Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Šta nam govore snovi o seksu? Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Šta nam govore snovi o seksu? Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nam govore snovi o seksu?

4 posters

Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od Zvončica Pon Mar 21, 2011 10:19 pm

Seks sa nepoznatom osobom – može uputiti na neprijatnu situaciju u privatnom životu. Moguće je da vas porodica prisiljava na nešto što vam ne prija. Ovakvi snovi simbolizuju nesigurnost, stres i uplašenost.

Seks sa nadređenom osobom – upućuje na vašu želju u stvarnom životu da budete češće uključeni u donošenje odluka na radnom mestu. Zapravo želite da poradite na vašem statusu u poslovnom okruženju. Čini nam se da ovaj san nudi i jednu od popularnijih metoda kako napredovati u poslu.

Seks pred publikom – označava vašu želju da istaknete i pokažete svoje talente, kako bi drugi videli koliko se dobro snalazite pod stresom. Ne znamo misli li dotični na talenat seksa na javnom mestu. Javite nam vi. Verojatno ima „talentovanih“ među vama.

Seks s osobom u srodstvu – iako se čini nastrano i incestuozno, zapravo se radi o potisnutoj želji za držanjem porodice na okupu i osećajem pripadnosti, tvrdi Nakson. Ovakvi snovi takođe mogu uputiti na potrebu da budete jači i uticajniji.

Goli u javnosti – ako to volite raditi u stvarnom životu, onda ste ništa drugo do još jedan u nizu egzibicionista, a ako samo sanjate o tome to znači da zapravo želite drugima pokazati svoju pravu ličnost (ko ste zapravo). Ako ste u godinama, ovakvi snovi mogu ukazivati na nostalgiju za mlađim danima.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od ivonka Pon Mar 21, 2011 11:19 pm

Ja sam neku noc sanjala da mi se udvara i pipka me sin jedne moje koleginice. Decko ima oko 30 godina i nikad ga nisam gledala na taj nacin niti mi se dopada. Od silnog soka sam se i probudila i bila sam sva zgadjena. Nemam pojma, sta to znaci.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od Shade Pon Mar 21, 2011 11:20 pm



Uh, imamo negde sanovnik, potraži ivonka.

Ja sam imala jedan bRezobrazan san pre neku noć, ali vam ne smem otkriti ništa više.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od ivonka Pon Mar 21, 2011 11:25 pm

Idem da nadjem tak sanovnik, mozda to ima veze sa koleginicom i poslom a ne njenim sinom. Bila sam to i zaboravila, tema me je podsetila na to.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od Shade Pon Mar 21, 2011 11:28 pm



Pa, da. bubi je otvorila temu.
Evo linka
[You must be registered and logged in to see this link.]
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od Troja Sre Sep 05, 2012 7:17 pm

Ja sam jednom sanjala da imam seks sa Goranom Bregovicem, koga u zivotu nisam nikada upoznala. Moram reci da je seks bio neobicno dobar Šta nam govore snovi o seksu? 2954761119 uprkos tome. Ne bih rekla da me je taj san uplasio ili zbunio (mada se jesam pitala odakle mi je to palo na pamet deset godina nakon sto sam otisla iz Jugoslavije i uopste cula bilo sta o njemu).
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam govore snovi o seksu? Empty Re: Šta nam govore snovi o seksu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu