Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslednji film koji ste pogledali

+25
zelenooka
male
La scarpa
Nina
Troja
Lollipop
Milla
Chikita
ivonka
hope
Anne Boleyn
Evita
Boni
Zvončica
mirka
bub@mara
Cobra
Squaw
Aynnah
Holly
ABA
Shade
Khallu
meseceva kci
Femme
29 posters

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od mirka Pon Jan 12, 2015 7:50 pm

Dan mrmota. Znači, mogu UVIJEK da ga gledam kao da je prvi put
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Jan 19, 2015 9:18 am

"The Grand Budapest Hotel" koji je nominovan za Oskara. Neobican film, satira koja govori o dogadjajima 30-tih i 40-tih godina dvadesetog stoljeca. Mislim da nije film koji ce se svakome dopasti i nisam sigurna da li zasluzuje Oskara. Ako budete u prilici da ga pogledate dajte mu sansu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od mirka Pon Feb 02, 2015 6:14 pm

Pad u raj.
Baako, bakicee...
Šatdfakap
Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 656435
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Sre Feb 04, 2015 5:15 pm

Vivaldi, sinoć.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Maja Sre Feb 18, 2015 9:08 am

Nekad sam bila filmofil ali sam nekako prestala da gledam televiziju, pre neko veče ipak nije mi se spavalo pa sam odgledala jedan film na tvju. I sada mi je žao, jer pomislih film o grčkoj mitologiji, interesantno ali ovo je bila izmišljena priča koja baš i nije sledila grčkoj mitologiji sem junaka i kao izgleda. U nekim trenutcima pomislih režiser ima baš bolestnu maštu, što se tiče krutosti.
A da, pričam o Nesmrtnima iz 2011 (immortals) sa Mikijem Rourkom u glavnoj ulozi zlikovca, ista ekipa producenata i režiser koji su snimili i film 300, jedino što valja su lepo izklesani muškarci (mišići na sve strane  Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 656435 )
Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 412df9347e7b130edc3ed76b992e7eb5
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Feb 18, 2015 1:38 pm

Trading Places sa Eddie Murphy-jem. Na trenutak nadjem zaborav od svih svojih razočarenja gledajući lijepa mlada lica glumaca. Onda ustanem, pogledam u ogledalo i suočim se sa surovom realnošću.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pet Feb 20, 2015 12:48 pm

Look Who's Talking prvi i drugi dio, kao i St Trinian's. Nalazim zaborav od svoje tuge i problema u filmovima tog tipa.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Ned Mar 15, 2015 11:31 pm

Odgledala sam Teoriju svega i osim odličnog glavnog glumca koji je dobio oskara, ništa drugo mi se nije dopalo. A 50 nijansi sive je totalni promašaj, počev od glavnog lika pa nadalje. Znate, kad pročitate knjigu (koja i nije tako loša ) steknete neku sliku i zamislite likove. Ovaj glumac nije ni K. od Kristijana Greja koji bi trebao da bude savremeni Apolon, hodajući seks u svakom pogledu, a ne neki bebasti lik, nikako mu ne stoji uloga i gotovo.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Maja Pon Mar 16, 2015 9:45 am

Veco potpuno se slažem sa tvojim opisom za 50 nijansi sive. Glavni glumac je totalni promašaj, a čini mi se da ko nije pročitao sve tri knjige nije mogao da shvati o čemu je zapravo reč. Mislim na samu dubinu ili smisao priče.
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Mar 16, 2015 1:00 pm

"Very Good Girls" je film o dvije najbolje drugarice koje odlučuju da imaju seks prije nego što se upišu na koledž. One se zaljubljuju u istog mladića. Fino snimljen film, vrlo gledljiv.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Mar 18, 2015 10:31 am

"Bedtime Stories", Diznijev film sa Adamom Sandlerom. Predivan dječiji filmić koji me je baš oraspoložio.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Mar 22, 2015 10:45 pm

"Edge of Tomorrow, odličan naučno-fantastični film sa Tomom Kruzom u glavnoj ulozi. Stvarno mi se dopao, mada sam mislila da će biti previše strašan da se gleda.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Chikita Sre Apr 01, 2015 12:25 am

"The notebook "
Nije mi jasno zasto ga do sada nisam gledala Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 94767
Sjajan film !
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Sre Maj 27, 2015 12:53 pm

Film "Branio sam Mladu Bosnu" je dobar ali težak do bola, mračan jer se najveći dio dešava u zatvorima. Glavni lik je jedan od advokata koji je po službenoj dužnosti branio neke od mladobosanaca, jedini koji ih je stvarno branio i zbog toga je protjeran iz Austro-Ugarske. Lik koji je potpuno zaboravljen i nama nepoznat, nepravedno...












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Sre Maj 27, 2015 9:07 pm

pre neko vece sam zakacila film na rts,ne bas od pocetka ali mi se svideo.nemam pojma kako se zove ali su glumci bili dobri.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Čet Maj 28, 2015 1:59 pm

E fino si nam to opisala Khallu, sve nam je jasno  Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 2954761119












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Čet Maj 28, 2015 2:46 pm

pa da,to mi se obicno desava.ili ne gledam sto godina ili tako nesto slucajno zakacim pa mi privuce paznju,kasnije kontam potrazicu naziv negde u programu ali eto Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 2954761119












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Maj 31, 2015 9:35 pm

"Belle" film koji govori o dogadjajima koji su prethodili ukidanju ropstva u Engleskoj. Film je zasnovan na istinitim dogadjajima. Član porodice najmoćnijeg sudije u Engleskoj dobija dijete sa crnkinjom i prepušta brigu o djetetu sudiji i njegovom kućanstvu. Tom Wilkinson u ulozi sudije. Odličan film.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Avg 16, 2015 10:15 pm

"Gone Girl", film sa Ben Affleckom i Rosamund Pike. Odličan krimić koji bih preporučila svim ljubiteljima ovog žanra. Poznata spisateljica nestaje. Počinje istraga koja se vremenom sve više koncentriše na njenog supruga koji je takodje pisac. Napet, interesantan i pomalo mučan film. Vrlo interesantan zaplet i dobra gluma.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Uto Avg 25, 2015 1:27 pm

Ne pamtim kad sam odgledala neki dobar film, na TV-u nema ništa, a na kompu me mrzi da gledam.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Avg 26, 2015 1:23 pm

Sinoc opet pogledah "Interstellar", naucno fantasticni film koji sam prije nekoliko mjeseci odgledala u avionu. Film kao sto je ovaj nije lose pogledati vise puta jer onda uhvatite i neke detalje koji su vam pri prvom gledanju promakli.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Sep 01, 2015 11:43 am

"Enchanted", Diznijeva bajka na temu Pepeljuge. Malo previse djeciji film za moj ukus. Neki dan odgledah "Ljepotica i Zvijer", isto Dizni, crtani film koji mi se dopao, pa sam malo zaredala po djecijim filmovima.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Uto Jan 26, 2016 9:06 am

Odgledah sinoć "Atomski zdesna", tema me privukla, ali nisam baš zadovoljna kako je sve to urađeno. A tema je navlačenje naivaca na kupovinu apartmana na moru uz, kao besplatno ljetovanje. Dopao mi se izbor glumaca iz svih bivših jugo republika, ali ne i sam film.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Uto Jan 26, 2016 9:57 am

pre neko vece slucajno zakacih jedan spanski film,naravno ne od pocetka tako da ne znam kako se zove.dopala mi se radnja,na jednostavan i duhovit nacin glavna glumica pored niza neuspelih veza i samoce na kraju pronalazi ljubav koja joj je sve vreme bila na dohvat ruke...












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Maja Uto Jan 26, 2016 10:02 pm

Ne mogu da se setim koji film sam zadnji gledala Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 796320
uopšteno ne gledam televiziju, ove sezone ne pratim ni pinkove zvezdice, zvezde su mi već prošlu sezonu dojadile ali deca mi se sviđaju, samo nekako ne uspem da jih pogledam (ni ne setim se kad su). Ponekad pogledam kojeg od kandidata pinkove Audicije.

Baš sam čudna u principu volim filmove
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 24 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu