Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslednji film koji ste pogledali

+25
zelenooka
male
La scarpa
Nina
Troja
Lollipop
Milla
Chikita
ivonka
hope
Anne Boleyn
Evita
Boni
Zvončica
mirka
bub@mara
Cobra
Squaw
Aynnah
Holly
ABA
Shade
Khallu
meseceva kci
Femme
29 posters

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Jun 09, 2013 10:24 pm

Želim vam preporučiti dva filma koja sam gledala u zadnja tri dana.

"Oblivion" je naučno- fantastični film sa Tom Kruzom u glavnoj ulozi. Ovo je naučno-fantastični film koji govori o životu na Zemlji nakon velikog rata koji je uništio civilizaciju. Kruz radi na odrżavanju mašina koje održavaju red na Zemlji, dok se većina stanovništva preselila na neku drugu planetu. I on ubrzo treba napustiti Zemlju, za koju ga vezuju neke uspomene koje ga proganjaju u snovima. Jednoga dana neki brod se sruši na zemlju. Jedna od preživjelih putnica je žena iz njegovih snova. On je spašava rizikujući vlastiti život i njegova sudbina poprima sasvim drugi tok. Fantastične scene, režija i gluma. Preporučujem da ovaj film pogledate u kinu.

"The Ghost" je film reditelja Romana Polanskog o političaru čija priča podsjeća na Tonija Blera. On se povukao i piše knjigu o svom životu. Pisac koji mu pomaže gine i on zapošljava drugog pisca upravo u vrijeme kada izbija skandal oko njegove umiješanosti u skandal u vezi sa mučenjem zarobljenika sa Bliskog Istoka da bi se iznudile informacije o terorističkoj aktivnosti. Da li je njega još u početku karijere vrbovala CIA? Film drži vašu pažnju do zadnje sekunde. Ewan McGregor je izvrstan u ulozi pisca, dok Pierce Brosnan glumi političara. Izvrstan politički triler.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Jun 24, 2013 9:59 am

"17 Again" sa Matthew Perry-jem je odlicna komedija koju svakako trebate pogledati ako se nadjete u takvom prilici.  Mladic koji je u srednjoj skoli zvijezda kosarke odustaje od sanse da dobije stipendiju za studiranje da bi bio sa svojom djevojkom koja je zatrudnila.  20 godina kasnije ispunjen kajanjem zbog propustenih sansi on dobija jos jednu priliku da prozivi mladost i donese pravilnu odluku.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Femme Ned Jul 07, 2013 3:28 pm

O pokojniku sve najlepše


U poslednje vreme gledam po drugi, treci, nije bitno koji put, neke domace filmove.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Pon Jul 08, 2013 11:49 pm

upravo sam odgledala ''Cudne igre'' sa Naomi Wats i Tim Roth u glavnoj ulozi.po najavi sam videla da ce biti pomalo cudan film ali nisam ocekivala toliko morbidnih scena.na kraju sam shvatila da sam ustvari izgubila ta 2 ipo sata i da je to verovatno ono tzv ''bespotrebno znanje''.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Shade Sre Jul 10, 2013 5:47 pm






da sam ustvari izgubila ta 2 ipo sata i da je to verovatno ono tzv ''bespotrebno znanje''
Zato ja uzivam uz stare dobre



Otac na službenom putu. Pre neki dan sam pogledala Sjecas li se Dolly Bell













Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Jul 17, 2013 1:07 pm

Sinoc sam gledala "Skyfall", najnoviji film o Dzejmsu Bondu. Odlican je. Hvalili su ga, ali sam bila malo skepticna. Scene jurnjave su malo smanjene sto meni bas odgovara i generalno je stvarno odlican. Preporucujem.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Chikita Sub Jul 20, 2013 3:43 pm

Sinoc pogledah "Trula cula" . Odlicna komedija za opustanje Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 656435 
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Boni Pon Avg 26, 2013 3:38 pm



Sinoc sam u bioskopu odgledal film 'Now you see me' , kod nas preveden kao 'Velika Iluzija' , jako mi se svideo i zato vam postavljam trejler na srpskom. Stvarno je uradjen fenomenalno.

Now you see me-Velika iluzija
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Chikita Uto Avg 27, 2013 4:25 am

Juce pogledah ovaj film. Meni se bas svideo. Preporuka ! Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 90407 


A pogledacu i ovaj koji je Boni postavila Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 536970
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Ned Sep 15, 2013 10:05 pm

"Trouble with the Curve" je film sa Klint Istvudom, Ejmi Adams i Džastinom Timberlejkom u glavnim ulogama. Govori o lovcima na talente u bejzbolu i kompleksnom odnosu izmedju oca i ćerke, a upletena je u sve to i ljubavna priča. Nije baš Oskarevac, ali je simpatičan film za razbibrigu.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Boni Ned Sep 15, 2013 11:14 pm




Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Were-the-Millers

Veceras u bioskopu. Nista posebno, komedijica solidna, malo da nas razvedri.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Chikita Ned Sep 15, 2013 11:34 pm

Meni s enije svideo taj film Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 796320 
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Ned Sep 15, 2013 11:45 pm

upravo odgledala ''Prevodilac'',Nikol Kidmen i Son Pen.odlican film.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Pon Sep 16, 2013 8:52 pm

City Slacker je odlična engleska komedija koja govori o poduzetnici četrdesetih godina koja odluči da želi dijete. Njen dugogodišnji partner nije zainteresovan, te ga ona ostavi. Da li je stranac koga je upoznala u parku dobra prilika? Ako se ovaj film bude prikazivao kod vas obavezno pogledajte.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Sep 17, 2013 9:32 pm

"Fair Game" je izvrstan američki film sa Naomi Watts i Seanom Pennom u glavnim ulogama o umiješanosti amerikanaca u rat u Iraku.  Film je baziran na istinitim dogadjajima.  Uprkos izvještajima bivšeg američkog ambasadora i stava većine u CIA-i da ne postoje sredstva masivnog uništenja u Iraku prevladava stav nekolicine da Amerika treba napasti Irak zbog opasnosti koju oni predstavljaju.  Bivši ambasador (Penn) objavljuje u novinama priču o tome kako je vlada lažirala njegov izvještaj o uvozu urana iz Nigera u Irak i iskoristila to da započne rat.  U znak odmazde vlada objavljuje da je njegova žena agent CIA-e, te ona momentalno gubi posao.  Počinju prijetnje smrću i progoni i od strane štampe i od strane stanovništva.  Nakon vrlo teškog perioda njih dvoje se ipak uspijevaju izboriti za povratak svog renomea.  Obavezno pogledajte ovaj film ako vam se pruži prilika.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Khallu Pon Sep 30, 2013 12:00 am

sinoc sam odgledala film ''Vir''.mogu reci da mi se svideo.inace na Prvoj subotom u 21:15 idu domaci filmovi,do sada i nisu bili bas neki.prosle subote je bio ''Skidanje'',prethodne ''Klip'' a pre toga ''Zduhac'',koji mi je takodje bio zanimljiv...












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Boni Pon Sep 30, 2013 12:08 am



Ja sam sinoc gledala ruski film Admiral. Predivan film. Uzivala sam.

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 2m6k1t3-400x571













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Femme Pon Sep 30, 2013 12:10 am



Dobar, uistinu. Gledala sam pre par godina taj film.
Femme
Femme
...

Ženski Broj poruka : 5413
Pridružila/o se : 06.03.2010

https://femme.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Veca Pon Sep 30, 2013 9:05 am

Mislim da sam i ja već pisala o ovom filmu, odličan.












Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Okt 02, 2013 2:00 pm

Sinoć sam gledala američki film Taken 2. Kritika ga je sasjekla, ali se meni film dopao. Prvi dio je govorio o otmici ćerke američkog tajnog agenta u Parizu, od strane albanskih kriminalaca. Ovaj film govori o osveti oca ubijenog albanskog kriminalca. Njega glumi Rade Šerbedžija.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Boni Sre Okt 02, 2013 3:55 pm



Ja sam sinoc pogledala prvi deo tog filma. Bas mi se svidja, pun je dinamike i drzi paznju. Pogledacu i drugi deo.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Uto Okt 08, 2013 4:02 pm

Sinoc sam pogledala film "Flight" sa Denzelom Washintonom. Odlican film, stvarno vrijedi posvetiti mu paznju. On je pilot ciji se avion pocinje raspadati u zraku. On ostaje vrlo priseban u uspije spustiti avion na neku livadu uz gubitak samo sest ljudskih zivota. Kada mu testiraju krv otkiva se da je konzumirao alkohol i drogu. Istraga pocinje...

Obavezno pogledajte ako vam se pruzi prilika.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sre Okt 09, 2013 2:04 pm

Hot Fuzz, policijska komedija sa Simonom Peggom. On glumi vrlo priljeznog policajca koji biva prebacen iz Londona u provinciju zbog zavisti kolega. Naizgled miroljubivo selo ubrzo otkriva neke svoje mracne tajne. Simpatican film.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Troja Sub Nov 16, 2013 8:59 pm

Life of Pi je film koji je dobio Oskar i koji sam željela gledati jer sam je mnogo reklamiran, pa sam očekivala da će biti baš dobar. Film priča o dječaku iz Indije čiji je otac vlasnik zoološkog vrta koji postaje brodolomnik kada njegova porodica odluči preseliti u Kanadu. Većina filma je posvećena dječakovim naporima da preživi u društvu bengalskog tigra. Iskreno rečeno, očekivala sam mnogo više od ovog filma. Meni se nije previše dopao.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Boni Ned Nov 17, 2013 12:53 am




Troja meni je Life of Pi prelep film. Gledala sam ga u 3d-u i bila je prelepo, efekti su odlicno uradjeni. A prica je topla i za mene potresna.


U poslednja 3 dana odgledala sam 3 filma. Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 2954761119 

Flightplan- odlicna Jodie Foster i film je interesantan, drzi paznju.
Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 000000361

Hunger games-nije los, nekih 40 min pocetka filma su odlicna s obzirom da traje 2 ipo sata. Ocekivala sam vise.
Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 The-hunger-games-poster-lg

Perfect stranger- Svidja mi se film. Ovakav kraj uopste nisam ocekivala. Ali uopste.
Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Poster-s
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste pogledali - Page 21 Empty Re: Poslednji film koji ste pogledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu