Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Reality Shows - Page 4 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Reality Shows - Page 4 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reality Shows

+14
Evita
hope
Zvončica
Veca
Anne Boleyn
ivonka
Aynnah
La scarpa
bub@mara
ABA
Khallu
Holly
Femme
Shade
18 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Reality Shows - Page 4 Empty Re: Reality Shows

Počalji od ivonka Sre Okt 23, 2013 10:55 pm

Hvala ti Paloma, imali smo sastanak skupstine stanara i kada smo zavrsili sluzbeni dio povela se prica o Farmi. Jedna komsinica mi je prisla i kaze" jeste li i vi culi da Igbala ulazi na farmu". Ja kazem da nisam i ne smem jadna ni pisnuti da nemam pojma ko je Igbala, ionako me u zgradi ne vole, kazu da se se "pravim vazna" i mnogi su iz pouzdanih izvora culi da sam "Hrvatica ili tako nesto slicno". Ovako mi je to doslovce prenela jedna komsinica sa kojom jedino kontaktiram. Jos da znaju da nemam pojma ko je Igbala , kamenovali bi me.
Ovo sam sada malo karikirala, ali nisam daleko od istine. Ovde moras da krijes ko zmija noge da si pristojan. Za Ekrema sam naravno cula i video klip sam gledala.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reality Shows - Page 4 Empty Re: Reality Shows

Počalji od Paloma Blanca Sre Okt 23, 2013 11:09 pm

ahahaha pa ti si stvarno na teskim mukama bila!
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu