Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astrološka karakteristika meseca

+2
Shade
Khallu
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od Shade Sre Dec 29, 2010 11:07 pm



Daj, pa misss'im, to sam stvarnooo znala. Astrološka karakteristika meseca - Page 2 536970
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od Aynnah Čet Mar 31, 2011 11:21 am

RIBE - PISCES

ONA – U ljubavi je spora, nežna, senzualna, gotovo
nikada u potpunosti ne upozna muža, jer njegov lik formira u svojoj
mašti i tako ga i posmatra. Nipošto ne želi da rasturi dom, niti
pomišlja na razvod ako je nezadovoljna. Predaje se deci, neguje ih,
pravi od njih mamine maze, jer njihova želja za nju je zapovest. Njen
dom je ukusno namešten, ima mnogo egzotičnih figurica i suvenira.
Obožava da leži i sanjari o idealnoj ljubavi koja će joj se desiti
iznenada.
Pa ne bih se u potpunosti složila sa ovim.Astrološka karakteristika meseca - Page 2 4871

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od ivonka Čet Mar 31, 2011 11:44 am

ONA – Ona je izvrsna domaćica, ponekad preteruje sa svojom pedanterijom. Kod nje nikada nećete zateći nered, sve je uvek uredno složeno i na svom mestu. U ljubavi je oprezna, ponekad proračunato ulazi u brak, ne prepušta se osećanjima, jer ljubav i brak smatra svojom obavezom. Deci dozira ljubav, smatra da sa preteranom nežnošću može da ih razmazi a ona treba u stvari da ih pripremi za okrutni svet koji ponekad nema milosti.

Ima tu dosta istine, deci ne doziram ljubav, puno ih volim i to im i pokazujem, ali je tacno da smatram da ih treba pripremiti za surov zivot. Tako da moja deca su uvek bila mazena ali nikad razmazena.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od Troja Pet Jul 19, 2013 4:05 pm

Khallu ::VAGA - LIBRA

ONA – U astrološkom smislu žena sa ovim položajem Meseca je Majka koja štiti, neguje, čuva ne samo svoju decu, već svakoga kome je potrebna pomoć. Ima fantastičnu intuiciju koja joj pomaže da razume ljudsku patnju i daje joj mogućnost da pravilno pruži potrebna osećanja. U ljubavi je sanjalica, jednostavna, mirna, vrlo često igra ulogu žrtve svoje porodice. Voli romantiku i more, obožava da sanjari dok kroz prozor posmatra pun Mesec.

Tacno je da sam empaticna i mnogo mi znaci i kako se drugi osjecaju. Djecu nemam i ne zalim previse zbog toga. Da sam ih imala sigurna sam da bih ih i previse stitila jer ne bih voljela da ih ikada iko povrijedi. Volim romantiku i more.

Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od Paloma Blanca Čet Jul 25, 2013 1:29 am

STRELAC - SAGITARIUS

ONA – Potreban joj je muškarac sa kojim će dobro da se razume i koji će da ceni njenu inteligenciju. Strastvena je samo sa čovekom u koga ima neograničeno poverenje. Njena kuća je prava egzotika, sjajan spoj različitih stilova. Ona je dobra majka, razvija kod dece takmičarski duh, priželjkuje da se bave sportom i naravno, očekuje da budu najbolji. Brine o svojoj deci, posebnu pažnju pridaje ishrani, zdravom snu i dnevnim aktivnostima kako bi odmalena imali radne navike.

RIBE - PISCES

ON – Sanjari i retko kada ima pravi kontakt sa stvarnošću. Plaši se da bude sam, pati kada ga ostavi voljena žena, postoji mogućnost da tada traži utehu u piću. Međutim, ako ga žena inspiriše, onda je nežan muž i ljubavnik, ali nikada ne zaboravlja svoju majku. Zanimljiva mu je ideja da nađe ljubavnicu, u tom slučaju može da poredi zaljubljenost dve žene u njega, što ga posebno zabavlja. Ne čezne za porodicom, plaši se odgovornosti koje nameće uloga roditelja.

Aham. Stoji, egzotika i tako to ... Astrološka karakteristika meseca - Page 2 598318 
Ono sa radnim navikama mi je poslo za rukom sa prvim detetom, zato sto je "siroto" prvo dete lako za obradu, kod drugog nije proslo.

A za dragog mi, ne znam za ljubavnicu i ne verujem, pice i ljubavnica ne idu, a on se opredelio za prvo.
Za mamu ... hm ... da. Za neznog muza i ljubavnika - da. Netacna i zadnja recenica, nije da ne cezne za porodicom, a sto se tice odgovornosti, rado je prepustao meni mnoge odluke, da bi posle, ako nije nesto u redu, rekao: ja sam znao.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Astrološka karakteristika meseca - Page 2 Empty Re: Astrološka karakteristika meseca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu