Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

+8
Troja
Milla
Maja
Veca
Zvončica
Shade
Khallu
Chikita
12 posters

Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Chikita Čet Maj 17, 2012 1:16 pm





Kakve torbe volite? Male, velike, vrecaste, pismo-tasne?
Sta je ono sto obavezno nosite sa sobom ? Da li vam je torba puna svega i svacega ili nosite samo nephodne stvari?
Istresite torbicu i dopustite nam da zavirimo u njen sadrzaj  Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  316882  
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Chikita Čet Maj 17, 2012 1:28 pm

S obzirom da ne volim velike, vec manje torbice, nosim samo neophodne stvari, one bez kojih bas ne mogu a to su :

Cesalj sa ogledalcetom,
kreon,
Labelo,
Sjaj za usne / sminku,
dozvolu i licnu kartu,
telefon ,
i veoma cesto foto aparat.

Bez ovih stvari nigde ne idem Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  656435
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Khallu Čet Maj 17, 2012 1:52 pm

bitno mi je sta sa sobom nosim u svakom trenutku,mada je torba polu-prazna po tom pitanju.
novcanik u kome su dokumenta naravno,mobilni,kljucevi i u manjem dzepicu jedan kameni puder sa ogledalcetom koji nikada ne koristim,ali da se nadje.
tek ponekad uz sebe imam i papirne maramice,to bih trebala da promenim.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Shade Čet Maj 17, 2012 2:14 pm



A da fotografišem ja to, jednostavnije je Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  656435

Imam svašta u torbi, koja je velika - svaka.
Ključevi, mobilni, Znakovi pored puta, Gradinar, notebook, cigarete, upaljač, maramice, novčanik naravno.

Šminku, ogledalca, ne nosim, labelo samo, i to je to.













Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Zvončica Čet Maj 17, 2012 6:15 pm

Novčanik i dokumenta, mobilni, ključevi, labelo, ogledalce, maramice...I ja volim male torbe, jer sam sitne konstitucije pa velike tašne ne idu uz mene.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Veca Čet Maj 17, 2012 7:27 pm

Novčanik, ključevi, mobilni, maramice (vlažne i papirne), zdravstvena knjižica, kišobran, platneni ceger, a često i rezervne čarape...
Volim velike torbe, da sve to u njih stane.












Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Maja Sub Maj 19, 2012 11:23 pm

Ja isto volim velike torbe u kojima se uvek nađe svašta

- ključevi (od stana, sa posla, avtomobilski kada ja uzmem avto) - stalno zvecka, pošto jih imam malo more
- novčanik (normalno veliki - a u njemu svega i svaćega: slike, papirić sa važnim brojevima (lični broj, poreski broj, ...) za celu familiju, kartice, lična karta, vozačka dozvola, poneka važna vizit karta, računa, nešto malo para (i to evra, kuna i dinara???) - potrebna je čiščenja
- mini kišobran
- papirne maramice
- olovka i mali blokčić
- mala torbica sa lekovima, uložcima i tamponima, makazicama i pilom za nokte i flasterima
- mala torbica sa nekoliko osnovnih kozmetičkih preparata (labelo, mini krema za ruke, maskara, vlažne maramice za skidanje šminke, šminka)
- "torbica" za kupovinu (u obliku limuna)
- obično se unutra nađe i flaša sa vodom i poneka frutabela, žvake
- gomila papirića (stari računi, recept napisan na brzinu, nešto važno zapisano na komadiću papira - A ZAŠTO VEĆ ONO IMAM BLOKČIĆ???)
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Milla Sre Jul 04, 2012 10:31 pm

U mojoj torbi su obavezni novcanik, mobilni, labelo i krema za ruke. Sve ostalo moze, a ne mora.
Milla
Milla
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1032
Pridružila/o se : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Veca Čet Jul 05, 2012 7:25 pm

Ovih dana, u torbi mi je, pored svega već nabrojanog, obavezno i lepeza, a često i poneki odjevni predmet koji skinem u toku dana Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  2954761119












Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Troja Čet Jul 05, 2012 7:32 pm

U torbi nosim radnim danom:

- novcanik (povelik, sa karticama, brojem taksi sluzbe, raznim siframa i lozinkama, novcem i slicno)
- mali kisobran
- karticu za prevoz
- bombone (2 vrste)
- cigarete i upaljac
- malu kesu za kisobran ako se smoci
- sendvice za dorucak i uzinu
- lijekove
- papirne maramice
- kljuceve od stana i kancelarije
- zicice za ciscenje izmedju zuba
- labello za usne
- dzemper (kada se vracam kuci jer je mnogo toplije nego ujutru)
- carape (ako i njih skinem zbog vrucine)
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od hope Sub Jul 07, 2012 1:35 am

Maramice (papirne i vlazne), flasica vode, labelo, kljucevi, novcanik, olovka, rokovnik (mali, nesto kao planer), knjiga, mobilni telefon, termalna voda (neizostavna u ovim vrelim danima), krema za ruke... To bi bilo to. Torba je srednja- ne volim ni male, a ni ogromne.

Zaboravih nesto jako mi vazno- cigarete i upaljac Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  536970
hope
hope
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3180
Pridružila/o se : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Marooned Uto Sep 18, 2012 9:47 am

Novcanik,zvake i/ili tik-tak bombone,kljucevi,maramice ogledalce i kameni puder,decije zdravstvene knjizice,obavezno neki lek protiv bolova
Marooned
Marooned
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 237
Pridružila/o se : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Evita Čet Okt 11, 2012 6:02 pm

Nosim sportske torbe i imam svasta unutra,maramice....vlazne i obicne...neseser sa sminkom ,rokovnik,mobilni,kisobran na rasklapanje,hanzaplaste,cetku za kosu,kremu za ruke....novcanik,kljuceve od posla i stana....
Evita
Evita
Napreduje
Napreduje

Ženski Broj poruka : 589
Pridružila/o se : 28.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od ivonka Ned Okt 14, 2012 12:21 pm

Evo morala sam pogledati:
Kljucevi od stana i kola; rokovnik;dva mobilna; mali kisobran; mali neseser sa labelom, kremom za ruke, antiseptik gelom, maramicama, cetkom za kosu i parfemom; futrola sa olovkama; novcanik i na kraju futrola sa licnim ispravama i vozackom.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?  Empty Re: Šta sve imate u torbi i kakve torbe volite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu