Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Gluma Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Gluma Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gluma

2 posters

Ići dole

Gluma Empty Gluma

Počalji od Shade Pon Mar 07, 2011 10:20 pm



GLUMA je naziv koji koristimo za skup glumačkih veština pomoću kojih glumac oblikuje lik u nekom scenskom delu. Glumac ili glumica je osoba koja glumi ili igra ulogu u nekoj umetničkoj izvedbi. Taj se izraz obično odnosi na ljude koji glume u filmskoj industriji, na televiziji, u pozorištu ili na radiju, a ponekad se koristi i za ulične zabavljače. Osim igranja dramskih uloga, glumci mogu i pevati, plesati, raditi samo na radiju ili "posuđivati glas".


Gluma Uaos-Gluma4290509407-598
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gluma Empty Re: Gluma

Počalji od mirka Ned Nov 16, 2014 2:18 pm

Trenutno, vrlo zastupljena , loša gluma. ..
Kad ih gledam kako se prenemažu i afektiraju, bah
Ako sam ja koja nemam pojma o glumi stalno svjesna da glumi, nije dobro.
I tu ne mislim samo na ovo sr. nje od sapunica
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu