Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Znate li se smejati Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Znate li se smejati Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znate li se smejati

+6
Samanta
strawberry22
Aynnah
Shade
Holly
Khallu
10 posters

Ići dole

Znate li se smejati Empty Znate li se smejati

Počalji od Khallu Ned Jan 02, 2011 2:14 am

Ovan - Ovnom vlada Mars i često je Zbog agresivnosti obvog planeta najzabavnije i najsmješnije, kad se zafrkava nekog drugog. Smijeh je glasan, neobuzdan, a takve su i šale, često okrutne. Jakog ega, Ovan ne prihvaća šalu na vlastiti račun,i to mu je osnovna mana što se smijeha tiče!

Bik - Bik nije sklon neobuzdanim zabavama, njegov je humor uvijek suptilan i u granicama manira i lijepog ponašanja, jer njime vlada Venera. Otrpiti će Šalu na svoj račun, i to bez uzvraćanja. Ipak, osjetljivost uvjetuje izbjegavanje grubih
Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom.

Blizanci - Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom, Blizanci su i sami po sebi smiješni. Bez obzira jesu li majstori gegova, smiješne pantomime ili prepričavanje viceva, njihov je život uvijek obogaćen duhovitim pogledom na svijet.

Rak -Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!

Lav -Lav kao pravi zabavljač može zablistati usred komičarske monodrame, te se može reći da je doista duhovit - ako želi. Ne prezajući ni od čega, oni će zablistati i pobrati buran smijeh i pljesak. Ipak, kako je to samo jedna od strana glumačke raznovrsnosti, neće se zadržati samo na tome.

Djevica - Budimo iskreni - Djevice nisu rođene za šale i viceve, čak i smijeh je teško izmamiti u slobodnijem obliku. Osjećaj manje vrijednosti i vječno pitanje zadovoljava li ili ne, koči Djevicu u opuštanju, a smijeh je, ne zaboravimo, rezultat umijeća opuštanja. Ozbiljnost je njena značajka koju teško otpušta čak i kada je smeta u životu.

Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima.

Škorpion- Škorpion je po prirodi mračan i tajanstven, no to ne znači da nije sposoban za šalu, upravo suprotno, škorpioni mogu biti prilično duhoviti, posebno što se crnog humora tiče. Ne štede nikog, pa ni sebe, i često do suza nasmijavaju okolinu.

Strijelac-Majstor duhovitosti Strijelac okuplja široku publiku koja ga slijedi u stopu - ne znate li razlog zbog koga biste se nasmijali, potražite Strijelca. Od njegovih gesti do onoga što govori, njegova je predstava i zabava svakako najbolja. Strijelac pod vladavinom Jupitera ima urođeni optimizam i smisao za humor, koji nesebično daruje svima!

Jarac- Saturnov podanik teško da razumije šale, a smišljanje ide još teže. Možda je ozbiljnost kočnica za sve smiješno, pa se ovi ljudi rijetko smiju, osim ukoliko u njihovim horoskopima ne prevladava kakav lakrdijaški planet. Za Jarca je život uvijek ozbiljan, uvijek na oprezu, on se ne zna opustiti...i nema vremena za smijeh

Vodenjak- Za Vodenjaka je smijeh samo povremeno utočište od revolucije, trke u nepoznato, no kad se dogodi, tada nema granica Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala, Vodenjaku ne smeta norma ni tradicija. A kad nije raspoložen, smijeh jednostavno, ne postoji.

Ribe- Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Holly Ned Jan 02, 2011 9:33 pm

Strijelac-Majstor duhovitosti Strijelac okuplja široku publiku koja ga slijedi u stopu - ne znate li razlog zbog koga biste se nasmijali, potražite Strijelca. Od njegovih gesti do onoga što govori, njegova je predstava i zabava svakako najbolja. Strijelac pod vladavinom Jupitera ima urođeni optimizam i smisao za humor, koji nesebično daruje svima!

Sve je tacno. Znate li se smejati 536970
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Shade Ned Jan 02, 2011 10:08 pm

Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima. Znate li se smejati 250789
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Khallu Pon Jan 03, 2011 1:22 am

Rak -Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!
-slazem se Znate li se smejati 536970
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Aynnah Sre Jan 05, 2011 11:19 am

Ribe- Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju,
svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe
nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju
vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen
svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na
žalost, ne znaju ih poticati.

Ne bih se složila.Ja sam Riba,i iskreno,smijem se više nego što bih trebala Znate li se smejati 485471

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od strawberry22 Uto Apr 05, 2011 3:36 pm

Blizanci - Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom, Blizanci su i sami po sebi smiješni. Bez obzira jesu li majstori gegova, smiješne pantomime ili prepričavanje viceva, njihov je život uvijek obogaćen duhovitim pogledom na svijet.


ooooooooo da! Znate li se smejati 2954761119
strawberry22
strawberry22
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 109
Pridružila/o se : 04.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Samanta Sub Sep 10, 2011 2:11 pm

Vodenjak- Za Vodenjaka je smijeh samo povremeno utočište od revolucije, trke u nepoznato, no kad se dogodi, tada nema granica Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala, Vodenjaku ne smeta norma ni tradicija. A kad nije raspoložen, smijeh jednostavno, ne postoji.
Upravo tako
Samanta
Samanta
Iskusni član
Iskusni član

Ženski Broj poruka : 994
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Troja Čet Jul 18, 2013 10:01 am

Ribe- Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.

Meni je humor zapravo jako vazan, a i mom suprugu (djevici), pa bih rekla da opis oba ta znaka ne odgovara mojoj istini. Smijem se cesto i uzivam u komedijama i duhovitim razgovorima bilo kog tipa, pa sudeci po opisu nisam tipicni predstavnik svog znaka.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Paloma Blanca Čet Jul 25, 2013 12:43 am

Strijelac-
Majstor duhovitosti,urođeni optimizam i smisao za humor, koji nesebično daruje svima!


Sta to bese humor?  Ne pamtim kad sam se poslednji put nasmejala od srca. Ne prepoznajem sebe vise ...

Mozda je ostalo neko "o" od optimizma, pa uspevam da prezivim sav ovaj cemer i jad oko mene.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Khallu Čet Jul 25, 2013 5:38 pm

sa moje tacke gledista-sve gore navedeno to si ti Paloma.
i dugovita,humor uvek prisutan koji prenosis i na nas koji citamo tvoje postove bez obzira u kakvom emotivnom stanju ih pises.to je moje misljenje a verujem da bi se i drugi slozili.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Paloma Blanca Pet Jul 26, 2013 10:53 pm

Hvala ti Khallu Znate li se smejati 41528
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Femme Pet Jul 26, 2013 11:27 pm





Khallu ::
i dugovita,humor uvek prisutan koji prenosis i na nas koji citamo tvoje postove bez obzira u kakvom emotivnom stanju ih pises.to je moje misljenje a verujem da bi se i drugi slozili.

Imala je i zarazan smeh, smejale smo se kao lude ponekad.


Paloma Blanca ::Ne pamtim kad sam se poslednji put nasmejala od srca. Ne prepoznajem sebe vise ...

Moram da priznam da te ni ja ne prepoznajem vise. Ali mi je nas smeh ipak ostao u secanju.

...

I da ne odlutam od teme, moram da kazem, da sebe ne smatram izuzetno duhovitom osobom, nisam show majstor kao Paloma. Cesto sam ironicna a takvo moje ponasanje ljudi nazivaju cinizmom ili sarkazmom. Sta cu? Znate li se smejati 48478
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Paloma Blanca Pet Jul 26, 2013 11:49 pm

E sad si me rastuzila Femo! Znate li se smejati 1307364940 

Stvarno je tako bilo!
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Femme Ned Jul 28, 2013 8:18 pm



Nije mi bila namera da te rastuzim iako osetim setu za nekim vremenima.
Eto, tema je o tome koliko smo duhoviti a ja ljude rastuzujem.

Nadam se da cemo se opet smejati kao nekad. Znate li se smejati 2997873871
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od mirka Ned Nov 16, 2014 2:23 pm

Ja sam izgleda stvarno vaga
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znate li se smejati Empty Re: Znate li se smejati

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu