Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Tapete Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Tapete Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tapete

+3
Anne Boleyn
Zvončica
Khallu
7 posters

Ići dole

Tapete Empty Tapete

Počalji od Khallu Pon Mar 28, 2011 3:34 pm




Tapete se na velika vrata vraćaju u modu, pa se proizvođači trude da, osim klasičnih desena, na tržište iznesu što maštovitije dizajnirane zidne obloge. Za razliku od onih kojih se sećamo iz bakine kuće, ove današnje su neuporedivo boljeg kvaliteta, lako se skidaju i peru. U ponudi su tapete najrazličitijih boja, tekstura i šara, od klasičnih do onih koje prate sve dizajnerske trendove.
Tapete 7069_110
U zavisnosti od toga kakve tapete odaberete, soba može da izgleda veće, manje, toplije ili svetlije. Pravilnim izborom možete da sakrijete i neke nedostatke na zidovima.
Ako želite vizuelno da povećate prostor, odaberite uzorke sa pozadinom hladnih boja, poput zelene, plave ili ljubičaste. S druge strane, crvena, žuta i narandžasta pružaju osećaj topline, pa su te nijanse pravi izbor za mračne prostorije i sobe okrenute ka severu. Za takvu poziciju ili za prostorije bez prozora potražite tapete sa uzorcima svetlijih boja, a dobro će izgledati i obloge sa metalik ili sedefastim efektom.

TAPETE MOGU DA PROMENE ATMOSFERU U VAŠEM DOMU
Uzorci glatkih površina reflektuju najviše svetlosti, tamne boje upijaju svetlost, pa prostorija deluje manje, dok se tapete sa teksturom preporučuju za prikrivanje sitnijih nedostataka na zidu.
Prilikom izbora tapeta imajte u vidu osnovnu namenu prostora koji uređujete, jer će od toga zavisiti opšta atmosfera. Mlade, dinamične i vesele osobe treba da biraju tapete sa sitnim, pravilno raspoređenim motivima.
Tapete s prugama i drugim vertikalnim uzorcima koji ističu visinu stvaraju utisak klasične elegancije, čak i u veoma moderno opremljenom prostoru.
Vertikalni uzorci, uključujući i cvetne motive u obliku slova V ili U, vizuelno povećavaju visinu plafona, a horizontalni uzorci naglašavaju širinu.
Tapetama ne morate da obložite celu prostoriju, naprotiv. Vaša soba će zasjati ukoliko tapete zalepite na samo jedan zid ili stub, ali samo ukoliko povedete računa o slaganju boja.


Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Khallu Pon Mar 28, 2011 3:36 pm




Prizovite pozitivnu energiju

Dizajn kolekcije Larsa Koncena zrači pozitivnom energijom koja se prenosi na prostor i ljude. Lepo se uklapa u sobu u kojoj preovlađuju beli tonovi, a buket crvenih ruža stopiće se sa motivima tapeta.

Osetite moć boja

„Dekor odslikava emocije koje imamo prema životu“ moto je kreatora ove kolekcije. Vizuelna eksplozija boja prija očima, daje moć prostoru i podstiče na radost i akciju.


Igrajte se oblicima

Naizgled nespojive boje i oblici pomeraju standarde kada je reč o primeni tapeta i čine korak napred u uređivanju enterijera. Sa nekoliko ukrasa boje koja preovladava na tapetama napravićete lep kutak u vašoj dnevnoj sobi.
Tapete 3081_t10

Napravite kontrast

Artistički ukomponovane grafike i jarke boje imaju za cilj da stvore i održe dobro raspoloženje u životnom prostoru. Lep su kontrast belim detaljima u prostoriji, ali odlično se slažu i sa braon tonovima, kako sa svetlim tako i sa tamnim.

Stvorite svoj mir

Blaga tekstura i nijanse ovih tapeta deluju umirujuće. Ovakvo okruženje po potrebi možete iskoristiti za opuštanje i presabiranje misli, ali i da na miru završite poslove koje tokom radnog dana niste stigli
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Zvončica Ned Sep 18, 2011 7:52 pm

Nisam baš neki ljubitelj tapeta. Naročito su nepraktične za skidanje.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Anne Boleyn Sub Nov 12, 2011 7:11 pm

Rocket Queen ::Nisam baš neki ljubitelj tapeta. Naročito su nepraktične za skidanje.
Tapete 656435 Tapete 656435 Kao da slusam mog muza. Ja sam prekukala za tapete ali on kategoricno odbija taj predlog iz razloga koji si ti navela. A tako lepih tapeta ima... Ubedicu ga ja sledece godine pred veliko spremanje. Tapete 536970
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Zvončica Sub Nov 12, 2011 7:25 pm

Mi kući imamo tapete, a ovde u Bg-u su mi zidovi okrečeni nekom lepom bojom kajsije i meni se tako više sviđa.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Anne Boleyn Sub Nov 12, 2011 10:35 pm

Pa sve je stvar ukusa. Ali meni se bas dopadaju ove tapete sad, mada primetila sam da se lepe uglavnom na jedan zid, nikako na sva cetri.

Ja sam za sve samo ne za bele zidove, jezim se od njih.
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od hope Sub Nov 12, 2011 10:46 pm

Nisam za tapete, mada priznajem da ima jaaakooo lepih. Tapete 184876271
hope
hope
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3180
Pridružila/o se : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Troja Ned Nov 13, 2011 12:02 am

Kod nas se koriste papirnate glatke tapete da zidovi dobiju glatkiji izgled. Preko njih se normalno kreci kojom god bojom zelite. Te tapete su tanke i spojevi izmedju njih su tako fini da se ne moze ni primijetiti da postoji ikakva tapeta na zidu.

Inace, kada smo kupili stan ja sam bas zeljela da stavim bijelo-zute tapete sa vertikalnim prugama na zid u hodniku, jer sam vidjela takve u jednom casopisu o unutrasnjem uredjenju stana i jako su mi se bile dopale, ali sam negdje procitala da postoji uvjerenje da tapete sa vertikalnim prugama doprinose da se ljudi cesce svadjaju. Vjerovatno glupost, ali ja sam ipak odustala od te ideje.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Shade Ned Nov 13, 2011 12:12 am




Iskreno, tapete volim da vidim u tuđem domu ili nekom časopisu, jesu lepe, ali bi mene gušile, možda neki pregradni zid bi mogao da dođe u obzir, cela prostorija - ne, nikako.














Tapete Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Anne Boleyn Ned Nov 13, 2011 11:21 am

Ne, ne ni ja nisam za celu prostoriju, ali da se samo ja pitam, tri zida bi mi bila u nekoj jakoj boji a na jedan bi stavila tapete. Da se ja piam...
Anne Boleyn
Anne Boleyn
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 3708
Pridružila/o se : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Zvončica Ned Nov 13, 2011 10:46 pm

Ne volim ni ja bele zidove, deluju mi hladno.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Troja Sre Nov 16, 2011 12:25 pm

Moj suprug je bas istog misljenja i nas stan je sav okrecen relativno jakim toplim bojama (ne drecavim), samo nam je kuhinja bijela. Ko god dodje kod nas izjasnio se da mu se dopada kako smo sredili stan, cak su nas neki pitali da li smo mi dizajneri unutrasnjih prostora, toliko im se svidjelo sta smo uradili sa stanom. Moram priznati da smo gledali casopise o unutrasnjem uredjenju godinama i to je izgleda urodilo plodom.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Tapete sa slovima gde ih ima?

Počalji od milena ninkovic Čet Nov 07, 2013 2:29 pm

Ako neko zna, gde ima da se kupe tapete koje imaju po sebi pisana slova, kao sa perom.......videla sam u nekom casopisu ali nije pisalo ko drzi te tapete.

milena ninkovic

Ženski Broj poruka : 1
Pridružila/o se : 07.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tapete Empty Re: Tapete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu