću i ja biti ćelav? Da li si i ti ćelav? Džens

On zna da li ste bili dobri

- Znam da ove godine nisam bio dobar, ali obećavam da ću biti sledeće. Da li je onda ok da mi daš nešto unapred? Džozef
- Ako su ti mama i tata poslali pismo u kojem piše da nisam bio dobar, to je istina. Ali ne zaboravi da sam se “sastavio” pre dve nedelje, Ričard
- Bio sam dobar prošle godine, a biću i ove. Pa da li možeš da mi staviš jo-jo u kovertu i pošalješ mi? Sebastijan
- Da li čuvaš fajlove sve dece na svetu? Ako je to istina, da li ih čuvaš zu kompjuteru? Koji program koristiš? Luk
- Kako bi definisao dobro i loše? Da li je dozvoljeno da ponekada nekoga zezaš? Imam četvoro braće i sestara, Ejmi

Praznični duh
- Da li ćeš da mi doneseš poklon koji želim ove godine? prošle si me razočarao. Ako me i ove godine razočaraš, zaključaću vrata, pa nećeš više moći da uđeš, Martina
- Zašto si Ričardu dao Plejstejšn 2, a meni nisi? Misliš da je to fer? Ted
- Mnogo ti hvala za prošlogodišnji poklon. Ove se nadam duplo većem, Naomi
- Zašto od tebe za Božić nisam dobila fen za kosu? Želela sam ga prošle godine, ali mi nije stigao. Sada obe moje sestre imaju fenove, pa se pitam koliko dugo ću morati da pozajmljujem njihove. Možeš li da mi odgovoriš? Eva

Knedla u grlu
- Želim da mi se vrati moj tata koji je umro prošle godine, Akis
- Želim da te vidim za Božić. Hoću i da moji drugari veruju u tebe. Kada sam im u školi rekao da verujem u tebe, počeli su da mi se smeju. Bio sam tako tužan da sam došao kući i otišao u krevet, Čarli
- Želim da tata bude finiji, Kirsti
- Želim nazad mog medvedića. Izgubila sam ga, Karolina

Izvor-net
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Veca Uto Dec 21, 2010 7:42 am

"Da li čuvaš fajlove sve dece na svetu? Ako je to istina, da li ih čuvaš zu kompjuteru? Koji program koristiš? Luk"

Ovaj mi je najbolji, savremeno dijete...
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Paloma Blanca Sub Dec 29, 2012 9:21 pm

Dragi Deda Mraze, bio sam dobar ove godine. Onako. Srednje dobar. Tu i tamo. Možda ne baš dobar ali ... ponekad ... mada rijetko, hmm.. OK. Kupiću sam sebi poklon...
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Paloma Blanca Pon Dec 23, 2013 2:30 pm

PISMO DEDA MRAZU:

Kao prvo, da ti kažem ... ove godine il' da me zaobiđeš u širokom luku ili da počneš da se ponašaš. Sve što sam do sada od tebe tražila niiiisi mi doneo.
Ni mladost, ni lepotu, ni pamet, a Boga mi ni zdravlje!

Džaba sam ti pisala, maštala, u noćima dozivala. Ili si gluv ili mnogo star pa nisi čuo. A nisam ti tražila ništa nemoguće i neostvarivo.
Mis'im... postaješ društveno neodgovoran. To što ti misliš da sam ja malo prerasla poklone, debelo si se zajeb'o. Pa ja poklone volim najviše na svetu, ali ... ne one koje mi ti šalješ, nego one koje ti zvanično naručim...

Nego ovako, `vataj taj plajvaz, kad već ne čuješ i piši ...

1. Hoću Maldive, 10 dana, alone... all inclusive.

2. Auto, nov, ispod čekića i da bude crven, da vuče na radost.

3. Hoću tašnu sa 165 pregrada, jer više ne mogu da se snađem u ovoj maloj. Šta god stavim u nju, misteriozno nestane. Pojavi se tek onda kad mi više ne treba. Kad se samo setim ... onih 20 dinara u metalu sam tražila ... mesecima.

4. Hoću da mi Eros Ramazzoti peva za Novu godinu, posle da me masira.

5. Hoću pončo. Vid'la sam jedan... prava sitnica 23.000. To što ima malo krzna ... molim lepo! Zima je.

6. Želim da me u Novoj godini usvoji neki ruski tajkun, da mu budem omiljeno posvojče, pa da i meni kupi stan ... ne mora na Menhetnu, dobar je i Nbgd. Penthaus, naravno. (awwww ubiće me skromnost )

7. Hoću da imam zlatnu karticu kad već nemam zlatnu ribicu. Od ovih skalarki sam digla ruke. Nit zbore, nit romore, nit želje ispunjavaju, nit' su zlatne ... a jedu, PUNO JEDU!

Ovo pišem pri zdravoj svesti i bistroj pameti.

I ... nemoj da poludim, nemoj BRE da poludim, pa da vidiš šta sve hoću!

P.S. Mir u svetu, više hrane, bolji život i ostale pičke materine ostavljam za missice. Nemam ja vremena da se bakćem trivijalnostima.
To ti pričam.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Khallu Pon Dec 23, 2013 6:23 pm

Paloma,ovo kao da si ti pisala  Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu 656435 
mozda i jesi?!  Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu 2954761119 












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Paloma Blanca Uto Dec 24, 2013 12:24 am

Hahahaha, nije da nisi u pravu.
Procitala si me, pogodilo me pismo u sred srede!

Ubi me neskromnost, kad malo bolje pogledam stavke, ne bih ja tu nista dirala!  Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu 656435
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Femme Uto Jan 07, 2014 10:23 pm






Sedmogodišnja Anđela Drobnjak sa Novog Beograda napisala je pismo Deda Mrazu


- Dragi Deda Mraze srećan ti Božić. Ja Anđela želim lalalupsi zabavni park, lalalupsi autobus, lalalupsi auto i 6 juhu čokoladica... - napisala je Anđela u pismu.


Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu 1092855-marija-blic

- Dragi Deda Mraze, ako ne možeš da mi doneseš ove igračke u redu je, samo mi je važno da ti budeš zdrav i srećan i da se smeješ dok nosiš deci poklone.

Anđela je učenica prvog razreda O.Š. "Knjeginja Milica".
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu Empty Re: Najsmešnija pisma koja stižu Deda Mrazu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Femme  :: ZABAVA :: Humor

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu