Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

+15
Anne Boleyn
Milla
Lollipop
hope
La scarpa
Aynnah
Veca
ivonka
Boni
Zvončica
Femme
bub@mara
Khallu
Shade
Džozi
19 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li ste se podvrgnuli plastičnoj operaciji?

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap44%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 44% 
[ 4 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap0%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap0%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap11%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap0%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap0%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap0%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_lcap44%Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Vote_rcap 44% 
[ 4 ]
 
Ukupno Glasova : 9
 
 

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Anne Boleyn Uto Sep 27, 2011 3:04 pm

Ja bih bogami isla na liposukciju, jer uvek sam bila mrsava kao grana a sad posle porodjaja, kilogrami mi i dalje stoje.

I jesam za plasticnu hirurgiju, ako ce neko biti srecan zbog toga, sto da ne.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Sleeping Beauty Uto Sep 27, 2011 11:33 pm

Nisam protivnik plastične hirurgije ali sam istraumirana i od one hirurgije koja je nužna ponekad a kamoli od one koja nije po moranjem! Da imam para,hrabrosti i još ponečega možda bih otišla na podizanje grudi, nekako izgledaju tužnjikavo nakon troje dece,hehehe, ostalo je sve baš kako volim (mada sam okruglasta al voliiiiiiiiim tako).
Takođe mislim da ako dete ima neki izrazit nedostatak zbog kojeg mu trpi psiha treba razmotriti hiruršku korekciju. Ali nakon razgovora (u množini) sa psihologom.
Sleeping Beauty
Sleeping Beauty
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 160
Pridružila/o se : 14.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od plasticna01 Pon Nov 04, 2013 3:18 pm

Vecina ljudi koji se odlucuju za neki vid estetsku korekciju je zbog nedos tatka samopouzdanja, ali ne uvek. Nekad to ljudi rade zbog neka njihova licna satisfakcija, kao i neke zbog hira (sto je najmanji procenat).
U svakom slucaju, smatram da svako ima pravo da radi sa svoje telo sta god pozeli, jer znam mnogo primera cure koje su povecale grudi i zivot im krenuo na bolje, u smislu na to da imaju vise samopouzdanja i uz samo to su srecniji.
plasticna01
plasticna01

Ženski Broj poruka : 1
Pridružila/o se : 04.11.2013

http://www.justplasticsurgeon.com/

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od ivonka Pon Nov 04, 2013 4:06 pm

Ako su cure srecniji sas povecanje neka im bude. Zivela samopouzdanje.Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 691383 
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Femme Pon Nov 04, 2013 4:16 pm




plasticna01 ::
U svakom slucaju, smatram da svako ima pravo da radi sa svoje telo sta god pozeli,
Apsolutno, ali uslov je imati nesto i u glavi, da bi rezultat prijao okicama, nasim, tudjim, bar mislim, hm?


plasticna01 ::jer znam mnogo primera cure koje su povecale grudi i zivot im krenuo na bolje, u smislu na to da imaju vise samopouzdanja i uz samo to su srecniji.
Meni bre ne treba povecanje grudi (citaj - podignute sise, d' izvine male), da bi mi samopouzdanje bilo na nivou, dovoljna je pristojno podignuta brada.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Troja Uto Nov 05, 2013 10:19 am

Ova majka koja ubrizgava botoks djevojcici od osam godina stvarno nije normalna.  Pa djeca u tom periodu ne stare, a botoks i nije neka velika sreca i zapravo moze biti vrlo opasan.

Inace, ja sam svojevremeno razmisljala da idem na uklanjanje celulita, ali sam odlucila da se umjesto toga intenzivno bavim hodanjem.  Zdravije i jeftinije.

Inace, ima li neko iskustva sa tim? Znate li koliko su dobri i trajni rezultati takve procedure?
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Paloma Blanca Uto Nov 05, 2013 10:29 am

ahahaha zivela Ivonkin komentar! Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 19271

Znate sta, moj prag osetljivosti na bol je toliko nizak, da nisam sigurna da bih mogla bilo kakvu zrtvu zbog lepote da podnesem.
Dostojanstveno nosim svoj slauf, setaj, plivaj, vozi bicikl, sto kaze Troja, zdravije i jeftinije, a javna licnost nisam, tako da, fala lepo. :))
Inace, gledala sam komsinicu nakon niza operacija, koje je dobila za dz, preko lista "Alo". Ona je 2 meseca bolovala i isla ko zombi, nije mogla ni za `leba da ide do prodavnice.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Troja Uto Nov 05, 2013 2:02 pm

Hmm, i ja se bojim bola, a bojim se i lose uradjene procedure, koja bi mogla da rezultira losim izgledom. Svi znamo kako je Majkl Dzekson izgledao, a on je mogao da priusti sebi najbolje estetske hirurge! Ne izgledam lose ni ovakva kakva jesam. Bolje mi je stediti za starost, nego potrositi pare na nesto sto mozda ne bi bilo vrijedno toga.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona - Page 3 Empty Re: Plastična hirurgija, botoks, ugradnja silikona

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu