Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Opadanje kose - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opadanje kose

+14
Karmen
hope
Veca
Samanta
yoya
Mimi
Evita
Zvončica
Shade
Anne Boleyn
La scarpa
bub@mara
ivonka
Khallu
18 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Khallu Čet Jul 28, 2011 5:28 pm

e da,zaboravih da spomenem i taj dobro poznati rastvor od pantenola,hvala Evita Opadanje kose - Page 2 19271
znam i za to odavno ali moram priznati da ga nikad do sad nisam koristila,lenjost jednostavno... Opadanje kose - Page 2 48478
a ni gutanje kapsulica nisam sigurna da bih odabrala Opadanje kose - Page 2 4871
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od ivonka Čet Jul 28, 2011 6:55 pm

Shade ::
Da, da, pa evo, i ja sam kutiju plaćala 26 eura.
Da li mu je pomoglo išta?


On kaze da malo jeste, ali nista spektakularno.

ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Jul 28, 2011 8:38 pm



Proces je to. Koliko sam ja upucena, treba ih koristiti tri meseca, nakon toga praviti tri meseca pauzu, pa ponoviti.

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Zvončica Čet Jul 28, 2011 9:05 pm

Meni su pomogle Fitoval kapsule.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Jul 28, 2011 10:18 pm


A meni ne. Veruj da sam probala i kapsule i šampon.


Teži sam ja slučaj - uvek. Opadanje kose - Page 2 656435


A onaj šampon imam da smućkam, Evita, ako ne pomogne, nagrabusila si. Opadanje kose - Page 2 656435
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Evita Uto Avg 02, 2011 12:28 am

Moja sestra se hvali da joj se kosa preporodila posle koriscenja tog sampona, ja sam primetila da joj je sjajnija.
Evita
Evita
Napreduje
Napreduje

Ženski Broj poruka : 589
Pridružila/o se : 28.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Uto Avg 02, 2011 12:45 am


Ja skinuh sa neta neke recepte, možda nekome pomognu



Bojanin sampon
-sampom od koprive (onaj obican, domaci)
-pantenol
-kapi od koprive
-AD kapi (vodeni rastvor)
-B vitamin u ampulama (slobodno stavite 2-3 ampule)
Sa tom mesavinom perite kosu i nakon pranja stavite balzam ili pakovanje koje inace koristite.

A kada imate vremena, upakujte kosu.
Evo recepta za veoma hranljivo pakovanje:
-1 ili 2 zumanceta
-nekoliko kasika ricinusovog ulja
-trecina bocice AD kapi (uljani rastvor)
-kapi od koprive
-B vitamin u ampuli
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Mimi Uto Avg 02, 2011 4:28 pm

Orahov list skuvati i time ispirati kosu,malo promeni boju kose,ali nije strasno.
Mimi
Mimi
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 168
Pridružila/o se : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od yoya Čet Sep 01, 2011 1:31 pm



Htela bih da podelim sa vama svoje iskustvo, posto vidim da mnoge muci problem,vezano za opadanje kose. Ja sam bila ocajna,opadala mi je u pecatima. Zahvalna sam svojoj drugarici i njenom dedi do neba. Naime,radi se o sledecem: Njen deka vratio se iz Australije gde je ziveo i radio 60 godina. On je zaista pronasao lek protiv celavosti. Tamo ga je pravio i prodavao,zeleci da pomogne onima kojima je bio neophodan. Nakon sto je u Australiji izasao clanak o tome da lek protiv celavosti definitivno ne postoji,otisao je i demantovao to. Trazili su mu flasicu kako bi je testirali na Institutu. Ispostavilo se da kosa zaista raste. Nakon 8 meseci pojavio se neki Japanac nudeci mu silne pare da otkupi recepturu. Deda nije pristao. Zatim mu je nudio partnerstvo u fabrici koja bi lek proizvodila,ali on ni to nije zeleo. Kao australijskom penzioneru bilo mu je dovoljno da flasicu prodaje po simbolicnoj ceni,a najvaznije mu je bilo priznanje da lek zaista pomaze. Sada ga i ovde pravi.Koristi gomilu nekih travki. Verujte mene je spasio!!!!!!!!!! Melem je zaustavio opadanje,a nova kosa je krenula kao luda da mi raste. Ukoliko se borite sa ovim uzasom, ne bacajte silne pare na raznorazne gluposti. Sad iz iskustva to mogu da vam kazem. Melem je odlican i za povecanje gustine i sjaja kose. Ostavicu drugaricin mejl, pa ako je neko zainteresovan, neka se konsultuje. Ja vam od srca preporucujem.


yoya

Ženski Broj poruka : 2
Pridružila/o se : 01.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Čet Sep 01, 2011 1:38 pm


yoya, dobro nam došla.

Veoma je lepo i nesebično od tebe što si odlučila da sa drugima podeliš svoje iskustvo, kao i tvoja preporuka i želja da pomogneš drugima.
Zainteresovane članice ti mogu pisati privatnu poruku a ti ih dalje uputi gde je potrebno.

Mene interesuje gde deda tvoje drugarice sada živi?







Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od yoya Sub Sep 10, 2011 12:11 pm

Hej,cao... Opadanje kose - Page 2 184876271
On zivi sada u Jagodini.

yoya

Ženski Broj poruka : 2
Pridružila/o se : 01.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Sub Sep 10, 2011 12:14 pm



Možeš li broj telefona njegov da mi pošalješ na pp?

Sada moram da idem, biću tu večeras, hvala ti na odgovoru.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Samanta Sub Sep 10, 2011 1:18 pm

Ja ne verujem da postoji lek protiv celavosti,ali sto se tice muskaraca,jer da postoji Berluskoni prvi ne bi bio celav Opadanje kose - Page 2 2954761119 A,sto se nas zena tice,tu se uvek nadje neki lek,naravno kad nije bolest u pitanju,a posebno hormoni u klimaksu,jer je tako moja majka izgubila kosu.Moja baba je kada sam ja imala probleme nakon trudnoce vadila korenje koprive ,prala i susila,a onda stavi u vodu i otkuva,da odstoji i time nakon blagog sampona ispiram kosu kao zadnju vodu sto bi ona rekla,to je trajalo dva meseca i nikada vise nisam imala problema.Tu vodu utrljam i odstoji.A sto se tice AD3 kapi,masl.ulja,zumanceta,to se smucka i namaze kosa,uvije u kesu ili foliju,pa sto topliji peskir i tako stoji 2sata,tako svakih 7 do 10 dana.
Samanta
Samanta
Iskusni član
Iskusni član

Ženski Broj poruka : 994
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Veca Sub Sep 10, 2011 3:26 pm

I ja sam skeptična prema čudotvornim lijekovima protiv ćelavosti...ali povjerovaću ako mi neko dokaže...
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od hope Sub Sep 10, 2011 5:12 pm

Meni je kosa posle porodjaja jako puno opadala i to je trajalo neko vreme. Bogu hvala, prestalo je! Opadanje kose - Page 2 184876271
hope
hope
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3180
Pridružila/o se : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Karmen Sub Sep 17, 2011 8:27 pm

zdravo svima, ja sam nova i samo da vas pitam; ove sampone i maske sto ste pisale o njima,da li su sigurne u suzbijanju opadanja kose i posle koliko vremena ste osetile poboljsanje kose?Molim vas za informaciju iz prve ruke, jako mi kosa opada sve u pecatima i treba mi savet iz iskustva.Hvala unapred.

Karmen

Ženski Broj poruka : 1
Pridružila/o se : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Sub Sep 17, 2011 8:51 pm




Pozdrav Karmen
Ja ti mogu reći da treba pre svega lekaru otići, jer verujem da često nisu ni svi uzroci opadanja kose isti, te stoga ne bi bilo loše konsultovati se sa stručnim licem, jer kako vidim kod tebe je ozbiljniji slučaj opadanja kose.
Što se tiče ovog recepta za šampon koji sam postavila, nije loš, koristim ga, s tim u vezi moram da naglasim da se kod mene javljalo ''drugačije'' opadanje kose, ne u pramenovima.
Idi ti lekaru moj ti je savet.

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Zvončica Sub Sep 17, 2011 9:09 pm

Karmen, tvoj problem je malo ozbiljniji. Mogući su različiti uzroci:anemija, hipotireoza....Moj savet je da posetiš lekara.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Lollipop Čet Okt 06, 2011 7:27 am

Nemam hvala Bogu taj problem, jos uvijek.Imam gustu kovrdjavu kosu,koju rijetko cesljam,ali i onda kad je pocesljam ne opada mi kosa puno.Cak sto vise mogu reci da mi skroz malo opada.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Poboljšajte kvalitet kose

Počalji od Gost Čet Okt 20, 2011 1:19 pm

Stancicevo Still pakovanje za kosu sa maslinovim uljem...
Svidjaju mi se i zelene Avon silikonske kapi...Kosa mi uvek posle njih prelepo mirise...
takodje Keune curl activator u spreju prelepo mirise i super definise talasastu i kovrdzavu kosu.
Balea sprej za zastitu od feniranja crna bocica.

Meni je najbolji miris,sad ne znam koliko obnavlja isusenu kosu,ali bitno je da mirise Opadanje kose - Page 2 2954761119
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od sharky Pet Okt 28, 2011 3:40 pm

Pozdrav svima.

Ja sam nov na ovom forumu.Imam problem sa opadanjem kose.Mnoge stvari sam probao i nisu bas dale najbolje rezulate.Vec na vise foruma sam video da se pojavljuje @YOYA koja govori o nekom melemu koji pomaze da li neko to probao.Video sam SHADE da je pitala za telefon deke koji pravi taj melem,SHADE da li si dobila neki odgovor.Da li mi neko moze reci da li je to jos jedna u nizu prevara ili je neko probao ovo?

sharky

Muški Broj poruka : 3
Pridružila/o se : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Pet Okt 28, 2011 3:46 pm




Shade nije dobila broj telefona sharky, na žalost.
Piši yoyi pp, već kršimo pravila, da nas ne bi opominjali.
Što se opadanja kose tiče, probaj neki od šampona i melema, recepte sam postavila na prethodnim stranicama. Meni pomaže.
Mada, hoće li nam iste stvari pomoći umnogome zavisi, od uzroka opadanja kose. Takođe bi bilo lepo, da napišeš neko svoje iskustvo, u vezi sa nekim šamponom ili melemom koji si koristio ili ćeš koristiti.
Pozdrav sharky.













Opadanje kose - Page 2 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Troja Pet Okt 28, 2011 4:19 pm

Kao sto ste i same navele, postoje razni uzroci opadanja kose. Ja sam imala problema sa tim, ne znam u cemu je bio problem - stres, ulazak u klimaktericne godine ili bojenje kose. Medjutim, otkako sam promijenila nacin bojenje kose, pa koristim polu-trajnu boju umjesto trajne stanje se znatno popravilo. Zato - ako bojite kosu i ona vam dosta opada, pokusajte da promijenite proizvod koji koristite.

Takodje sam citala da je za kosu dobro ako se jede sto vise crvenog mesa.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od sharky Pet Okt 28, 2011 4:51 pm

Shade poslednjih par godina probao sam Minoxicidil 7% valjda se tako zove.Bio sam kod doktora F. S. koji vazi za jednog od nasih najpoznatijih dermatolaga.Oni mi je prporucio taj lek.Pravi apoteka Romanija u 29.novembra.Svi govore o Minoxu od 2-5% ali ovi prave od 7%.To sam koristio nekih 6 meseci nije bilo lose ali nisam imao neke preterane rezultate ali dosta je nezgodono posto je to provobitno bio lek za snizavanje pritiska pa te malo uspori i spavati se od njega.Prestao sam to da koristim.Onda sam kupio sampon Alpecin, neki nemacki sa kofeinom,to koristim vec 5 meseci,napravio sam biljanin sampon valjda se tako zove onaj sto ide sampon od koprive,kapi od koprive,b-komplex...Ah da naisao sam na netu isto na neki melem Mladmil se zove koristio sam ga 3 meseca i nista narocito neka glupost.Na kraju sam cuo za Nisim sampon koji koristim vec 3 poslednja meseca i mogu ti reci da je stvarno dobar jer mi vise kosa ne opada od njega,koristim i neki ekstrat za rast kose koji je skup i rekli su da




Poslednji izmenio Femme dana Pet Okt 28, 2011 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zamenila sam inicijalima puno ime i prezime doktora.)

sharky

Muški Broj poruka : 3
Pridružila/o se : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Shade Pet Okt 28, 2011 6:01 pm





Da, razumem, iako nisi misao završio. Ja iz tvoje priče stičem utisak da ti napreduješ, bar si opadanje zaustavio. A čuda ne postoje da nam preko noći izraste gusta kosa. Treba biti strpljiv i marljivo raditi na poboljšanju kvaliteta iste. Pisala sam o tabletama koje sam koristila, ali je njih nemoguće nabaviti u našim apotekama.
Taj proizvod ovako izgleda
Opadanje kose - Page 2 Bioscalin1

Možda možeš da naručiš preko nekog koga poznaješ a u inostranstvu je. Ne mogu se naći ispod 20 eura, bar tablete, ne znam cenu ostalih proizvoda.













Opadanje kose - Page 2 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opadanje kose - Page 2 Empty Re: Opadanje kose

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu