Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Budimo u trendu  - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Budimo u trendu  - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budimo u trendu

+9
ivonka
Nina
Džozi
Khallu
Holly
Aynnah
Veca
meseceva kci
Shade
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li pratite modu?

Budimo u trendu  - Page 2 Vote_lcap0%Budimo u trendu  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Budimo u trendu  - Page 2 Vote_lcap67%Budimo u trendu  - Page 2 Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Budimo u trendu  - Page 2 Vote_lcap33%Budimo u trendu  - Page 2 Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 3
 
 

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od ivonka Pet Apr 22, 2011 9:35 pm

Evo ja sam prosle godine u Sloveniji kupila prolecno-jesenji tirkizni kaputic, posto mi je tamo na momente bila zima, nisam ni slutila da cu biti u trendu.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Pet Apr 22, 2011 9:39 pm

Volim tirkiznu boju,a jedino imam kracu teksas jaknicu te boje!
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Pet Apr 22, 2011 9:49 pm

i ja bas volim tirkiznu boju ali nisam sigurna imam li sta od garderobe tih boja,osim mozda majicica kratkih rukava...
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Čet Jun 02, 2011 1:59 pm

“Must have” komadi ovog leta

1. Palazzo pantalone – Još jedan dokaz da se moda sedamdesetih vraća. Naziv su dobile po prostorijama italijanskih palata. Izgledaju elegantno, naglašavaju figuru, a pre svega su udobne, što je važno ako hoćete da se osećate baš kao zvezde poput Olivije Palermo (Olivia Palermo) i Kortni Kardašijan (Kourtney Kardashian).
Budimo u trendu  - Page 2 Picnik10

2. Pruge – Klasika je opet tu u obliku dobro poznatog mornarskog stila. Stalno se vraća, nikada ne izlazi iz mode i uvek izgleda savršeno. Nebitno da li je u pitanju neka majica, suknja ili asesoar, ovog leta pruge moraju biti u vašem ormaru.
Budimo u trendu  - Page 2 Picnik11

3. Nude boja – oduvek je važila za trend, ali ove sezone će predstavljati apsolutni hit. Kako na modnim pistama, tako i na ulicama velikih metropola. Počevši od pantalona i sakoa, pa sve do najsitnijih detalja poput prstenja, torbi, ešarpi itd. bez sumnje izgledaće odlično na preplanulom tenu.
Budimo u trendu  - Page 2 Picnik12

4. Platforme – Za vreme leta nigde bez njih. Izgledaju odlično kako u dnevnim, tako i u noćnim kombinacijama. Udobne su, pa ukoliko vas muči hod na visokim štiklama platforme će biti odlična zamena.
Budimo u trendu  - Page 2 Am9-6010

5. Jarke boje – Pored gore navedene “nude” boje, jarke boje poput crvene, narandžaste i ciklama će takođe biti must have ovog leta. Ono najvažnije kod kombinovanja ovih boja je pravilo “manje je više”, tako da pažljivo birajte komade i kombinacije.
Budimo u trendu  - Page 2 Picnik13
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Sre Avg 10, 2011 8:08 pm

Top 10 modnih trendova za jesen

Kreatori su vratili na scenu modu sedamdesetih, tako da u njihovim kolekcijama preovlađuju dugačke suknje i haljine, dugi krzneni prsluci, gorila rukavi, a od boja su aktuelne kraljevsko plava i boja senfa. Dizajneri su se razigrali, a vi od svakog trenda ukradite ponešto.

DUGI KRZNENI PRSLUK
Ovaj neodoljivi komad garderobe dominira u gotovo svim dizajnerskim kolekcijama. Prsluk od veštačkog krzna, uz pantalone, farmerice ili suknju i čizme, dovoljan je za jesenji glamur.

KRALJEVSKO PLAVA
Idealna boja za razbijanje jesenjeg sivila. Ako vam se ne dopada ideja da budete "obojene" od glave do pete, kao manekenka na slici desno, opredelite se za jedan odevni predmet ili aksesoar u ovoj boji, što će vidno osvežiti vaš izgled.

PLISIRANO
Ove sezone novi trend je plisirana suknja, pa ako želite da budete moderni nemojte žaliti novac na kvalitetnu suknju, jer je možete nositi u različitim prilikama. Na modnim pistama za jesen 2011. kombinovane su sa elegantnim košuljama i blizama, prevelikim džemperima i vestama.

GORILA RUKAVI
Možda se nekome ovaj trend neće dopasti, ali glomazni, tzv, gorila rukavi prisutni su u svim dizajnerskim kolekcijama. Mogu se kombinovati uz bilo koji stil i deluju otmeno.

PERJE
Ove zime ne smete proći bez bar jednog detalja od perja. Ako mislite da bi krzno na vama delovalo prenapadno, a ne znate kako bi se uklopilo u vaš stil, nosite pero kao ukras za kosu, broš ili dodatak na tašnici. Za one smelije kretori predlažu haljine i jaknice sa materijalima kroz koje su protkana kratka perca.

AKSESOAR OD KRZNA
Ako želite da budete u trendu, nabavite obavezno neki modni detalj od krzna, tašnu, kaiš, rajf za kosu, ogrlicu ili broš.

PROVIDNE HALJINE
Duge suknje i haljine nekoliko zadnjih sezona su vrlo moderne, ali ove jeseni dizajneri predlažu da one budu i malo providne. Ako niste toliko smeli, uvek možete da izaberete neku bluzu ili tuniku koja se diskretno providi.

BOJA SENFA
Od koralne do limun žute, sve nijanse između su vrlo popularne i moderne ovog leta, a za predstojeću sezonu kao glavna se nameće boja senfa. Pored nje u jesenjim kolekcijama svetskih kreatora prisutni su zemljani i šumski tonovi, kao i boje zlata i rđe.

SOMOT
Stari dobri somot. Kreatori su ga izvukli iz zaborava i dali mu počasno mesto na modnim pistama. Napravite mu i vi mesto u svom ormaru. Dovoljno je imate jedne kvalitetne pantalone ili blejzer od somota, koje ćete moći da kombinujete sa različitom garderobom.

CIPELE JARKIH BOJA i ČIZMICE NA ŠNIRANJE
Prošlogodišnji neočekivani povratnici, cipele na špic, osvojile su kako svet visoke mode tako i ulice, pa će i ove sezone biti jedan od vodećih trendova. Modne kuće predlažu i cipele do gležnjeva orginalnih dezena i na pertlanje, ukrašene krznom, perjem ili unikatnim printom, kao i bezvremenske visoke crne kožne čizme.
Nezaobilazno ime u svetu ženskih cipela, Christian Louboutin za predstojeću sezonu sugeriše intenzivne boje, šarenilo i naravno elegantne visoke potpetice. Čizmice jarkih boja poput ljubičastih ili žutih nijansi savršen su odgovor na tmurne i hladne dane.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Sre Avg 10, 2011 8:12 pm

Sve,sve ali boja senfa?! Budimo u trendu  - Page 2 796320
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Uto Avg 23, 2011 8:27 pm

Dobar blejzer - modni adut sezone

Blejzeri predstavljaju jedan od najpoželjnijih komada odeće, jer se može nositi u bezbroj varijanti i u svim prilikama. Strukirani ili ne, sa džepovima ili bez njih odlično se uklapaju uz pantalone ili suknju, šorts ili farmerke.

Nosite malo duže blejzere, istaknite ramena, nećete pogrešiti ni ako podvrnete rukave. Nemojte ga zaboraviti ni kad idete na posao – odlično se slaže sa klasičnim pantalonama i suknjom. Eksperimentišite i rešenja će se sama nametnuti.

Možda ovaj komad odeće nije najudobnija stvar koju na sebe možete staviti, ali to i nije tako loše, jer je držanje tela u njemu uvek mnogo otmenje nego držanje u bilo čemu drugom.

Vrlo je bitno da blejzer bude dobro skrojen i da odgovara baš građi onoga ko ga nosi.

Blejzer sa dvorednim kopčanjem mnogo bi bolje pristajao nekome ko je mršaviji, dok jednoredno kopčanje gde je dugme tačno ispod grudi mnogo bolje izgleda na punijoj dami.

Oni koji su skrojeni tako da prekrivaju pozadinu nikako ne bi smeli da se nađu na osobi koja je venerično građena, jer će takav model samo dodatno naglasiti obline.

One žene koje imaju široka ramena trebalo bi da se opredele za modele čiji su reveri uži i obrnuto.

Ništa nije toliko šik kao podvrnuti rukavi na blejzeru gde interesantna postava daje sasvim novi izgled i najobičnijem modelu, druga stvar je ukrasna maramica u gornjem džepu koja bukvalno i blejzeru starom 30 godina daje potpuno novi izgled.

Što je veći broj ešarpica koje mogu da se menjaju to je više blejzera koje imate u ormaru.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od ivonka Sre Avg 24, 2011 11:40 am

Jao ovi blejzeri sa zavrnutim rukavima i sirokim ramenima su se nosili 80-tih, ja sam tada jos bila mala da bih to nosila, ali moja majka jeste a i muskarci su zavrtali rukave na sakoima. Meni se to ne dopada, ne mora covek nositi sve po svaku cenu.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Sre Avg 24, 2011 3:00 pm


Jaoj, sećam ih se i ja.
I pored zavrnutih rukava, kubni metar naramenice. Jesu ružni.
I neću ih nositi.
Volim strukirane sakoe i rado ih nosim sa džinsom.
Kupih jedan crni sebi, na sniženju u Italiji.

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Sre Avg 24, 2011 4:47 pm

Modni trend: Fantastična pink

Boje koje su ove sezone apsolutno u trendu su jarke boje. Bilo koju da ponesete nećete pogrešiti. Već smo vam pokazali kako je nas inspirisala ova trend nijansa, a sada jedan kratak rezime kako sve možete nositi pink.

Pink odlično izgleda u kombinaciji sa camel nijansom, a pravi rock izgled možete postignuti ukoliko na ovu trendy boju dodate džins, razbarušenu frizuru, mat ruž i neizbežan aksesoar u vidu naočara za sunce. Ukoliko volite romantičan izgled predlažemo vam da za svaki sunčani dan izaberete slamati pink šešir i ogrlicu sa medaljonom u istoj nijansi. Ne zaboravite cvet na reveru ili u kosi. Jednu od fantastičnih kombinacija predstavljaju pink i crna. Neka vas ove boje inspirišu za večernji autfit. Nakit i satovi u pink nijansama su sinonim za klasiku, pa investiranje u ovakve komade se uvek isplati. Poseban glamur ćete postignuti zlatnim nakitom na jarkoj pink boji, međutim ukoliko se zlatna nijansa već nalazi makar u vidu detalja na vašoj haljini ili majici vodite računa da ne preterate sa nakitom.
Budimo u trendu  - Page 2 Picnik10
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Sre Avg 24, 2011 5:04 pm

vooolim ovu pink.i suknja i pantalone mi izgledaju fantasticno,imam bermude slicne nijanse.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Sre Avg 24, 2011 8:47 pm

I meni se svidja,ali ove pantalone nikada ne bih obukla,nisam to ja!
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Sre Feb 20, 2013 5:11 pm

Donosimo vam paletu boja koje će biti atraktivne ove godine, od kojih su neke preživele prethodne sezone, a neke su tek izborile svoj prolazak na ovu lestvicu.

Zelena boja mente

Iako ova boja i nijansa ne pristaju baš svima, onima kojima je ova boja jedna od dražih s pravom mogu da se raduju. Ako ste blede puti, nosite neki upečatljiviji komad odeće u ovoj boji, na primer neku haljinu u boji mente, a ako imate maslinastiju put, bolje je da je nosite u obliku nekih modnih dodataka.
Budimo u trendu  - Page 2 Boja_mente

Koralna

Boja korala je jedan od omiljenih izbora trendseterki već dve godine i izgleda da ne gubi na svojoj popularnosti. Prema tome, ako nameravate da je dodate u paletu koja se nalazi u vašoj garderobi, svakako to uradite. Ovu boju možete da nosite u obliku vintidž bluze ili upečatljive torbice na preklop - izbor je na vama!
Budimo u trendu  - Page 2 Koralna-boja

Ružičasta šećerna vuna

Ako postoji neka boja koja je ženstvena i nežna, onda je to sigurno kremasto ružičasta, baš kao boja šećerne vune. Ovu boju nosite da biste naglasili svoju ženstvenost, što je provereni recept koji funkcioniše čak i na dečačkim (napr. sako, farmerke i patike) odevnim kombinacijama.
Budimo u trendu  - Page 2 Spring-2011-color-trends-fashion-honeysuckle-pink_large

Bela

Iako većina nas ovu boju nosi u obliku klasične bele bluze, postoji mnoštvo drugih načina uz pomoć kojih s ovom bojom možete obogatiti vaš izgled, od kaputa do pantalona. Mogućnosti su neograničene, a možete ih kombinovati s ostalim top bojama, na pr. sa kaišem u koralnoj nijansi.
Budimo u trendu  - Page 2 Belo3

Kraljevsko plava


Plava je omiljena boja mnogim od nas, a posebno nas raduju one upečatljivije, živahnije nijanse. Upravo takve su ove godine najpoželjnije, a ovaj trend možete prigrliti uz pomoć plave bluze ili torbice na preklop. Uz to, čak vam je dozvoljeno da nosite štikle ove boje. Ako ste ikada vapili za pažnom, ovaj izbor će vam je definitivno osigurati.
Budimo u trendu  - Page 2 Plava

Sunčano žuta


Poradite na svom stilu uz pomoć upečatljivih žutih majica, iskombinujte je s uskim farmerkama i običnom, kratkom jaknom. Ne zaboravite još neku dugačku ogrlicu i spremni ste za izlazak.
Budimo u trendu  - Page 2 0946007.48-525x352

Izvor(blic zena)
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Sre Feb 20, 2013 10:44 pm

lepe boje,posebno one pastelne.
ja trendovima,naravno,ne robujem,ali moja garderoba je pretezno sastavljena od veselih i jakih boja.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Femme Sre Feb 20, 2013 11:28 pm



Menta i bela je moj izbor od ovde ponuđenih.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Veca Čet Feb 21, 2013 7:04 am

Мogu se zamisliti u ovim plavim haljinama, pa i u ovim zelenkastim, premda je moja garderoba uglavnom u sivim tonovima.












Budimo u trendu  - Page 2 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od ivonka Čet Feb 21, 2013 9:41 am

Sem koralne i ruzicaste sve boje dolaze u obzir.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Troja Čet Feb 21, 2013 10:14 am

Plava mi se najvise dopada, a koralna, ruzicasta i menta ne dolaze u obzir. I meni uglavnom stoje jake i vesele boje.

Jednom sam bila kupila vrlo lijep dzemper boje mente. Izgledala sam blijedo kao duh kada ga obucem, pa sam ga na kraju morala pokloniti.

Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Boni Čet Feb 21, 2013 5:56 pm

meni se sve dopadaju, osim ruzicaste. Volela bih jedne zute stikle kao na slici Budimo u trendu  - Page 2 2954761119













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Paloma Blanca Pet Feb 22, 2013 12:41 am

Kod mene ima ima svih boja, jer mi je zelena "zabranjena" zadnjih godina.

Obozavam je u svim nijansama, lepo mi stoji, ali sto je mnogo, mnogo je, nakit, esarpe, komadi garderobe ... uvek nadjem nacin da nesto iskombinujem na zeleno. :))



Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  - Page 2 Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu