Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose - Page 3 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose - Page 3 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opadanje kose

+14
Karmen
hope
Veca
Samanta
yoya
Mimi
Evita
Zvončica
Shade
Anne Boleyn
La scarpa
bub@mara
ivonka
Khallu
18 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Zvončica Pet Okt 28, 2011 8:00 pm

Sharky, tebi kosa verovatno opada zbog testosterona kao i mnogim muškarcima, tako da ćeš teško moći nešto da uradiš povodom toga.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Sub Nov 26, 2011 11:42 pm





sharky, probaj ovo

Protiv ćelavosti
Osobe kod kojih je započeo proces opadanja kose i ćelavosti potrebno je da koriste ovaj recept:
Uzeti vruće maslinovo ulje u koje se stavi jedna supena kašika meda i jedna čajna kašika cimeta, te se sve dobro izmeša. Nakon toga lekovitom se smesom istrlja kosa i pusti petnaestak minuta tako da odstoji. Potom se dobro opere kosa. Koren kose će za nekoliko dana ojačati i kosa više neće opadati!
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od sharky Pon Nov 28, 2011 10:42 am

Hvala Shade.
Jos za ovo nisam cuo.A istrazivao sam i raspitivao sam se vec 3-4 godine o opadanju kose.Reci mi molim te gde si cula za to i jel vec nokome pomoglo.Pa probacu pa da vidim kako ce da reaguje.Raspitivao sam se jos oko onoga melema koji navodno stimulise rast kose.Vec dosta ljudi ga je koristilo i misljenja i reakcije su razlicite.Neki tvrde da im je pomoglo neki da nije tako kao sto kazu ali mnogi kazu da nije los za jacanje korena kose pa cisto da znas kako stvari stoje u vezi toga.
Hvala puno jos jednom.

sharky

Muški Broj poruka : 3
Pridružila/o se : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Pon Nov 28, 2011 10:50 am




Slučajno sam, listajući forum videla recept Ovde. meni je poslednjih dana počela opet da opada, probaću i ja ovaj melem.

Ne treba da se zahvaljuješ, nema na čemu, nadajmo se samo da će da pomogne.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Troja Pon Nov 28, 2011 5:30 pm

Jedna od najgorih stvari za opadanje kose je ocigledno stres. Otkako sam se iznervirala na poslu prosle sedmice primjetno mi kosa opada mnogo vise. Ko pronadje lijek za stres mozda ce pronaci i lijek za ocuvanje kose.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Pon Nov 28, 2011 9:10 pm



Sasvim si u pravu Troja, ja sam pod stresom non - stop, a moram da se osvrnem i na tvoj prethodni post, ja crveno meso ne jedem uopšte.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Pon Dec 05, 2011 8:16 pm

PIVO

Kada operete kosu, dobro je istrljajte, isperite je pivom, koje će kosi dati sjaj i punoću zbog vitamina i šećera.

LIMUN
Ispiranje kose limunovim sokom dobro je za posvetljivanje kose, ali ima još jednu namenu - pomaže kod masnog korena kose. Iscedite limun, sok pomešajte s pola šolje tople vode, rastvor nanesite na koren i ostavite da deluje pet minuta. Isperite mlakom vodom.

BREZA
Izuzetno je lekovito i ispiranje kose čajem od brezinog lišća. Posle tretmana dlaka kose postaje neobično sjajna i svilenkasta.

KOPRIVA
Čaj od koprive može da ublaži pojavu peruti, a razblaženo sirće od koprive pomaže da kosa ne opada. Da biste dobili idealan rastvor tri četvrtine tegle napunite lišćem od koprive. Dodajte koru od 300 grama jabuka. Ostavite na toplom mestu pet nedelja. Dvaput nedeljno promešajte.

LIPA
Lek za kosu ispucanu od feniranja ili farbanja je cvet od lipe. U šoljicu vruće vode stavite kašičicu cvetova lipe, ohladite i isperite kosu.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Sanja-88 Sre Sep 19, 2012 2:27 pm

Da li neko moze da mi pomogne, kako da stupim u kontakt sa clanicom YOYA, ili neko od vas ima kontakt telefon tog coveka koji pravi te preparate protiv opadanja kose? Unapred, jako zahvalna.

Sanja-88

Ženski Broj poruka : 1
Pridružila/o se : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Troja Sre Sep 19, 2012 4:29 pm

Ne mogu ti pomoci u vezi sa kontaktom sa YOYA, ali bih htjela da napisem svoje skorasnje iskustvo sa lijekovima za opadanje kose zvanim Inneov. Lijek je napravljen u saradnji L'Oreala i Neste, i citala sam mnogo pohvala na tu temu. Posto sam i sama imala problema sa opadanjem kose u zadnjih godinu - dvije, probala sam taj lijek. Koristim ga otprilike mjesec dana i mislim da mi je malo bolje.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 3 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu