Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Parfemi Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Parfemi Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parfemi

+14
Femme
Lollipop
ivonka
Boni
La scarpa
Zvončica
bub@mara
Squaw
Veca
Holly
Aynnah
meseceva kci
Khallu
Shade
18 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Koristite parfem?

Parfemi Vote_lcap40%Parfemi Vote_rcap 40% 
[ 4 ]
Parfemi Vote_lcap40%Parfemi Vote_rcap 40% 
[ 4 ]
Parfemi Vote_lcap10%Parfemi Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Parfemi Vote_lcap10%Parfemi Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Parfemi Vote_lcap0%Parfemi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Parfemi Vote_lcap0%Parfemi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Parfemi Vote_lcap0%Parfemi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Parfemi Vote_lcap0%Parfemi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 10
 
 

Parfemi Empty Parfemi

Počalji od Shade Pon Nov 29, 2010 7:43 pm



Vaš omiljeni parfem?

Meni jedan od omiljenih


Parfemi Pure-p10





Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Shade Pon Nov 29, 2010 7:47 pm




Otkrijte šta vaš PARFEM govori o vama


Da li više volite cvetne mirise ili one oporije?
To nije samo pitanje ukusa, već mnogo govori i o vašoj ličnosti, smatra hambruški stručnjak za mirise Kim Vajsvange. Ona tvrdi da omiljeni mirisi mnogo govore o željama i osobinama.
Pogledajte u koju kategoriju mirisa spada vaš, a onda pročitajte šta on otkriva o vama.



Cvetni, razigrani mirisi
Obožavate miris koji podseća na cvetnu livadu. Ovakvi parfemi u sebi sadrže eterična ulja jasmina i magnolija.
Izgled: Romantične osobe poput vas obožavaju karnere, fine izvezene tkanine i mnogo nežnog nakita.
Ljubavni život: Maštate o velikoj ljubavi i uglavnom je i nalazite. U vezi ulažete mnogo kako biste usrećili partnera, ali samo dok vas on drži kao malo vode na dlanu. Privlače vas vatreni, negovani muškarci.
Temperament: Zračite optimizmom. Pošto u svakome vidite samo dobro, dešava se da se razočarate
Mane: Želite da o vama svi misle lepo. Ponekad ste površni. Uložite više napora da biste postigli određeni cilj.

Intenzivni i orijentalni
Prija vam mešavina egzotičnih aroma cveta đumbira, kedra, mandarine, jasmina i sandalovog drveta.
Izgled: Izrazito ste senzualan tip. Smatrate sebe lepom. Nosite odeću koja ističe figuru i prefinjeni veš. Mnoge žene koje pripadaju ovom tipu imaju dugu kosu, koja naglašava ženstvenost.
Ljubavni život: Spremni ste da poklonite svoje srce onom pravom, ali nisu svi pripadnici muškog pola dorasli ovakvom naboju ženstvenosti. Zbog toga među "pravim ženama" ima onih koje su pronašle svoju luku.
Temperament: Čvrsto stojite iza svojih osećanja i potreba. U svađi često reagujete impulsivno, ali brzo opraštate.
Mane: Zbog želje da prikažete svoje ženske atribute u što boljem svetlu, ponekad znate da preterate. Imajte na umu: manje često znači više.


Limunasti i sveži
Koristite parfeme koji imaju osvežavajuću aromu grejpfruta i cvetova pomorandže.
Izgled: Pošto ste u svemu umereni, birate jednostavne, sportske krojeve i svetle boje. Vaša šminka je uvek diskretna.
Ljubavni život: Vi tražite muškarca s kojim ćete uveče šetati parkom, džogirati, ići na planinarenje, ali i koji će vam biti dobar prijatelj i pouzdan partner. Mačo-tipovi kod vas nemaju šanse.
Temperament: Vaša aktivna priroda neke ljude čini nervoznim. Ne bi bilo loše da tokom dana nađete vremena i za trenutke kada neće raditi ništa.
Mane: Previše ste aktivni i to očekujete i od drugih. Usporite malo.

Puderasti i slatkasti
Volite parfeme koji naglašavaju ženstvenost. Aroma vanile vas podseća na detinjstvo, dok sladunjavi ilang-ilang deluje na muškarce kao magnet.
Izgled: Vi ste vedra osoba koja voli da istakne svoju ženstvenost, ali ne na napadan način. Nikad ne nosite previsoke potpetice, jer vam je potrebno čvrsto tlo pod nogama.
Ljubavni život: Potreban vam je oslonac i zato čeznete za muškarcem koji će vas zaštititi. Može da bude i malo korpulentniji, glavno da prijatno miriše. Od partnera očekujete odanost.
Temperament: Ponekad s tugom konstatujete kako vas svakodnevni problemi lišavaju one lakoće koju osećate dok maštate. Okružujete se ljudima koji vam pružaju stabilnost.
Mane: Ne podnesite samoću. Zašto ste toliko plašljivi? Imate mnogo više energije nego što ste skloni da verujete.

Opori i aromatični
Volite nenametljive, zemljane arome, kakve se često koriste u proizvodnji muških parfema.
Izgled: Samouvereni ste i ne želite da vas cene samo zbog izgleda. Zato u odevanju prednost dajete jednostavnim krojevima i neupadljivim bojama. Nakit štedljivo koristite.
Ljubavni život: Vi tačno znate šta hoćete i kako da to ostvarite. To radite tako mudro i šarmantno da vaš partner ništa ne može da vam odbije. Tražite osobu koja će vam ostaviti dovoljno slobode za sva vaša interesovanja.
Temperament: Ambiciozno i dosledni. Veoma ste velikodušni, čak i onda kada stvari ne teku baš onako kako ste zamislili. Za uzvrat očekujete iskrenost i lojanost.
Mane: Ne možete da isključite mozak i otvorite srce. Prepustite se i vi ponekad emocijama!

Izvor-lepota i zdravlje
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Pon Nov 29, 2010 10:59 pm

Limunasti i sveži
Koristite parfeme koji imaju osvežavajuću aromu grejpfruta i cvetova pomorandže.
Izgled: Pošto ste u svemu umereni, birate jednostavne, sportske krojeve i svetle boje. Vaša šminka je uvek diskretna.
Ljubavni život: Vi tražite muškarca s kojim ćete uveče šetati parkom, džogirati, ići na planinarenje, ali i koji će vam biti dobar prijatelj i pouzdan partner. Mačo-tipovi kod vas nemaju šanse.
Temperament: Vaša aktivna priroda neke ljude čini nervoznim. Ne bi bilo loše da tokom dana nađete vremena i za trenutke kada neće raditi ništa.
Mane: Previše ste aktivni i to očekujete i od drugih. Usporite malo.
-a moj omiljeni je Paco Rabanne ''Ultraviolet'' Parfemi 327675
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Shade Pon Nov 29, 2010 11:03 pm

Ovaj Khallu?

Parfemi Paco-rabanne-ultraviolet-mens-edt-spray-50ml


Ili ovaj?

Parfemi Paco_rabanne_ultraviolet



Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Pon Nov 29, 2010 11:07 pm

e bravo,taj drugi Parfemi 685528
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od meseceva kci Ned Dec 05, 2010 9:52 pm

Intenzivni i orijentalni
Prija vam mešavina egzotičnih aroma cveta đumbira, kedra, mandarine, jasmina i sandalovog drveta.
Izgled: Izrazito ste senzualan tip. Smatrate sebe lepom. Nosite odeću koja ističe figuru i prefinjeni veš. Mnoge žene koje pripadaju ovom tipu imaju dugu kosu, koja naglašava ženstvenost.
Ljubavni život: Spremni ste da poklonite svoje srce onom pravom, ali nisu svi pripadnici muškog pola dorasli ovakvom naboju ženstvenosti. Zbog toga među "pravim ženama" ima onih koje su pronašle svoju luku.
Temperament: Čvrsto stojite iza svojih osećanja i potreba. U svađi često reagujete impulsivno, ali brzo opraštate.
Mane: Zbog želje da prikažete svoje ženske atribute u što boljem svetlu, ponekad znate da preterate. Imajte na umu: manje često znači više.

Ovo gore navedeno i nije bas istinito al ajde,moze proci jedan deo.Volim orjentalne mirise i sandal mi je tako dobar mmm....
Moj omiljeni parfem je Armani Sensi

Parfemi 6d9a8d10


Parfemi 158942


Poslednji izmenio Anne Boleyn dana Sre Jun 01, 2011 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nisam nista u tekstu menjala samo sam slicicu smanjila.)
meseceva kci
meseceva kci
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 395
Pridružila/o se : 16.11.2010

http://uwall.tv/?type=rock

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Aynnah Ned Dec 12, 2010 8:04 pm

Puderasti i slatkasti
Voliteparfeme koji naglašavaju ženstvenost. Aroma vanile vas podseća nadetinjstvo, dok sladunjavi ilang-ilang deluje na muškarce kao magnet.
Izgled:Vi ste vedra osoba koja voli da istakne svoju ženstvenost, ali ne nanapadan način. Nikad ne nosite previsoke potpetice, jer vam je potrebnočvrsto tlo pod nogama.
Ljubavni život: Potreban vam je oslonac izato čeznete za muškarcem koji će vas zaštititi. Može da bude i malokorpulentniji, glavno da prijatno miriše. Od partnera očekujete odanost.
Temperament:Ponekad s tugom konstatujete kako vas svakodnevni problemi lišavaju onelakoće koju osećate dok maštate. Okružujete se ljudima koji vam pružajustabilnost.
Mane: Ne podnesite samoću. Zašto ste toliko plašljivi? Imate mnogo više energije nego što ste skloni da verujete.

... ima istine ,ima
Parfemi 536970

Aynnah
Uvaženi član
Uvaženi član

Ženski Broj poruka : 4911
Pridružila/o se : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Holly Čet Dec 16, 2010 1:59 pm

Intenzivni i orijentalni
Prija vam mešavina egzotičnih aroma cveta đumbira, kedra, mandarine, jasmina i sandalovog drveta.
Izgled: Izrazito ste senzualan tip. Smatrate sebe lepom. Nosite odeću koja ističe figuru i prefinjeni veš. Mnoge žene koje pripadaju ovom tipu imaju dugu kosu, koja naglašava ženstvenost.
Ljubavni život: Spremni ste da poklonite svoje srce onom pravom, ali nisu svi pripadnici muškog pola dorasli ovakvom naboju ženstvenosti. Zbog toga među "pravim ženama" ima onih koje su pronašle svoju luku.
Temperament: Čvrsto stojite iza svojih osećanja i potreba. U svađi često reagujete impulsivno, ali brzo opraštate.
Mane: Zbog želje da prikažete svoje ženske atribute u što boljem svetlu, ponekad znate da preterate. Imajte na umu: manje često znači više.

Imam puno omiljenih parfema. Ne znam koji da izdvojim.
Holly
Holly
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 2049
Pridružila/o se : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Veca Pet Dec 17, 2010 7:38 am

Moj omiljeni

Parfemi Slika-Pur-Blanca-by-Avon-limited-edition-samo-10-dinara--466707x640
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Pet Dec 17, 2010 12:03 pm

eh veco,ja ih imam nekoliko kuci viska...mada,nisam ga do sad videla u ovom izdanju....
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Squaw Pet Dec 17, 2010 2:25 pm

Parfemi Prf1jp10

Parfemi Prf210

Parfemi Prf310

Ova tri su mi trenutno omiljena :D

Squaw
Squaw
Umetnica
Umetnica

Ženski Broj poruka : 367
Pridružila/o se : 17.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od bub@mara Čet Feb 17, 2011 2:08 am

Parfemi Slika-38985-2010-06-1277930285-default
trenutno mi je ovaj u opticaju,jer ih ja delim na zimske(noćne) i letnje(dnevne) parfeme. planiram ovaj ultraviolet da probam.
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Čet Feb 17, 2011 12:36 pm

meni je ultraviolet neprevazidjen mada bih volela i ovaj black bar da pomirisem :s:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od bub@mara Čet Feb 17, 2011 1:25 pm

za moj ukus ,malo je jači,oporiji..ali kad se namirišeš videćeš.
bub@mara
bub@mara
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1425
Pridružila/o se : 12.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Sub Mar 19, 2011 3:27 pm

Napravite unikatni parfem

Ako priželjkujete jedinstven miris, probajte da eksperimentišete omiljenim notama u različitim "agregatnim" stanjima. Kao osnovu na telo nanesite parfimisano mleko, kremu ili ulje, a lični pečat dajte što ćete po strateškim mestima poprskati parfemu ili toaletnu vodu drugog mirisa.

Eksperimentisanje je idealno ako ste dobili parfem čiji vam se miris zapravo ne sviđa. Da ge ne biste bacili pokušajte da ga "nadogradite" parfemskom kremom ili mlekom omiljenog parfema. Mogao bi da vas iznenadi originalan, treći miris.

Postoji samo nekoliko stvari na koje biste trebali da pripazite dok ne savladate svoje "ad hok" parfemsko umeće.

Za početak, odaberite mirise koji imaju nešto zajedničko: kao što su nota ruže ili orijentalne baze.
Parfemske kreme s "teškim notama" kombinujte sa potpuno oprečnim toaletnim vodama, prozračnim i eteričnim.
Ako parfimisanu kremu, mleko ili ulje umasirate po rukama i dekolteu, po jedno prskanje toaletne ili parfemske vode nanesite samo iza ušiju. To će biti sasvim dovoljno, a sve preko toga suvišno.

Ovakvim parfimiranjem postaćete "mirisna enigma" i izazov svojoj okolini.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Sub Mar 19, 2011 3:53 pm

Izaberite parfem koji odgovara vašoj ličnosti

Da li ste znali da izbor parfema zavisi od karaktera. Miris koji nije lako dešifrovati voli žena koja je posebna. Poslovne dame biraju kombinaciju začina i voća, a one koje su zatvorene i posvećene uživaju u nežnim aromama. Zato, nabavite magične bočice i ostavite za sobom trag koji se teško zaboravlja.

Parfemi 2uy10th
Naomi Campbell NAOMI
Parfemi 2mmabdv
La Prairie RUBY
Parfemi 30lgbb5
Marc Jacobs LOLA


EGZOTIČNE KOMBINACIJE ZA ORIGINALNE
Neobične mirisne note karakterišu osobe koje vole da se eksponiraju i uvek u svemu budu posebne. Ovo je izbor onih koji se trude da kombinacijom egzotičnog voća, cveća i začina ostave nezaboravan trag za sobom. Želite da vas svi upamte, vrlo ste ambiciozni, maštoviti i kreativni. Ovakve parfeme biraju umetnici koji po svaku cenu nastoje da budu originalni i da se u svakom trenutku izdvoje od drugih. Zato nabavite bočicu novih parfema iz asortimana „Naomi Campbell“, „Marc Jacobs...“


Parfemi Le58p Parfemi 53s9ee
CK BEAUTY Paco Rabanne MILLION
Parfemi 2re1jpe
Escada ABSOLUTELY ME


VOĆNI TONOVI ZA USPEŠNE DAME
Miris voća vole da nose introvertne osobe koje svoju intimu ne otkrivaju nikome, čak ni najboljim prijateljima. Među voćnim aromama najpopularniji su oni parfemi čiji je miris oplemenjen agrumima i jagodom, a najčešće ih biraju uspešne dame. Iza ovakvih mirisnih nota krije se žena koja je samostalna i veoma posvećena porodici. Žena koja miriše na voće uživa u kvalitetnoj hrani, piću, markiranoj odeći i voli u svemu notu luksuza, ali nije materijalista. Ne trpi laži i u savremenom svetu često se oseća neshvaćeno.



OSVEŽAVAJUĆE NOTE ZA ROMANTIKE
Cvetni mirisi sa ljutkastim tonovima grejpfruta i kivija, uz slatki jasmin, ružu i ljubičicu začinjenu muskatnim oraščićem, savršeni su za dame koje su uvek u nekoj akciji. Ovakve parfeme vole i poslovne žene koje tragaju za novim iskustvima, vole promene i vrlo su dinamične i impulsivne. U komunikaciji su vrlo direktne i otvorene, jasno ispoljavaju svoja osećanja i tačno znaju šte žele, ali često u poslednjem trenutku menjaju planove, odluke, kao i prijatelje i partnere. Veoma su romantične i nežne, ali pravedne i ne dozvoljavaju da ih neko sputava.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Zvončica Sub Mar 19, 2011 5:57 pm

Trenutno koristim Roberto Cavalli i Today iz avona.

Parfemi Rc10 Parfemi Today10
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od La scarpa Sub Mar 19, 2011 9:09 pm


Moji parfemi.Volim opore parfeme

Parfemi Ysl-opium-parfum-edt-perfume-fragrance-90ml-1e07a

Parfemi DUNE-WOMEN
La scarpa
La scarpa
Istraživač
Istraživač

Ženski Broj poruka : 235
Pridružila/o se : 30.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Pon Mar 28, 2011 7:50 pm

Najbolji parfemi za proleće

Nema ništa lepše od korišćenja osvežavajućih parfema po toplom vremenu. Za ovo proleće, pa i leto, predstavljeni su novi parfemi ili su osveženi već postojeći mirisi koji će vam sigurno prijati tokom toplih dana.


Van Cleef & Arpels OriensPredlozi za ovu sezonu:

- Van Cleef & Arpels Oriens - opisan kao egzotični put u Orinet, ovaj parfem ima cvetnu notu, a pored toga upakovan je i u veoma interesantnu bočicu sa poklopcem u obliku dijamantskog prstena.

Flora by Gucci- Flora by Gucci - inspirasan svilenom Flora maramom koja je specijalno dizajnirana za Princezu Grace od Monaka 1966. godine, ovaj sofisticirani parfem iz "radionice" Gucci ima neprolaznu vrednost.

Mešavina mirisa cveta sandalovine, ruže, pečulija i citrusnih nota, parfem Flora daje svežinu tokom celog dana.

Daisy Marc Jacobs- Daisy Marc Jacobs - za ljubitelje originalnog Jacob-ovog Daisy, dizajner je uradio i limitiranu verziju svezijeg mirisa za proleće.

Daisy Marc Jacobs "In the Air" Garland edicija odiše cvetnim mirisima divlje jagode, grejpfruta i vanile, a upokovan je u zanimljivu bočicu sa plavim cvetnim poklopcem.

Givenchy Le Secret- Givenchy Ange ou Demon Le Secret - cvetna i blaža varijanta originalnog Ange ou Demon, odiše mešavinom mirisa jasmina, limuna, listova zelenog čaja,...

Parfem koji prezentuje glumica Uma Turman jednako pristaje i danju, kao i u svečanim noćnim prilikama.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Boni Sub Apr 02, 2011 9:30 pm

Trenutno koristim:
Parfemi Img-thing?
Parfemi Boss-orange_boss

A omiljeni su mi :
Parfemi Kenzo%20Jungle%20Lelephant
Parfemi Bvlgari-jasmin-noir-for-women-300x240
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od ivonka Sub Apr 02, 2011 10:43 pm

Yves Rocher-Neonatura, Chanel No5, Dior-J*adore. Godinama sam koristila samo Chanel, sada sam malo obogatila asortiman, da ne budem dosadna.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Ned Apr 03, 2011 2:34 am

ivonka,i ja volim Yves Rocher,ali one vocne,sad bas celkam rodjaku da mi donese iz Sarajeva
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od ivonka Ned Apr 03, 2011 9:25 am

Da, ovaj Neonatura je malo jaci, vuce vise na neki orijentalni miris, to je kombinacija pačuli, vanile i kakao. Ja sam ga dobila na poklon, nisam ga sama birala, ali dosta ljudi kaze da im se miris dopada.
ivonka
ivonka
Elita
Elita

Broj poruka : 2897
Pridružila/o se : 05.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Khallu Pet Apr 29, 2011 2:59 pm

bubi,probala sam i Paco Rabanne Black XS ali od mm.prvo sam pomislila da je univerzalni jer nije karakteristicni muski i onda smo se slozili da mi ga pokloni jer na meni neuporedivo bolje mirise Parfemi 2954761119
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Boni Pet Apr 29, 2011 3:00 pm

Opasna si ti Khallu! Parfemi 2954761119
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi Empty Re: Parfemi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu