Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Budimo u trendu  Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Budimo u trendu  Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budimo u trendu

+9
ivonka
Nina
Džozi
Khallu
Holly
Aynnah
Veca
meseceva kci
Shade
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li pratite modu?

Budimo u trendu  Vote_lcap0%Budimo u trendu  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Budimo u trendu  Vote_lcap67%Budimo u trendu  Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Budimo u trendu  Vote_lcap33%Budimo u trendu  Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 3
 
 

Budimo u trendu  Empty Budimo u trendu

Počalji od Shade Pet Nov 19, 2010 8:06 pm


Najpopularnijih 8 modnih detalja koje preporučuju svedski modni kreatori za predsojeću zimu

1. Čizme iznad kolena
Duboke, uske čizme, bilo elegantne ili nekog modernog, neobičnog dizajna, su nešto što morate sebi obezbediti ove zime ako želite da budete u korak sa modnim aktuelnostima.

2. Garderoba od kože
Koža još uvek nije izašla iz mode!
Svi oni koji uživaju da nose kožu mogu da prošire svoje vidike, jer će se ove sezone nositi i kožne haljine, suknje, pantalone, šorcevi... Dakle, dozvoljeno je sve od kože što Vam padne na pamet.

3. Debeli pleteni džemperi
Ove zime će hit biti debeli, masivni pleteni džemperi. Konačno - nešto moderno i funkcionalno!

4. Pocepane najlonke
Zvuči gotovo neverovatno, ali ako vam puknu nalonke ove jeseni ili zime, ne samo da se nećete osramotiti nego ćete biti obučeni po providna majicaposlednjoj modi. Dobro došli u neoGrandž epohu!

5. Providne stvari
Iako je hladno vreme - još uvek su u modi providne stvari... U svakom slučaju, bez brige, ostajete seksi i preko zime.

6. Haljine i majice na jedno rame
Veliki povratak u 2009. godini se dogodio baš asimetriji! Od kupaćih kostima do džempera, haljina i majica sve se nosi na jedno rame.
jeans

7. Vojnička moda
Vojne jakne su još uvek u modi, naravno u kombinaciji sa nečim seksi.

8. Iscepane farmerke

Ako ste pomisli da je iscepani džins nestao iz mode zauvek, prevarili ste se! Pocepane farmerke su definitivno seksi.


Da li ste nabavile neki komad garderobe od gore preporučenih?



Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od meseceva kci Ned Nov 21, 2010 10:23 pm

Debeli pleteni džemper i majice na jedno rame su mi potpuni hit.

Pre par dana sam kupila fenomenalan sivi dzemper i platila ga hiljadu din.Odlican je za te pare i jako sam zadovoljna. Budimo u trendu  32477
meseceva kci
meseceva kci
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 395
Pridružila/o se : 16.11.2010

http://uwall.tv/?type=rock

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Ned Nov 21, 2010 10:24 pm



Aha, ima li slidže tog džempera? Budimo u trendu  598318 Daj, da vidim, daj da vidim .. Budimo u trendu  19271

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od meseceva kci Ned Nov 21, 2010 10:33 pm

Nemam foto aparat al sad bih ga slikala veruj mi.

Pronadjoh ovu slidzu na guglu,vrlo je slican.Isti taj fazon bez rukava. Ma predivan.

Budimo u trendu  F2a65c85cd
meseceva kci
meseceva kci
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 395
Pridružila/o se : 16.11.2010

http://uwall.tv/?type=rock

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Ned Nov 21, 2010 10:37 pm



Mogu ti reći da mi se dopada, a i nije skup čoveče!

Lepo, neka je srećno! Baš mi se dopada, ja inače volim sivu boju mnogo.


Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od meseceva kci Ned Nov 21, 2010 10:43 pm

To ti kazem,ni malo nije skup.U Todoru slucajno naletela.Prijateljica gledala nesto za dete,kad ja tamo a ono...bas za mene nesto.Inace i ja sivu jako volim,a i moderna je ove sezone. Budimo u trendu  158942
meseceva kci
meseceva kci
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 395
Pridružila/o se : 16.11.2010

http://uwall.tv/?type=rock

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Ned Nov 21, 2010 10:46 pm


Baš je lep! I baš mi je drago zbog tebe, tj da si tako povoljno našla super krpicu.

Mogu se u Todoru naći fine stvari povoljno i na sniženjima, ima i paprenih za koje žutu banku ne bih dala .. ali se naleti i na ponešto dobro.




Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od meseceva kci Ned Nov 21, 2010 10:51 pm

Kad krenes namenski nesto da kupis,nista povoljno.Najbolje kad slucajno naletis. E sad ...Todor se i nije nesto pokazao po kvalitetu stvari, al kolko traje nek traje.Necu ga nositi svaki dan,al sutra na posao obavezno. Budimo u trendu  250789
meseceva kci
meseceva kci
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 395
Pridružila/o se : 16.11.2010

http://uwall.tv/?type=rock

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Ned Nov 21, 2010 10:53 pm



Naravno, pa, nema smisla da ne prošetaš novi džemper!

Budimo u trendu  691383

Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Veca Uto Nov 23, 2010 7:51 am

preostaje mi samo da izvučem iz ormara stare džempere koje mi je mama nekad plela, ovo ostalo nije za mene
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Aynnah Ned Nov 28, 2010 10:58 am

Od gore navedenih stvari kod mene jedino mogu proci debeli vuneni dzemperi i iscijepane farmerke,dok ostalo bas ne spada u moj stil.Cizme iznad koljena i garderobu od koze ne podnosim Budimo u trendu  48478

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Uto Dec 07, 2010 10:01 am




Da kažem i ja koju na ovu temu. Dakle

1. Čizme iznad kolena

Ne. Volim na drugome da ih vidim, nisam tip za tako nešto.

2. Garderoba od kože

Koža, da. Imam odevne predmete od kože, i da, nosim.


3. Debeli pleteni džemperi

Može, ali samo ako je velik, mekan i na prvi pogled pruža osećaj udobnosti.


4. Pocepane najlonke


Ma jok!

5. Providne stvari


Ne, ne, ne.

6. Haljine i majice na jedno rame

Ne.


7. Vojnička moda

Imam jedne pantalone, rado ih nosim, mada ne često.


8. Iscepane farmerke

Imam ih u ormaru.


Da li ste nabavile neki komad garderobe od gore preporučenih?

Ono što rado nosim, već posedujem i naborojala sam, ostalo mi nije potrebno.

Devojke, a vi?











Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Holly Uto Dec 07, 2010 10:53 am



3. Debeli pleteni džemperi

Može, ali samo ako je velik, mekan i na prvi pogled pruža osećaj udobnosti.

Apsolutno.
Pre neki dan sam bas kupila takav u crnoj boji.


8. Iscepane farmerke

Da,nosim.

Ostalo nije po mom ukusu.
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Uto Dec 07, 2010 10:54 am

ne,nisam bas u trendu Budimo u trendu  48478
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Holly Uto Dec 07, 2010 11:10 am

Budimo u trendu  Dzemperi-1 ovaj mi se svidja.
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Aynnah Ned Dec 12, 2010 8:23 pm

Evo,ponovit' ću za svaki detalj posebno


1. Čizme iznad kolena
Ne volim ih...i,mišljenja sam da te čizme pristaju jedino osobama sa ''savršenim'' nogama.

2. Garderoba od kože
Takođe ne volim,nit' imam išta od garderobe što je kožno.Jednostavno mi ne paše!

3. Debeli pleteni džemperi
Volim pletene džempere,što duže,a naročito u sivoj boji.

4. Pocepane najlonke
Ne dolaze u obzir!

5. Providne stvari
Takođe,ne dolaze u obzir.Ne osjećam se ugodno u takvim stvarima.

6. Haljine i majice na jedno rame
Nikada ih nisam nosila,niti namjeravam!

7. Vojnička moda
Nemam ništa u tom fazonu.Takva odjeća mi se ne dopada.Ne volim ju čak vidjeti ni na drugima.

8. Iscepane farmerke

Da,volim ih,ali mogu proći samo kada je vrijeme lijepo.

Budimo u trendu  48478

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Džozi Pon Dec 13, 2010 12:24 am

3. Debeli pleteni džemperi
Volim pletene džempere,što duže,a naročito u sivoj boji.

E samo u tome sam se pronašla i kupila sam sebi nedavno jedan sivi sa kapuljačom ko zvezdica što je stavila sliku i jedan braon..oba su termo sa krznom...obožavam ih koliko su mekani i lepi...ušuškam se ko kornjača u njih Budimo u trendu  48478
Džozi
Džozi
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 164
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Nina Pet Dec 24, 2010 4:00 pm

volim dzempere..kupila sam nesto kao..prsluk dzemper ljubicasti dugi uski, a i imam ih par u ormaru jos nosivih. imam i pocijepane farmerke, kozu ne nosim uopste, cizme preko koljena, majice na jedno rame i providne stvari nisu bas moj stil...
Nina
Nina
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1086
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Modni diktati za 2011 godinu

Počalji od Khallu Uto Jan 25, 2011 12:53 pm



Još se nisu ni završile januarske rasprodaje, a većinu žena već muči pitanje šta da obuku ovog proljeća, kakve haljine će biti moderne i u kakvom kupaćem kostimu da prošetaju plažom. U osmišljavanju najnovijih trendova, modni dizajneri inspiraciju su pronašli u novim modnim ikonama - na jednoj strani sofisticiranim damama, glumici Emi Votson i budućoj princezi Kejt Midlton, a na drugoj ekscentričnim i originalnim Rijani i Lejdi Gagi.

Njihov stil poslužio je kao zvijezda vodilja za veliki povratak ženstvenosti, ali i za uvođenje šarenih, cvjetnih motiva i neon boja na modnu scenu. Aleks Longmor, stilista mnogih slavnih ličnosti i osnivač „Stajl skula", otkrio je za „Dejli ekspres" koji će trendovi ovladati svjetskom modnom scenom ove godine i sa kakvim izborom odjeće nećete pogriješiti.

Od bijele do neon boja

- Ove godine sve se vrti oko ženstvenosti, pa slobodno izbacite iz ormana glomaznu, nezgrapnu i darkersku odjeću koja vam se jednom davno sviđala - savjetuje Longmor. Novi hit sezone je „balerina luk" sa šifonima, blijedim bojama i naborima. Čistobijela boja ostaje neprikosnovena kraljica, pa su dizajneri prepuni raznih idejnih rješenja modela u ovoj boji za koje je inspiracija skorašnja vjenčanica Kejt Midlton. Pogriješiti ne možete ni ako izaberete čipku ili, pak, razne cvjetne i hipi uzorke koje sa puno stila kombinuje Rijana. Možda vam se čini da su neonske boje namijenjene samo zvijezdama pod svjetlima reflektora, ali dizajneri savjetuju da je ove godine „Lejdi Gaga neon" poželjan i na garderobi „običnih smrtnika". Zato za ljeto odaberite kupaći kostim u nekoj od drečavih boja koje će savršeno istaći vaš preplanuli ten. U zavisnosti od građe i afiniteta birajte originalne jednodjelne modele poput onih koje je za sezonu proljeće/ljeto kreirao Erve Ležer ili bikinije kakvi su deo najnovije kolekcije brenda „Etro".

Povratak u prošlost

U 2011. godini najviše će se osjećati kraj sedamdesetih i početak osamdesetih godina. Haljine koje otkrivaju jedno rame viđene su na revijama „Fendija", „Luj Viton" nudi modele koji idu oko vrata, dok se kod Stele Mekartni mogu vidjeti kratke pantalone u kombinaciji s tankim jaknicama.

Prugice su još jedan stari trend koji i ovog proljeća ne izlazi iz mode, a standardna plavo-bijela i crveno-bijela kombinacija dobijaju konkurenta u srebrno i zlatno-bijeloj. Apsolutni hit biće maksi suknje i haljine u kombinaciji sa kratkim jaknama, a „Kloe", „Botega Veneta" i „D&G" otišli su korak napred predlažući kombinovanje dugih suknji sa majicama i bodijima od likre. Kao najpopularniji print na ženskoj odjeći ovog proljeća opet se nametnulo cvijeće. Da je ovaj print odraz vrhunske ženstvenosti pokazali su i Dolče i Gabana, koji su cvjetne motive koristili kao bazu svoje nove kolekcije, a stilista Aleks Longmor savjetuje da ga nosite gdje god stignete. Birajte cvjetne haljine, majice, torbe ili, pak, cvijeće ponesite u kosi.


(Press)


Poslednji izmenio Khallu dana Uto Jun 14, 2011 1:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Uto Jan 25, 2011 2:18 pm


Novi hit sezone je „balerina luk" sa šifonima, blijedim bojama i naborima.

Aha, meni je u četrdesetoj baš neophodan balerina look.

Čistobijela boja ostaje neprikosnovena kraljica, pa su dizajneri prepuni raznih idejnih rješenja modela u ovoj boji za koje je inspiracija skorašnja vjenčanica Kejt Midlton. Pogriješiti ne možete ni ako izaberete čipku ili, pak, razne cvjetne i hipi uzorke koje sa puno stila kombinuje Rijana.

Belu volim i rado nosim, ali to ne znači da treba da kopiramo sad nečije venčanice i da sa čipkom hodamo kroz grad. Ne volim čipku.

Možda vam se čini da su neonske boje namijenjene samo zvijezdama pod svjetlima reflektora, ali dizajneri savjetuju da je ove godine „Lejdi Gaga neon" poželjan i na garderobi „običnih smrtnika".


O, pa možemo i da biramo, da li ćemo biti loša kopija L G ili nove princeze?!



Zato za ljeto odaberite kupaći kostim u nekoj od drečavih boja koje će savršeno istaći vaš preplanuli ten. U zavisnosti od građe i afiniteta birajte originalne jednodjelne modele poput onih koje je za sezonu proljeće/ljeto kreirao Erve Ležer ili bikinije kakvi su deo najnovije kolekcije brenda „Etro".

Imam deset kupaćih kostima, ali ko zna hoću li ih letos uopšte obući.


Eto, tako stoje stvari što se mog odevanja u 2011.godini tiče.
Klasika je keva.
Ne odričem se ja džinsa i mojih praktičnih pamučnih bluzica.

Žene, dopadaju li se vama ovi modni hitovi?







Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Uto Jan 25, 2011 2:47 pm

Budimo u trendu  656435
meni se dopada ono sto si ti napisala :s:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Shade Uto Jan 25, 2011 2:55 pm



Majke mi, šta sad, ako se princeza udaje i biće u lepoj čipkanoj venčanici, treba da šetam u čipki,
jer je neki modni dizajner, inspirisan njenim lookom, nametnuo to javnosti?

Ili da kopiram L Gaga? Aman, samoj sebi bih izgledala ko da su me iz sanatorijuma pustili na vikend.

Strašno!

Budimo u trendu  656435
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Pon Feb 28, 2011 11:28 pm

Usku dekoltiranu garderobu i mini suknje odložite na duže vreme u svoje ormare jer će u sezoni proleće/leto aktulni biti maksi i vrećasti modeli, najavljuje za Portal “Ženu” dizajner Predrag Vukašinović.

- Trendove treba uslovno shvatiti i fleksibilno pratiti. Zato preporuke dizajnera prilagodite ličnom stilu i građi, ali i prilikama za koje birate garderobu - savetuje naš sagovornik i izdvaja pet glavnih trendova koji će obeležiti predstojeću sezonu.

1. ŠIROKE NOGAVICE
Kad je reč o uličnom dnevnom stilu oblačenja, u modi su ponovo prisutne pantalone širokih nogavica i komotnog kroja, koje doprinose ženstvenom i sofisticiranom izgledu.

2. BAJKERSKE JAKNE
Aktuelan je osavremenjeni bajkerski imidž, kožne jakne i kratke čizme, dok iz mode izlazi vojnički stil.

3. VREĆASTI KROJ
U dnevnoj garderobi preovladavaju vrećasti, ležerni, nestrukirani krojevi. Ženstvenost se naglašava detaljem u vidu nakita i torbe, a ne kroz utegnutost i obnaženost.

4. KORALNO CRVENA BOJA
Aktuelne boje za prolećnu i letnju sezonu su bela, bež, kao i sve nijanse crvene. Posebno koralno crvena.


5. ČIPKA
Apsolutni trend je čipka. U dnevnim varijantama prisutna je u, pre svega, bež boji, i to na bluzama, tunikama ili kao detalj na glomaznim torbama. U večernjoj varijanti čipka je zastupljena u crnoj boji, uglavnom na korsetima ili dugim haljinama.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Pet Apr 22, 2011 1:53 am

Čipka i nebo plava - imperativ proleća

Plava, kraljevski plava ili tirkizna, u svim nijansama hit je za predstojeću sezonu. Ukoliko se uz ovu boju opredelite da stajling upotpunite crnom torbom ili kaišom od kobalta pogodićete pravu meru ovog proleća.

BALETANKE
Ove sezone su ultra moderne cipele koje izgledaju poput tradicionalnih baletanki sa svilenim trakama oko noge. Inspiraciju za ovaj trend dizajneri su pronašli u slikama slavnog Edgara Degasa.

SJAJ
Odeća s kristalima i sitnim komadima stakla vladaće modnim pistama. Posebno su aktuelni kamenčići u žutoj boji.

DUGE HALJINE
Veliki povratak ovog leta doživeće dugačke haljine. Bogatstvo materijala, naročito sa cvetnim printom moraćete da nosite ako želite da budete u trendu.

MARAME
Svilene marame u intenzivnim bojama osvežiće svaku odevnu kombinaciju, a i prikriti, eventualno, lošu frizuru. Dizajneri preporučuju one u plavo ili žutoj boji.

ČIPKA
Trend je koji se nastavlja od prošle sezone, ali za prolećne i letne mesece birajte čipku u beloj boji.

BOMBONE
Stilisti najavljuju da će se taj trend nositi nekoliko naredniih sezona, pa nije loše uložiti u kvalitetan komad nakita. Koralji, ametisti, safiri i drago kamenje u svim bojama izgledati će poput primamljivih bombončića oko vrata.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Khallu Pet Apr 22, 2011 9:30 pm

Tirkizna boja – hit proleća 2011

Tirkizna boja neobično je vesela i zanimljiva i, iako je više vole i nose žene, izuzetno lepo stoji i jačem polu. Ona je idelan izbor za tople dane kakvi nas čekaju. Upravo zbog prijatnosti koja nas obuzme pri pogledu na nju, brojni širom sveta poznati i cenjeni dizajneri odlučili su se da baš tirkizna boja preovlada njihovim komadima.

Pošto je velika verovatnoća da ćete odevni komad koji kupite moći da vidite i na ostalim prolaznicima osunčanih ulica, zašto se ne biste sami bacili na njihovu izradu. Npr. šivenje haljina ili šivenje suknje moglo bi postati prava zabava za i način da konstruktivno iskoristite svoje slobodno vreme. Ipak, ako vam se ideja o homemade odeći ne dopada, usluga šivenja brojnih krojačkih salona mogla bi vas takođe izdvojiti iz šablona.
Osim što je vole nositi na odeći, tirkizna boja ništa manje nije obožavana i u nakitu. Zatupljeni su svi komadi, pa čak i satovi. Međutim, to nije sve. Žene su prosto poludele za obućom u ovoj boji, naročito za sve popularnijim baletankama i letnjim sandalicama koje su već krenule da se prodaju.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Budimo u trendu  Empty Re: Budimo u trendu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu