Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Obnovite garderobu s malo novca Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Obnovite garderobu s malo novca Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnovite garderobu s malo novca

3 posters

Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Khallu Sub Jan 29, 2011 2:38 pm


Da bi ste u kancelariji uvek bili tip - top odeveni potrebno vam je pet kombinacija poslovne garderobe. Ako ste u deficitu i planirate šoping pridržavajte se zlatnog pravila: bolje kupite jedan dobar komad, nego tri loša jer od njih nećete imati velike koristi. Sledite još neka pravila.



PRE KUPOVINE NAPRAVITE POPIS
Pre nego počnete da pustošite rafove, najbolje da temeljno pregledate sa čime zaista raspolažete. Pogledajte šta možete da nosite i ove sezone, zatim ih isprobajte da vidite da li su vam još taman. Osmelite se, kombinujte i videćete da zapravo imate dovoljno garderobe.

PAZITE ŠTA KUPUJETE
Kada krenete ka tržnom centru u susret omiljenim radnjama - morate znaši šta vam nedostaje i koje boje vam najbolje odgovaraju. Ako ste nesigurni poneste omiljeni komad odeće u kupovinu da biste lakše isprobali određenu kombinaciju, a dobro će doći i spisak kao podsetnik. I što je najvažnije ne kupujte na prvu loptu - promuvajte se po nekoliko butika da bi našli najjeftiniju i najbolju ponudu. Ako vam je budžet limitiran kupujte univerzalnije komade neutralnih boja - lakše ćete kombinovati.

MAGIČNI BROJEVI
Ponekad i kriva procena stvarne situacije može dovesti do nepotrebnih troškova. Naime, ako nemate novaca, nemojte kupovati odeću i obuću koja vam ne treba. Na primer, kapute i zimske jakne možete nositi i nekoliko sezona, a isto pravilo važi i za cipele i čizme - ako nisu previše pohabane. Ponekad je na čizmicama od prošle godine potrebno da primeniti flekicu ili peticu i izgledaće kao nove. Umesto velikih troškova, uložite u pamučne i svilene marame koje možete kombinovati, zatim obratite pažnju i na nakit ...

POPRAVKE
Idealno vreme za kupovinu zimske odeće je kraj leta. Ako ste propustili tajming sniženja, obratite se krojačici za pomoć. Na košulji promenite dugmad, dodajte neke diskretne aplikacije, uz stariju jaknu ili kaput nosite novi šal, kapu i rukavice. Vešte ruke mogu lako prepraviti i celi kaput, kostim...

Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Khallu Sub Jan 29, 2011 2:38 pm

Šta vam treba za posao?
3 sakoa
3 para pantalona
3 košulje
3 majice
3 jakne
3 suknje
1 kaput
1 par čizama
1 par cipela
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Shade Sub Jan 29, 2011 3:40 pm



Da vam kažem, ja sam sasvim praktična po tom pitanju.

Uvek biram stvari koje ću zaista nositi, a ne koje će mi samo zauzimati mesta u ormaru i sakupljati prašinu. Odevne predmete imam za svaku priliku.

Postoje stvari koje godinama imam u ormaru, i koje su još uvek upotrebljive.
Svake sezone osvešim garderobu sa bar jednim komadom, pažljivo biranim.

Šta vi sve imate u ormaru?
I nosite li rado stvari koje su u vašem ormaru ili ste samo kolekcionar?
Obnovite garderobu s malo novca 48478
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Shade Sre Feb 01, 2012 9:14 pm



Ja sam obnovila svoju garderobu za vrlo malo novca, jureći sniženja i mogu vam reći da sam zadovoljna.
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Khallu Sre Feb 01, 2012 11:11 pm

ja najvise volim takodje kada garderobu obnovim sa malo novca tzv pametna kupovina.
iz tog razloga se i radujem prolecu da bih ponovila jaknu na koju vrlo povoljno naleteh u januaru.stalno mi je manjkalo tih stvari za prelazni period tako da cu sada biti mirna u prolece i jesen(doduse,ako budem mogla da se uvucem u to Obnovite garderobu s malo novca 656435 )
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Zvončica Uto Maj 22, 2012 6:39 pm

Čemu sve može poslužiti muška košulja... Obnovite garderobu s malo novca 2954761119

Obnovite garderobu s malo novca 42787410
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Khallu Uto Maj 22, 2012 6:50 pm

ma muska karirana kosulja je zakon
bas gledam nekoliko svojih dok sam bila metalac a koje je nasledio moj tata(toliko velike sam nosila) Obnovite garderobu s malo novca 2954761119
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Obnovite garderobu s malo novca Empty Re: Obnovite garderobu s malo novca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu