Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

+6
Aynnah
Holly
Femme
Nina
Veca
Khallu
10 posters

Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Uto Dec 14, 2010 1:28 pm

Kada otvorite ormar, koje boje preovladjuju? Koja vam boja najbolje stoji? Da li se osećate neprijatno u nekim bojama?
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Veca Sre Dec 15, 2010 8:17 am

siva i crna uglavnom
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Nina Sre Dec 15, 2010 8:42 am

Crna i zelena...pa, ne podnosim narandzastu boju
Nina
Nina
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1086
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Sre Dec 15, 2010 10:56 am

ima od svega po malo,cini mi se da najmanje imam crne koja mi najbolje stoji a ne podnosim crvenu boju....
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Femme Čet Jan 13, 2011 11:56 pm



Crna, bela, bež, siva. Uglavnom pastelne boje.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Holly Pet Jan 14, 2011 10:16 am

Crna,bela,bež,roza,siva.
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Aynnah Pet Jan 14, 2011 12:56 pm

medi ::pa, ne podnosim narandzastu boju

Ni ja nikako ne volim narandžastu boju,žutu i crvenu isto tako.

Najviše imam odjeće u crnoj,bijeloj i sivoj boji,takođe i u tamnoplavoj uzimajući u obzir farmerice.U tim bojama se i najljepše osjećam.

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Pon Mar 28, 2011 7:45 pm

Bez obzira na to da li pratiš modne trendove ili ne, postoje neke stvari koje su uvek aktuelne. Za malu crnu haljinu, na primer, znaju svi ali ima još toga.

Crni blejzer
Ovaj komad garderobe se može nositi u svim prilikama. Uz klasičnu suknju do kolena ili ravne pantalone za posao, uz tamni džins i štikle za večernji izlazak, ili uz pocepane farmerke, belu majicu i bele patike, za popodnevnu šetnju gradom.

Bitno je da je blejzer dobrog kroja, da nema prevelike revere i upadljivu dugmad, ali i da vam je taman. Strukirani blejzeri sa jednim ili dva dugmeta bolje stoje od širokih.

Bela košulja
Bela košulja je, takođe, prikladna za svaku priliku. Najbolje su pamučne, sa malo elastina ako je reč o strukiranoj košulji.

Vodite računa kako je perete i peglate da bi što duže ostala bela. Čim posivi ili požuti vreme je za novu.

Mala crna haljina
Mala - zato što je do kolena, crna - zato što je to 'proverena' boja, haljina - jer vam treba za svečane prilike. Mala crna je zgodna jer ne zahteva mnogo razmišljanja - visi u ormanu godinama i čeka trenutak panike kada će se pokazati kao najbolja drugarica.

Žene je oblače kada treba brzo da se spreme za poslovni koktel, večeru na kojoj će upoznati njegove roditelje, iznenadni poziv na novogodišnju zabavu…

Crne salonke
Jedne godine se nose baletanke, druge visoke platforme, ali klasične salonke uvek. Reč je cipelama od kvalitetne crne kože, sa štiklom visokom između šest i deset centimetara, ovalnog oblika u predelu prstiju.

Ove cipele su odlične za večernje prilike uz haljinu ili pantalone, ali se mogu obuti i uz farmerke.

Velike naočare za sunce
Patentirale su ih holivudske dive kada moraju na ulicu, a nemaju vremena za šminkanje, pa što ih ne bi i ti nosila. Pazi samo da ne budu prevelike za tvoje lice, kako ne bi delovala smešno.

Efektna ogrlica
U kutiji za nakit moraš imati barem jednu ogrlicu koja se slaže uz sve. Najbolje su biserne jer i od obične bele majice mogu da naprave večernju toaletu, ali i efektne drvene ili kamene perle takođe dolaze u obzir.

Bitno je da ogrlica ne deluje jeftino, 'pijačno', da se nije izgulila ili deformisala od nošenja.

Farmerke
Ako možeš trebalo bi da ih imaš nekoliko: tamno teget, svetlo plave, prirodno izbledele… Bilo kakve da su, moraju dobro da ti stoje i da ti budu udobne.

Farmerke se dobro slažu uz sve: štikle, ravne cipele, sakoe, tunike, majice… a oni koji su vešti u kombinovanju nose ih i u nekim svečanim prilikama.

Crne pantalone
Ako ti je hladno za malu crnu haljinu, ili nemaš vremena za depilaciju nogu, tu su crne pantalone. Uz njih je dozvoljeno obući sve: majice i košulje raznih bolja i dezena, tunike, sakoe, korsete...

U crnim pantalonama i salonkama ćete izgledati svečano i seksi, u baletankama poslovno, patikama opušteno… U svakom slučaju ih morate imati - tamno crne, ravnih nogavica, dovoljno dugačke da ih možete nositi uz različitu obuću.

Mantil
Mantil mora biti do kolena ili pola lista, sa kaišem, većim reverima i dvorednim kopčanjem. Bež ili crni, najbolje oba, mada i braon, teget, crveni... izgledaju super.

Bele mantile ostavite medicinskim sestrama.

Kožna jakna
'Rokerska' ili ne, kožna jakna je uvek moderna. Ako želite, na primer, da ublažite neku večernju kombinaciju koja podrazumeva haljinu i štikle, možete to učini dobrom 'rokerkom', istom onom koju ste tokom dana imali u parku dok ste šetali kuče.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od mirka Uto Mar 29, 2011 1:33 pm

jel se računa da sam žensko ako imam samo farmerke i crne hlače sa ovog spiska?
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Uto Mar 29, 2011 4:57 pm

ja nemam ni te crne hlace Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu 656435
al zato imam dosta nakitaaaa Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu 2954761119
i planiram ovih dana da kupim jedan koznjak
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Veca Uto Mar 29, 2011 5:03 pm

Imam sve pobrojano, samo, pitanje je koliko je za upotrebu...
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Shade Uto Mar 29, 2011 5:05 pm

Crni blejzer
Imam i u drugim bojama, volim kombinaciju sakoa i farmerica. Ako je blejzer sako?

Bela košulja
Imam jednu prelepu na preklop, silenu, nju oblačim samo kad treba da ostavim utisak "pametne" osobe.


Mala crna haljina
Nemam je, poklonila sam je drugarici i ne želim je, to je brate takav klišeee.

Crne salonke
Imam neke dva puta obuvene.

Velike naočare za sunce
Bez njih ne bih umela da funkcionišem.

Efektna ogrlica
Ne, imam jednu vrlo diskretnu, od bele legure sajla ili kako se zove, sa malim priveskom od cirkona.
Sasvim dovoljno.

Farmerke
Sijaset, i volim ih.


Crne pantalone
Raznih krojeva i od raznih materijala, da, imam.

Mantil
Ne, nemam taj, ali imam jedan kožni, ruska kragna, dijagonalno kopčanje ilitiušreh rajfešlusom.

Kožna jakna
Imam.

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu 359217
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Aynnah Uto Mar 29, 2011 5:27 pm

Bela košulja

Najdraži odjevni predmet.Imam ih nekoliko i dugih i kratkih rukava.Često ih kombiniram sa crnim (uskim) pantalonama i farmerkama.

Kožna jakna

Ne bih mogla bez nje.

Velike naočare za sunce

Nikada ih nisam nosilaStvari koje svaka žena mora imati u ormanu 792748 ,ali ozbiljno namjeravam da ih kupim nekoliko ovo ljeto Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu 3845856932


Mantil

Iako nemam nijedan,veoma mi se dopadaju oni u crnoj i bež boji sa ''nepretjeranim'' remenima.

Crni blejzer
Mala crna haljina
Crne salonke

Nije to za mene!

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Boni Sub Apr 02, 2011 9:17 pm

Sve ovo imam,osim efektne ogrlice...nisam bas neki ljubitelj ogrlica.
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Čet Maj 12, 2011 1:56 pm

juce sam sredjivajuci orman primetila,a da toga i nisam bila najsvesnija do tad-da mi preovladava bela boja.najvise garderobe imam u toj boji a da to i nisam znala Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu 2954761119
bela i varijacije bele.najvise dukserica,majica sa kratkim rukavima,dzempercica,bele i sareno-bele.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Khallu Čet Maj 12, 2011 1:58 pm

Boja odela u kojem se pojavljujemo na nekom važnom sastanku jer od velike važnosti, jer njom šaljemo poruku našem okruženju, naglašava Linda Goldman, autorka knjige "Kako ostaviti prvi utisak vredan milion dolara".

Linda Goldman tvrdi da nam je u plavoj odeći uspeh zagarantovan, odnosno da postoji veća šansa da posao dobijemo ako se pojavimo u odelu te boje nego, na primer, u bež.

I u situacijama u kojima se ne zahteva pojavljivanje u formalnoj odeći, plava boja, odnosno boja neba, dobitna je kombinacija, jer odaje utisak moći, ali i šalje poruku da ste prijateljski nastrojeni.

- Bež boju ne bi trebalo da nose direktori, jer je okolina ne doživljava ozbiljno. Čak i tokom letnjih meseci preporučljiva je tamna odeća, jer što je tamnija, to je utisak koji ostavljate moćniji - tvrdi Linda Goldman.

CRNA
Ipak, sa crnom bojom treba biti oprezan, jer osim što šalje poruku okolini da imate sofisticiran ukus, istovremeno može da poruči da ste depresivni, nemaštoviti ili lenji.

BELA
Bela je, kada je reč o odevanju za posao, potpuno neprikladna. Još je neprikladnija crvena. Sa njom treba biti naročito oprezan, a evo i zašto: iako se žena u crvenom kostimu doživljava kao moćna i odvažna, psiholozi ističu da ta boja poziva na flertovanje.

JAKOCRVENA
Kada je reč o muškarcima, jarkocrvenu košulju, u kombinaciji sa tamnim odelom i kravatom, nemojte nositi na poslu. Ovakva kombinacija dopuštena je samo na privatnim žurkama.

NARADŽASTA
Ako odeća u narandžastoj boji nije izuzetno kvalitetna, rizikovaćete da u njoj izgledate jeftino. Stoga Goldmanova savetuje da narandžastu nosite samo u detaljima.

TAMNOLJUBIČASTA
Tamnoljubičasta odaje autoritet, eleganciju i otmenost. Žuta ukazuje na to da ste opušteni, veseli, komunikativni i spremni na rizik. Tamnije nijanse zelene povezuju se sa moći, otmenošću, snagom i konzervativizmom, a svetlije pokazuju da ste opušteni i veseli.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Boni Čet Maj 12, 2011 2:01 pm

U sustini imam svih boja,a ne znam kojih imam najvise!
Volim sve boje,volim crvenu a nema nista osim jedne majce crvene boje!
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Zvončica Čet Maj 12, 2011 6:01 pm

Kod mene preovlađuju crna, bela, braon i zelena.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Boje koje nosite odaju vaš karakter

Počalji od Zvončica Čet Jun 30, 2011 2:49 am

Crvena privlači pažnju

Crvena je idealna kada želite da skrenete pažnju na sebe ili kada ste umorni, pošto doprinosi da se osećate kao da ste puni energije. Odlična je i za žene koje žele da izgledaju seksi, a naučno je dokazano da privlači pažnju muškaraca. Osim toga, imajte na umu da crvena rolka ispod sakoa u nekoj neupadljivoj boji, na primer sivoj, izražava autoritet, ali ne uliva strahopoštovanje. Nemojte nipošto da obučete crvenu jaknu ili sako ako treba da govorite na nekom poslovnom sastanku ili pred većom grupom ljudi jer ćete delovati previše agresivno. Crvenu izbegavajte i ako ste pod stresom, pošto povećava anksioznost.

Plava ističe autoritet

Obucite tamnoplavi kostim ili odelo kada želite da izgledate autoritativno i pokažete da sve držite pod kontrolom. Svetlije nijanse plave su pogodne za pojavljivanje na televiziji, prvi susret s budućom taštom i sve situacije u kojima želite da ostavite utisak pouzdane osobe. Plava boja u kombinaciji s belom može da deluje banalno. Zato je izbegavajte ako želite da ostavite utisak kreativne osobe ili ako želite da pokažete da ste uspešni.

Zelena za neupadljivost

Odeća u tamnim nijansama zelene predstavlja odličnu alternativu tamnoplavom ili crnom odelu ako želite da istaknete talenat za timski rad. Izbegavajte zelenu boju ako se bavite politikom, pošto ona emituje konzervativne poruke. Nemojte da se uzelenite ni ako prikupljate sredstva za neku akciju. Najnovije studije pokazuju da ljudi u takvim situacijama ne obraćaju dovoljno pažnje na sagovornike obučene u zeleno.

Ljubičasta ističe individualnost

Obucite se u ljubičasto kada želite da budete zapaženi na poslu, kada želite da istaknete svoju individualnost ili da predložite novo rešenje za neki stari problem. Ova boja je idealna i za večernje izlaske, pošto predstavlja odličnu alternativu crnoj, ali samo pod uslovom da želite da zavodite.
Ljubičasta nije pogodna za prilike u kojima želite da budete nezapaženi ili kada želite da delujete spokojno i rezervisano. Izbegavajte je i ako ste sujeverni jer neki tvrde da donosi nesreću.

Belom pokazujete da ste uredni

Nosite belo ako želite da istaknete da ste uredni i da vodite računa o higijeni. Na plavokosim ljudima deluje šik, naročito ako je kombinovana s bojom peska i golubije sivom.
Bela je prikladna za večernje izlaske samo ako je odeća od izuzetno kvalitetnog materijala i savršenog kroja. Izbegavajte odeću u beloj boji ako imate pegice.

Žuta popravlja raspoloženje

Žuta jakna će vam sigurno pomoći da budete zapaženi u gomili. Ova boja je naročito pogodna za sumorne dane pošto popravlja raspoloženje.
Idealna je za osobe koje rade s decom, to je njihova omiljena boja.
Žutu treba da izbegavate ako idete na poslovni sastanak na kome nemate šta da kažete. Nije pogodna za situacije u kojima želite da govorite o ozbiljnim temama, pošto vas niko neće uzeti za ozbiljno.

Crnom stvarate distancu

Crna boja je savršena za svečane izlaske, pošto deluje elegantno, čak i kada materijal nije na visini zadatka.
Pogodna je i za prilike u kojima želite da zadržite distancu, pošto se ljudi obično ne obraćaju spontano osobama u crnom.
Nemojte da nosite crno ako radite sa starim osobama i decom, pošto ni jedni ni drugi ne vole ovu boju.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu Empty Re: Stvari koje svaka žena mora imati u ormanu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu