Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Celulit - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Celulit - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celulit

+5
Boni
La scarpa
Shade
Femme
Khallu
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Boni Sre Mar 27, 2013 9:21 pm

A efekti Boni?

Dakle, efekti su fantasticni. Za mesec dana se neverovatno povukao, skoro da ga nije ni bilo.
Brsljen+djumbir+morska su ucinili svoje.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Shade Sre Mar 27, 2013 9:57 pm



U kom obliku, stanju brsljen? Hajde, fino objasni kako se pravi taj melem. Celulit - Page 2 184876271












Celulit - Page 2 Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Boni Sre Mar 27, 2013 10:04 pm

Jednog lepog dana odes i naberes 2 pune dzambo kese listova brsljena, onda taj brsljen dobro opers i potopis u alkohol (uzmes 1-2 tegle), to odstoji od 20-40 dana.
Posle iscedis brsljen i pinkturu koja je ostala pomesas sa pomesanim: iscedjenim djumbirom, rastopljenom nerafinisanom morskom solju (ako se tako kaze Celulit - Page 2 48478 ) i nekim anticelulit uljem.
Mazala sam svako vece uz malo masaze i to je to.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Lollipop Pet Jun 14, 2013 12:19 am

Prije par dana citam da je za celulit jako dobar toz od kafe.Cudno, ali eto kazu ucinkovito.Svaki dan toz od kafe utrljati na problematicne zone i rezultati vidljivi za nekoliko sedmica.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Boni Pet Jun 14, 2013 1:41 pm

Loli i ja sam to cula, kazu da je kofein super za celulit. Ja svako jutro pijem kafu i veruj mi da razmisljam o talogu, ali se ne usudjujem da ga namazem. Sve zamisljam majkinu i sestrinu facu kada bi me videli sa talogom po butinama. Celulit - Page 2 2954761119


Inace pocela sam opet da mazem brsljan, javljam utiske za mesec dana.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Celulit

Počalji od ivonka Uto Nov 05, 2013 2:12 pm

Celulit je posledica otrova u nasoj ishrani, koje na zalost ne mozemo izbeci, jedino da zivimo na vrhu planine i bas svu hranu sami proizvodimo. Zene iz generacije moje bake i majke su jele dosta kaloricniju hranu od nas pa ni pod stare dane nisu imale celulit. Evo ni  moja majka ni njene vrsnjakinje, cak bez obzira na kilazu nemaju celulit, zato sto su vise godina u svom zivotu jele manje zagadjenu hranu. Imamo primere mladih, negovanih i vitkih devojaka, koje imaju celulit. Po meni je borba sa celulitom uzaludna. Ti skupi tretmani pomognu samo delimicno i naravno da to nije trajno. Kriva je kombinacija toksina u ishrani i zenskih hormona. Treba ga koliko toliko drzati pod kontrolom da ne bude bas mnogo izrazen, ali tesko cemo ga se trajno osloboditi.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Celulit - Page 2 Empty Re: Celulit

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu