Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Religije sveta - Page 3 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Religije sveta - Page 3 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Religije sveta

+5
ivonka
Boni
Zvončica
Khallu
Shade
9 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Religije sveta - Page 3 Empty Re: Religije sveta

Počalji od ivonka Sub Dec 17, 2011 12:02 pm

Danas je bogami sve vise aktuelan Kapital Karla Marxa i recenica da je religija opijum za narod. Ako pravi vernici, kojih je uzgred receno jako malo veruju i lakse im je zbog toga da podnesu sve nedace ovog zivota, onda religija ima neki svoj smisao i svrhu. Opasno je , kada to sve vec predje u fanatizam. Islamskog terozizma ne bi ni bilo da nije americkog hegemonizma. To su sve krici ocajnika, koji su izmanipulisani od svojih verskih vodja. To smo imali prilike videti i na ovim prostorima, kada su popovi na sve tri strane po crkvama i dzamijama blagosijali i borce i oruzje. Jedini glas razuma je tada bio nas partijarh Pavle, pokoj mu dusi.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Religije sveta - Page 3 Empty Re: Religije sveta

Počalji od Zvončica Pon Apr 23, 2012 3:30 am

"Pitaju me koje sam vjere? - A ja im odgovaram pitanjem: "A koliko to Bogova ima?"
Meša Selimović


Bog je jedan i besmisleno je deliti ljude po veri, naciji, boji kože...Svi imamo istog tvorca i istu boju krvi.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Religije sveta - Page 3 Empty Re: Religije sveta

Počalji od Khallu Uto Apr 30, 2013 11:54 pm

Ne verovati u divotu sopstvene duše jeste ono što mi nazivamo ateizmom." ~ Justejn Gorder
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Religije sveta - Page 3 Empty Re: Religije sveta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu