Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Tarot karte  - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Tarot karte  - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarot karte

+5
Aynnah
Femme
Holly
Shade
Khallu
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Maja Čet Mar 27, 2014 9:38 am

Jedno je koriščenje tarot karata za sebe, kao što si opisala Nilla, a druga stvar je kad te izbombardiraju raznim reklamama da pozoveš i saznaš svoju sudbinu (od svih oglasa i raznoraznih vidovnjaka i čudotvoraca se uvek sva naježim).

Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Troja Pet Mar 28, 2014 9:46 am

Pa sve to sto si ti navela Nilla mozes odluciti i bez tarota. Ja tarot shvatam kao vrstu razbibrige koja moze da me razonodi i razveseli u nekom trenutku, ali ne bih takvom necemu dopustila da utice na moje donosenje odluka.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Veca Pet Mar 28, 2014 2:06 pm

Isto mislim Troja, ne bih se oslonila na tarot kod donošenja bitnih odluka, niti na bilo kakva druga proricanja i gatanja.












Tarot karte  - Page 2 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Nilla Sub Apr 12, 2014 5:09 pm

Maja ::Jedno je koriščenje tarot karata za sebe, kao što si opisala Nilla, a druga stvar je kad te izbombardiraju raznim reklamama da pozoveš i saznaš svoju sudbinu (od svih oglasa i raznoraznih vidovnjaka i čudotvoraca se uvek sva naježim).


Maja, ja tarot gledanja ne radim iskljucivo i samo sebi.
Moram priznati, nazalost, da si u pravu kada su u pitanju reklame. One odbijaju i sto je jos gore, stvaraju ruznu sliku o tarotu i svim ljudima koji to koriste.
Obeshrabruju one koji mogu imati koristi od upotrebe tarota.
Nilla
Nilla

Ženski Broj poruka : 6
Pridružila/o se : 22.03.2014

http://tihizov.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Nilla Sub Apr 12, 2014 5:18 pm

Troja ::Pa sve to sto si ti navela Nilla mozes odluciti i bez tarota.  Ja tarot shvatam kao vrstu razbibrige koja moze da me razonodi i razveseli u nekom trenutku, ali ne bih takvom necemu dopustila da utice na moje donosenje odluka.

Troja,
da, mozes sve odluciti bez tarota i tako odlucuje vecina ljudi. Odlucivala sam i ja nekada ali razlika je ogromna kada ides naslijepo i slusajuci svoju logiku.
Nakon godina druzenja s tarotom, da tako kazem, ja vise ne bih odlucivala bez njega.
Znam, na greskama se uci i ljudi ako ne znaju pogrijese i idu dalje. Ali zivot je jako kratak i misljenja sam da nema potrebe grijesiti tamo gdje mozes biti mudar.
A tarot je mudrost i intuitivnost i to govorim iz iskustva.
Nilla
Nilla

Ženski Broj poruka : 6
Pridružila/o se : 22.03.2014

http://tihizov.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Tarot karte  - Page 2 Empty Re: Tarot karte

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu