Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslednji film koji ste pogledali

+25
zelenooka
male
La scarpa
Nina
Troja
Lollipop
Milla
Chikita
ivonka
hope
Anne Boleyn
Evita
Boni
Zvončica
mirka
bub@mara
Cobra
Squaw
Aynnah
Holly
ABA
Shade
Khallu
meseceva kci
Femme
29 posters

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Jan 27, 2016 1:04 pm

Neki dan pogledah film "Good" sa Viggom Mortensenom. Film se dešava u Njemačkoj tridesetih i početkom četrdesetih godina dvadesetog stoljeća. Priča prati sudbinu dva lika, njemačkog profesora na univerzitetu i njegovog psihoterapeuta koji je jevrej. Ovaj film pokušava da rasvjetli sudbine dobrih nijemaca u vihoru rata i nacizma. Film mi se jako dopao. Navodi na razmišljanje.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Čet Jan 28, 2016 10:40 am

Sinoć sam odgledala film Dankinja, o danskom slikaru koji je tamo negdje 30 -tih godina prošlog vijeka po prvi put u istoriji, promijenio pol i postao dama, ali je nažalost nakon zadnje operacije preminuo.Njegova supruga je postala poznata slikajući njegove portrete u liku Lily, kako je sebe nazvao nakon operacije. Eddie Redmayne je maestralno odigrao glavnu ulogu, a i film mi se dopao u cjelini.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Feb 01, 2016 12:35 pm

Sinoc pogledah film "I Origin" koji govori o nauci, relgiji i vjerovanju u reinkarnaciju na vrlo neobican i originalan nacin. Film mi se jako dopao. Nema nekih previse poznatih glumaca u filmu, ali je odlicno odglumljeno.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Feb 03, 2016 10:49 am

Sinoc pogledah "Winter's Bone", film iz 2010-te sa Jennifer Lawrence. Film je vrlo visoko ocijenjen, ali nisam uzivala gledajuci ga. Opisuje zivot porodice u siromasnom dijelu Amerike. Otac koji je pusten iz zatvora uz kauciju nestaje, te porodici prijeti istjerivanje iz kuce, jer je polog za kauciju bila kuca i imanje. Lawrencova glumi mladu djevojku koja se brine o svojem mnogo mladjem bratu i sestri, kao i majci koja je oboljela na zivcima. Vrlo tezak film. Ne bi mi bilo zao da ga nisam vidjela.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pet Feb 05, 2016 12:05 pm

Sinoc pogledah odlican film iz devedesetih sa Bill Murray-am i Andie McDowell u glavnim ulogama - "Groundhog Day" (Dan mrmota). Rekla bih da je film romanticna fantastika. Najavljivac vremena na televiziji odlazi u mali americki gradic na Dan mrmota da snimi glavni lokalni dogadjaj - izlaganje mrmota svjetlosti, da bi se na osnovu njegove reakcije predvidjelo kakvo ce vrijeme biti narednih nekoliko mjeseci. Cinicni tvrdokorni voditelj biva ne malo iznenadjen kada otkriva da mu se taj dan posjete pocinje ponavljati. Taj neobicni dogadjaj tjera ga da preispita svoje stavove prema drugim ljudima i svoje ponasanje uopste i u tom preispitivanju on prolazi kroz citav niz razlicitih osjecanja, od beznadja do opste srece.

Film mi se jako dopao. Pun optimizma i lijepog humora. Definitivno preporucujem.

Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sub Feb 06, 2016 11:42 pm

Večeras pogledah "John Wick", krimić sa Keanu Reeves-om u glavnoj ulozi. Prilično naivan film u kojem on uspjeva pobiti stotine protivnika sveteći se za učinjenu nepravdu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Feb 08, 2016 10:58 am

"The Second Best Exotic Marigold Hotel", drugi iz serije filmova o postarijim englezima koji odlaze u Indiju i tamo zapocinju novi zivot. Iznenadjujuce dobar obzirom da ja ne volim nista na temu starosti. Ovaj film u prvom dijelu filma sadrzi i manju dozu nervoze i nesredjenosti glavnog lika cega nije bilo u prvom filmu i sto mi je pomalo smetalo.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Feb 17, 2016 9:34 pm

Večeras pogledah film "Arbitrage" sa Ričard Girom i Suzan Sarandon u glavnim ulogama. Gir glumi biznismena koji pokušava da proda svoju firmu koja je u problemima za koje zna samo on i par probranih saradnika. Sarandonova mu je supruga koja je saglasna sa izigravanjem idealne porodice. Jedne večeri on doživljava udes u kome gine njegova ljubavnica. On bježi sa mjesta udesa. Počinje istraga.

Film mi se dopao.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Čet Feb 18, 2016 6:59 am

Ja odgledah sinoć domaći film "Ničije dete", jedino što mi se dopalo je gluma dječaka, ne znam ni kako se zove, ali odlično je odglumio malog divljaka koji je rastao sa vukovima prije nego što su ga doveli u civilizaciju.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Čet Mar 17, 2016 11:00 am

Sinoc pogledah "Footloose", film koji je nekim cudom promakao i meni i suprugu kada smo bili u svojim 20-tim. Film je pun plesa i muzike i govori o malom mjestascu u Americi gdje je zabranjeno pleasanje nakon pogibije pet mladih mjestana na povratku sa plesa. Tu dolazi mladic koji je zivio u Cikagu koji ce promijeniti zivot i navike mladih pobunom protiv nametnutih zabrana.

Muzika iz filma je dosta dobra. Moze se pogledati ako vam je cilj da se opustite i razonodite bez ikakvih teskih osjecanja.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Uto Mar 22, 2016 7:08 am

Davno sam odgledala taj film, više se i ne sjećam sadržaja, samo se sjećam plesa, fino da si me podsjetila Troja.

Sinoć sam odgledala hrvatski film "Zagreb kapućino" i iskreno, nemam pojma šta sam gledala, baš bezvezan film.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pet Mar 25, 2016 8:20 pm

Sinoć sam gledala Far from the Madding Crowd (Daleko od razularene gomile) iz 2015-te sa Carey Mulligan u glavnoj ulozi. Snimljen po romanu Thomasa Hardyja film je dosta dobar, no ipak ne uspijeva razraditi sve elemente radnje tako dobro kao knjiga.

Danas sam pogledala danski kaubojac Salvation (Spašavanje). Sin i supruga glavnog junaka bivaju ubijeni na mučki način samo što su stigli iz Evrope u Ameriku. On se sveti što izaziva dalekosežne posljedice. Pomalo mučan film u kom ipak neki vid pravde pobjedjuje na kraju. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Mar 29, 2016 10:30 am

Love is All You Need, danski film iz 2012-te sa Pearce Brosnanom.  Romantični film koji uspijeva da ne bude previše sladunjav.  Solidan film.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Mar 29, 2016 8:52 pm

Upravo pogledah Bad Teacher, film sa Cameron Diaz. Film mi se nije dopao jer smatram da uzdiže sasvim pogrešne osobine. Lijena, pohlepna, neodgovorna i nepoštena profesorica postiže uspjeh služeći se prevarom i ucjenom. Prilično prezirem pouku ovog filma. Mada glavna glumica prolazi kroz djelimično poboljšanje karaktera, to je kap u moru da bi opravdalo njen uspjeh.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Sre Mar 30, 2016 8:13 am

Ja juče odgledah neki romantični film u kojem žena, bračni savjetnik, pokušavajući da spasi brak svojih roditelja dovede u opasnost sopstveni, ali, naravno, sve se na kraju završi fino kako i treba Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 184876271 Volim ponekad odgledati tako neku limunadicu, opuštajuće i sa sretnim krajem.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od male Sub Apr 02, 2016 11:19 am

Sicario. Dobar akcioni triler. Ili šta je već. Glavna uloga Emili Blunt (ona iz "Edge of time")
male
male
Član za primer
Član za primer

Muški Broj poruka : 2431
Pridružila/o se : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Apr 24, 2016 8:33 pm

Upravo odgledah "The Forger", divan film sa Johnom Travoltom i Christopherom Plummerom u glavnim ulogama. Travolta je krivotvoritelj koji iz zatvora izlazi uz pomoć kriminalca koji ga je i poslao u zatvor. Zauzvrat kriminalac očekuje veliku uslugu. Travolta čini sve što može da opstane van zatvora da bi bio sa sinom koji ima tumor koji se ne može operisati. Ovaj film ima mnogo duše. Preporučujem.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sub Avg 20, 2016 11:19 pm

Zadnjih dana pogledah dva dobra filma: Mission Impossible: Rogue Nation i The Martian.

Čula sam loše komentare o Mission Impossible, ali pogledah film jer volim Toma Cruisea. Film je odličan akcioni film. Jedino mi je malo žao što vidim da i Tom polako stari.

The Martian je naučna fantastika. Astronaut (Matt Damon) biva ostavljen na Marsu od strane posade koja vjeruje da je poginuo u oluji. Kako preživljava sam na planeti i da li će tu i umrijeti je priča kojom se bavi ovaj film. Matta Damona ne volim, ali mi se film jako dopao i preporučila bih ga svim ljubiteljima naučne fantastike.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Maja Ned Avg 21, 2016 2:09 pm

Sinoć malko pogledah vatrenog jahača (sa nicolasom cagem, isto na granici znanstvene fantastike, posle malko Blade o vampirima a u suštini gledala sam vaterpolo, pa posle i fudbal i spavala dva sata pa navila sat za odbojkašice - još košarka i da se olimpijske igre završe pa da zaživimo normalno Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 656435
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Avg 21, 2016 8:54 pm

Danas pogledah romantičnu komediju "I Give It a Year". Volim romantične komedije, ali mi se ovaj film nije previše dopao.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Maja Čet Feb 23, 2017 5:37 pm

sinoć sam išla sa drugaricom u bioskop - jednom mesečno u našoj višenamenskoj kulturnoj dvorani imaju bioskop, po tri različite filmske predstave tokom popodneva i večera.
Odgledale smo 50 niansi tame, drugi deo filma. Ne mogu da kažem da je promašaj ali nije ni zadovoljio moje kriteruime - možda da nisam čitala knjige ali onda kao i u prvom delu ne bi imala pojima šta je stvarno poanata priče. Sve u svemu bolji od prvog dela a i glavna junakinja ima neki kilogram više nego što je imala u prvom delu pa mi bar ona deluje dobro i je za pohvalu
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Feb 27, 2017 1:41 pm

Sinoc sam pogledala odlican film. The Judge (Sudija) sa Robert Downey Juniorom i Robertom Duvallom. Duvall glumi sudiju koji je u zavadi sa sinom (Downey) koji je advokat. Kada mu umre supruga sin dolazi na sahranu. Neocekivani dogadjaji prisiljavaju sina da ostane pored oca duze nego sto je planirao. Vrlo dirljiv film s dusom koji mi se jako dopao.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Mar 01, 2017 9:06 am

Sinoc pogledah "Life of Crime" sa Jennifer Anniston I Timom Robbinsom. Film je komedija I govori o otmici zene bogatog poduzetnika. Simpatican film dobar za razbibrigu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Apr 25, 2017 8:39 am

Sinoc pogledah "The Legend of Tarzan", film o Tarzanu sa Aleksandrom Skarsgardom u glavnoj ulozi. Dobro je napravljen film, ali sam ja prerasla filmove ovog tipa cini mi se.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Čet Jun 22, 2017 9:14 am

Sinoc pogledah film "The Firm" sa Tomom Kruzom. Odlican triler o mladom pravniku koga po zavrsetku studija prigrabi advokatska firma u kojoj on ubrzo otkriva korupciju. I prije sam i gledala film i citala knjigu, ali sam i sinoc bila odusevljena vidjenim. Svakako preporucujem.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 25 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu