Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Smešni tekstovi - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Smešni tekstovi - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smešni tekstovi

+6
Samanta
Zvončica
Khallu
Boni
Femme
Squaw
10 posters

Femme  :: ZABAVA :: Humor

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Femme Pon Dec 17, 2012 12:50 am


Ti i smešni tekstovi. Smešni tekstovi - Page 2 184876271

Ovo je tužno, baš me obuze neka seta. Smešni tekstovi - Page 2 1307364940
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Sub Dec 22, 2012 11:28 pm

Eh sad, sta mu fali? ;)

A moze ovo pismo iz CS službe Renoa?

Dear Mr. Ilic D.
We have received and analyzed your complain letter regarding the "mushice" issue on Renault Megane cars.
Unfortunately, we were unable to find this term (mushice) in our databases and we kindly ask you to send
to us more detailed specification about.
Also, please be so kind to translate in English the following expressions:
"Nataknem vas na ku*** i vas i vase go*** od auta", "Je*em li vam majku vasu klosarsku" and "pose*em vam se na vas servis reno".

Sincerely yours,

Michel Mouton
Customer Service Representative
414 Avenue Miramax, DC668, Douai, France

Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Femme Sub Dec 22, 2012 11:33 pm





...
klosarsku" and "pose*em vam se na vas servis reno".


Nisi normalna, to znaš. Smešni tekstovi - Page 2 656435



Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Sub Dec 22, 2012 11:34 pm

Znam!
Tako se branim od nedaca. :))
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Sre Dec 26, 2012 1:53 am

"Mlada i lepa djevojka", kako je sebe opisala na forumu, postavila je pitanje šta bi trebalo da uradi kako bi se udala za bogatog čoveka.
Pitanje je glasilo ovako:

"Biću iskrena u onome što ću ovde napisati. Imam 25 godina i jako sam lepa. Imam stila i dobar ukus. Želja mi je da se udam za čoveka koji zarađuje najmanje 500 hiljada dolara godišnje. Možda smatrate da sam pohlepna, ali po meni zarada od milion dolara godišnje u Njujorku spada u srednju klasu. Moj zahtev je razuman. Ima li neko na ovom forumu godišnju platu od 500 hiljada dolara a da nije oženjen? Ako ima neko takav, za njega imam jedno pitanje: Šta bi trebalo da uradim da se udam za tebe?
I zbog toga, ovde postavljam nekoliko pitanja:
1) Gde se najčešće bogate neženje druže? (Navesti adrese barova u koje izlaze)
2) Koja godišta treba da ciljam?
3) Zašto je većina supruga bogataša prosečnog izgleda?
4) Kako odlučujete koja će biti vaša supruga, a koja samo devojka?
Gospođica Pretty".

Gospođici je odgovor ubrzo stigao, i to od strane nikog drugog do direktora korporacije J.P. Morgan:
"Pročitao sam tvoj post sa velikim zanimanjem. Postoji mnogo devojaka napolju koje imaju slična pitanja kao što su tvoja. Dopusti mi da ti odgovorim iz profesionalnog ugla. Moj godišnji prihod je veći od 500 hiljada dolara, što zadovoljava tvoje potrebe.
Sa stajališta poslovne osobe, loša bi odluka bila tebe da oženim. Ostavimo pojedinosti na stranu i pokušajmo to da gledamo kao razmenu "lepote" za "novac". Osoba A pruža lepotu, dok osoba B tu lepotu plaća novcem. Međutim, ovde postoji jedan ozbiljan problem. Tvoja lepota će nestati, ali moj novac neće, ne bez nekog valjanog razloga. Činjenica je da se moj prihod može uvećavati iz godine u godinu, dok ti iz godine u godinu teško da možeš biti lepša. Zbog toga, sa stajališta ekonomije ja sam uvažavanje imovine, a ti si amortizacija imovine. Ako je tvoja imovina samo lepota, ona za deset godina neće vredeti ništa. Ako je trgovinska vrednost nečega pala, mi ćemo je prodati jer nije dobra ideja nešto što propada držati dugoročno. Možda će ti ovo grubo zvučati, ali propadanjem tvoje lepote biznismen će vas prodati ili dati pod "zakup". I pazi devojko, svako sa 500 hiljada dolara godišnje zarade nije budala. Možda će izaći sa tobom, ali te neće oženiti. Savetovao bih te da odustaneš od svoje potrage za bogatim čovekom. Inače, i sama možeš postati uspešna i zarađivati 500 hiljada godišnje. Bogatih budala ima ali ne toliko da i ti budeš srećna jer njihovi advokati nisu budale, a tebi posle braka sa njima neće ostati mnogo, pa ni lepota".
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Boni Sre Jan 23, 2013 4:09 pm

Čovek se našao pred sudom optužen za ubistvo s predumišljajem. Pita ga
sudija:
- "Ovde se radi o krvavom ubistvu. Kako se branite?"
Optuženi:
- "Bila je toliko glupa da sam je morao ubiti."
Sudija:
- "To ne smatram olakšavajućom okolnošću."
Optuženi:
- "Pa, dobro, cenjeni sude... da ispričam kako je bilo. Živeli smo u jednoj
zgradi. Iznad nas je živela porodica s dvoje dece. Bilo je stvarno žalosno,
deca su bila jako niska rastom. Sin od 12 godina je bio visok svega 80 cm,
a onaj stariji, od 19 godina, svega 85 cm. Jednog dana, u razgovoru sa
svojom ženom, kažem da je to stvarno tužno i da mi ih je žao."
- "Da, reče zena....to su Pirineji."
- "Mislila si Pigmeji?"
- "Ne, Pigmeji su ono što nam se nalazi pod kožom i zbog čega pocrnimo."
- "To je pigment."
- "Ne... Pigment je bilo ono na čemu su stari Grci pisali."
- "Pobogu, ženo, to je bio pergament."
- "Ne, pergament je kad neko pročita ili prikaže samo jedan deo nekog
dela."
- "Poštovani sude, verovatno pretpostavljate da više nisam imao volje da
joj objasnim da se radi o fragmentu. Seo sam na trosed i čitao novine.
Ubrzo dođe žena s knjigom u ruci, legne pored mene, otvori knjigu i počne
čitati deo nekog teksta:
- "Dušo, gledaj: Sunčana terasa od ručne torbe je bila učiteljica makroa
15."
Uzeo sam knjigu, pogledao i rekao joj:
- "Draga, ovo je knjiga na francuskom jeziku i tu pise: La Marquise de
Pompadour est la Maitresse de Luuis XV, a to znači da je Markiza de
Pompadur bila ljubavnica Luja XV."
- "Ne, reče ona - La Marquise je sunčana terasa, Pompadour je ručna torba,
la Maitresse je učiteljica, a Louis XV je 15. makro. Ja to sigurno dobro
znam. Nisam ja džabe imala ekstra časove iz francuskog jezika i vežbe sa
svojim legionarom."
- "Mislila si na lektora?"
- "Ne, lektor je jedan grčki heroj."
- "To je bio Hektor i bio je Trojanac."
- "Ne, hektor je mera za površinu."
- "Mera za površinu je hektar."
- "Ne, hektar je božansko piće."
- "Ženo, nektar je bozansko piće."
- "Nije, to je reka u Nemačkoj."
- "Reka u južnoj Nemačkoj zove se Nekar."
- "Ne znaš ti to, još kao mala sam pevala s drugaricom duo o reci Nektar."
- "U duetu, tako si valjda htela reći."
- "Ne, duet je kad igraju Sarajevo i moj Željo."
- "Poštovani sude, tada sam uzeo čekić i opalio je po glavi. Konačno je
zaćutala."
Sudija:
- "Optuženi se oslobađa....Ja bih joj presudio još kod Hektora."
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Ned Mar 03, 2013 5:41 pm

Sve je u redu, draga Gerda!

Puno hvala na tvom lepom pismu. Ne treba da brineš za mene. Sve je u redu. Kuvam sam i svakim se danom sve više čudim kako to dobro funkcioniše. U medjuvremenu mogu to i pojesti bez odlaska u bolnicu na ispumpavanje želuca.
Kako često mora ići brzo, juče sam pekao krompir. Mora li se krompir čistiti? Dok se to peklo, otisao sam kupiti hleb. Kada sam se vratio, emajl u tiganju se skroz otopio. Nisam mogao da verujem da tako malo može izdržati. Dim u kuhinji se razišao u medjuvremenu, a mačka je crna kao gavran i kašlje. Od tada panično beži čim uključim kuvalo ili počnem lupati tiganjima. Kako, kao što znaš, moram najmanje jednom dnevno pojesti nesto toplo, mačka se više ne pojavljuje.
Reci, koliko se dugo kuvaju jaja? Kuvao sam ih dva sata ali nikako da postanu mekana. Daj mi napiši molim te, da li se zagoreno mleko može još za nesto upotrebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?
Imao sam lagani problem sa gulašom kada sam hteo da ugrejem konzervu. Nažalost je eksplodirala u mikrotalasnoj. Vratašca od mikrotalasne su izletela kroz prozor i uništila nas lepi staklenik ... i prozor isto. Kako je prozor bio zatvoren (moram da ga držim zatvorenog kada kuvam jer inače uvek dodju vatrogasci), izleteo je zajedno sa futerom. Udarni talas je bio strasan. Konzerva je nasuprot vratašcima izletela kao raketa prema gore, probila plafon i pogodila 13-godišnju ćerku gospodina Bauera, koji stanuje iznad nas, točno izmedju nogu. Ona je upravo svirala klavir, nije joj se nista desilo, ali učitelj klavira je ostao bez 4 prsta.
Da li ti je se vec desilo da ti se prljavo sudje ubudjalo? Kako li je to samo moguće za tako kratko vreme? Ti nisi ni pune 4 nedelje odsutna. Iza sudopere štošta živi, mogao bi covek 'UNIVERZUM' snimiti. Odkud dolaze samo svi ti gmizavci? Da li si ih mozda ti tamo ostavila?
Uglavnom, napokon sam se sabrao i išao da operem sudje.
Draga, nemoj molim te da se ljutiš i vičeš, ali onaj dobar porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrsto da mi nije bilo ni na kraj pameti da neće izdrzati. Mozda su 1000 okretaja mašine za veš ipak malo previše.
Usput rečeno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki nož za rezanje mesa malo oštetio bubanj ... i sada se nalazi u zidu .. nož, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada leži bez veze negde napolju.
Dok sam jeo, zaprljao sam nazalost tepih u dnevnoj sobi i to sa sokom od paradajza. Ti si mi uvek govorila da se sok od paradajza ne da ni sa čim izvuci. Tu se nazalost varaš draga moja, fleka je odlično izašla, dlake od tepiha nazalost isto. Mozda ipak nisam trebao uzeti nitrorazredjivač.
Frizider sam morao otopiti. Ti si uvek tako nespretna, led se odlicno odstranjuje zidarskim čekićem. Ali, čudno, sada više ne hladi nego greje.
U svakom slucaju je meso dobro pečeno a jogurt, sampanjac i mineralna su eksplodirali.
Draga moja. U četvrtak sam zaboravio da zaključam stan. Mora da je neko bio ovde jer nedostaju neki vredni predmeti, ali novac ne čini čoveka srećnim, kako ti to uvek kažeš. Ormar je isto prazan,ali sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvek kažeš da nemaš šta da obučes.
Kada sam juče naveče hteo da nahranim zeca, prevrnula mi se sveća. Zec je sad bez dlake. Izgleda prilično smešno.
Ovim bi završio za danas. Sutra malo više. Nadam se da uzivaš u miru u lečilištu i da se dobro odmaraš.
Puno lepih pozdrava od Tvog Erwina!
p.s.
Kada je tvoja mama saznala za nesrecu, dobila je moždani udar. Pogreb je bio juce, nisam ti hteo ništa reći da se ne uzbudjuješ bez razloga.
Ipak si ti u lečilištu i treba da se odmaraš.
Erwin.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Ned Mar 03, 2013 5:42 pm

Moj najdraži mužiću,

Pre nego stigneš sa poslovnog puta, moram te obavestiti o maloj nezgodi koju sam imala sa tvojim pick-upom na ulasku u garažu.
Na sreću, nije ništa strašno i ja nisam povređena, tako da te molim da ne brineš za mene.

Vraćala sam se kući iz dućana i pri ulasku u garažu sam slučajno, umesto kočnice stisnula gas.
Vrata od garaze su malo savijena, a pick-up se zaustavio kada je udario u tvoj auto.
Meni je jako žao što se ovo dogodilo, ali pošto znam da si ti nežnog srca, znam i da ćeš mi oprostiti.

Ti znaš koliko te ja volim i koliko mi je stalo do tebe, ljubavi moja.
Evo ti šaljem i sliku štete koju sam napravila.

Ne mogu dočekati da te opet zagrlim.

Tvoja voljena ženica.



P.S. Zvala je tvoja devojka.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Boni Ned Apr 21, 2013 8:06 pm



Reče vila bračnom paru:
- "Za uzoran brak od 35 godina, ispunit ću vam svakom po jednu želju."
- "Želim putovanje oko svijeta sa svojim najdražim mužićem",
reče žena.
Vila zamahnu svojim štapicem i abrakadabra! - dvije karte se stvoriše u njenoj ruci.
I dođe mužev red. On razmisli na trenutak i reče:
- "Dakle ovaj trenutak je vrlo romantičan, ali prilika kao ova se pruža samo jednom u životu. Dakle... žao mi je moja ljubavi, ali moja želja je da imam ženu 30 godina mlađu od sebe."
Žena je bila duboko i vidljivo razočarana, ali želja je želja!
Vila zamahnu štapićem i abrakadabra...
Odjednom muž postade star 90 godina...
Zaključak:
- Muškarci su možda 'pokvareni', ali Vile su ipak ... ŽENE!

Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Boni Čet Avg 22, 2013 3:11 pm

Pepeljuzi je bilo 75 godina.

Nakon srecnog i ispunjenog zivota sa sada pokojnim princem, spokojno je provodila dane u svojoj stolici na ljuljanje, posmatrajuci svet sa svoga trema u drustvu svog macka Alana. Jednog suncanog popodneva, niotkuda se pojavi Dobra Vila. Pepeljuga rece: "Dobra Vilo, odakle ti nakon svih ovih godina?" Dobra Vila odgovori: "Kako si vodila srecan i zdrav zivot otkad smo se zadnji put videle, odlucila sam ti ispuniti tri zelje. Ima li nesto za cim tvoje srce jos zudi?" Pepeljuga je zatecena i presrecna, a nakon pazljivog razmisljanja i skoro ispod glasa izgovori prvu zelju: "Zelela bih biti besramno bogata!" U istom trenutku, njena stolica na ljuljanje pretvori se u cisto zlato. Pepeljuga je bila zapanjena. Alan, njen stari odani macak, skocio joj je iz krila i smugnuo u cosak drscuci od straha. Pepeljuga rece: "O hvala ti Dobra Vilo."

Dobra Vila odgovori: "To je najmanje sto mogu uciniti. Sto ti jos srce zeli?" Pepeljuga pogleda svoje krhko telo i rece: "Zelela bih da sam opet onako mlada i lepa kao nekad." U istom trenutku zelja joj se ostvari. Pretvori se opet u mladu lepoticu i prozmu je osecaji koje je vec odavno bila zaboravila.

Tada je Dobra Vila upita: "Imas jos jednu zelju; reci mi je." Pepeljuga pogleda prema preplasenom macku u cosku i rece: "Zelim da mog starog macka Alana pretvoris u prelepog i privlacnog mladica." Pomocu carolije, Alan se odjednom potpuno preobrazi - a kad je gotov stao pred Pepeljugu, bio je najlepsi mladic kojeg je svet ikada video, toliko divan da su mu ptice s neba pocele padati pred noge. Dobra Vila opet se obrati Pepeljuzi: "Cestitam, Pepeljugo, uzivaj u svom novom zivotu." I uz plavicasti blesak elektriciteta - nestade. Nekoliko nemih trenutaka, Pepeljuga i Alan gledali su se u oci. Pepeljuga je sela, bez daha gledajuci u zapanjujuce najsavrsenijeg mladica kojeg je ikad videla. Tada je Alan prisao Pepeljuzi i cvrsto je zagrlio svojim misicavim rukama. Nagnuo se nad nju i svojim toplim dahom milujuci njenu zlatnu kosu, tiho joj na uho sapnuo: "Kladim se da ti je sad krivo sto si mi odrezala jaja.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Khallu Uto Avg 27, 2013 11:33 pm

Smešni tekstovi - Page 2 Hwba













It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Paloma Blanca Uto Okt 08, 2013 3:46 pm

Ekonomija za idiote

SOCIJALIZAM
Imaš 2 krave.
Jednu daš siromašnom komšiji.

KOMUNIZAM
Imaš dve krave.
Država ti uzme obe i onda ti ponekad daje malo mleka.

FAŠIZAM
Imaš dve krave.
Država ti uzme obe krave i ubije te ako nisi član partije. Ostalima ponekad daje malo mleka.

BIROKRATIZAM
Imaš dve krave.
Država ti uzme obe krave, ubije jednu zbog uštede troškova. Pomuze drugu a mleko propadne.

KAPITALIZAM
Imaš dve krave.
Prodaš jednu i kupiš bika.
Poveća ti se krdo.
Uživaš dok drugi rintaju za tebe.

AMERIKA

Imaš dve krave.
Jednu prodaš, a ovu drugu nateraš da radi za četiri. Kada krava umre bombarduješ neku malu zemlju i uzmeš četiri krave.

FRANCUSKA
Imaš dve krave.
Štrajkuješ danima, blokiraš puteve i zapališ nekoliko automobila zato što hoćeš tri krave.

ITALIJA
Imaš dve krave. Ali ne znaš gde su. Odeš lepo na ručak.

ŠVAJCARSKA
Imaš 5.000 krava. I još 5.000 krava koje nisu tvoje.
Naplaćuješ za čuvanje.

KINA
Imaš dve krave. Imaš i 300 ljudi koji rade oko njih. Umreš i ti i krave i 300 radnika zbog zagađenja.

INDIJA
Imaš dve krave.
Klanjaš im se svakog dana.

GRČKA
Imaš dve krave kupljene na kredit u Nemačkoj banci.
Pojedeš obe krave.
Uzmeš na zajam dve krave da vratiš dug.
Pojedeš i te dve krave.
Kada treba da vratiš dug odeš i lepo kupiš novi auto.

MAĐARSKA
Imaš dve krave.
Napraviš gulaš i pustiš brkove. (one male)

MAKEDONIJA
Imaš dve krave.
Kažeš da su to antičke krave i podigneš im spomenik u centru Skoplja.
Nemaš šta da jedeš pošto nisi pomuzao krave.

HRVATSKA
Imaš dve krave.
Nešto su ti sumnjive, da ne pišu ćirilicom?

BOSNA
Imaš dve krave.
Obe crknu pošto niko nije mogao ništa da se dogovori. A nisu imale ni matični broj.

ALBANIJA
Imaš dve krave.
Onda imaš još dve krave na Kosovu.

CRNA GORA
Imaš dve krave.
Ali te mrzi da uradiš bilo šta po tom pitanju.

SRBIJA
Imaš dve krave.
A onda više nemaš dve krave.
Znaš ko ti ih je uzeo, ali gledaš Farmu umesto da nešto uradiš.
Kada bolje razmisliš, više bi voleo da smene Sinišu Mihajlovića nego da ti vrate tvoje dve krave.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Troja Pet Nov 22, 2013 11:26 am

Kako proniknuti u muške misli i srce? Svaka žena je bar jednom pokušala da otkrije odgovor na ovo pitanje, ali muškarci su oduvijek bili majstori u skrivanju svojih emocija i pravih namjera. Kako ih onda razumjeti? Kako znati da li smo samo prolazna avantura u njihovim životima ili im je zaista stalo do nas? Muškarci jesu jači pol, ali je ženski intelekt snaga pred kojom su nemoćni i zahvaljujući kome nepogrješivo otkrivamo njegove prave namjere. Ako obratite pažnju na njihovo ponašanje i primjetite da radi neku od ovih stvari budite sigurni da je vašem muškarcu stalo do vas.

Traži da mu otkrijete svoju Facebook lozinku

Ako ste imali ikakvu dilemu oko njegovih osjećanja ovaj njegov postupak će ih razotkriti. On želi da bude potpuno intiman sa vama i izgradi odnos međusobnog povjerenja. Često će čitati poruke na vašem mobilnom telefonu kako bi dokazao da vam potpuno vjeruje i da je svjestan vaše vjernosti i odanosti.

Insistira da vi platite račun u kafiću ili restoranu

Moderan i emancipovan, svjestan da su tradicionalne podjele u muško-ženskim odnosima odavno stvar prošlosti. Ovim postupkom pokazuje da je siguran u sebe i da je spreman da vas podrži kao nezavisnu i jaku ličnost. Ukoliko nastavite da ga finansirate vrlo vjerovatno ćete provesti život u sretnom braku koji će vam dati priliku da se iskažete kao glava porodice.

Priča o svojoj bivšoj djevojci

Njegova bivša devojka je bila fantastična, lijepa, pametna i zanimljiva. Tuga sa kojom priča o njoj jasno govori koliko je propatio u toj vezi i koliko je sretan što ga je ostavila. Ponekad je zove kad malo popije, ali samo da bi joj stavio do znanja da ste vi jedina osoba u njegovom životu. Njena slika u njegovom novčaniku ne treba da vas brine. Ona služi samo kao podsjećanje na njegovu trenutnu sreću.

Svima priča da ste mu samo drugarica

Toliko mu je stalo do vas da vašu vezu drži u tajnosti kako bi je zaštitio od negativnih uticaja drugih ljudi. Intimnost koju međusobno gajite vas čvrsto povezuje i obećava da ćete ceo život biti najbolji prijatelji.

Obećava da će se razvesti

Već godinama se kune da će napustiti ženu i biti samo vaš čime nedvosmisleno otkriva svu dubinu osjećanja koja gaji prema vama. Vi ste definitivno žena njegovog života, a brak u kome je zarobljen je samo greška koja će jednom biti ispravljena. Budite uporni, ostanite pored njega jer je dokazano da neki muškarci zaista ispune ovo obećanje.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Smešni tekstovi - Page 2 Empty Re: Smešni tekstovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

Femme  :: ZABAVA :: Humor

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu