Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu

2 posters

Ići dole

Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Empty Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu

Počalji od Troja Pet Nov 21, 2014 9:34 am

Najnovija istrazivanja pokazuju da se za lijecenje debelih ljudi trosi isto toliko novca koliko i za one koji se razboljevaju od posljedica pusenja.  BBC je tim povodom objavio skalu na kojoj mozete provjeriti koliko ste debeli u odnosu na stanovnike svoje zemlje i svijeta.  Moze vam biti interesantno da provjerite gdje se nalazite na ovoj skali bez obzira na to da li jeste ili niste debeli.  Potrebno je samo upisati godine zivota (age), visinu (height), tezinu (weight) i zemlju u kojoj zivite.  Takodje naznacite da li ste musko (male) ili zensko (female).

Sretno!


http://www.bbc.co.uk/news/health-18770328
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Empty Re: Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu

Počalji od Troja Pet Nov 21, 2014 7:25 pm

Zaboravih reći da se visina stavlja u metrima, a ne centimetrima, pa za 165 centimetara treba staviti 1.65.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Empty Re: Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu

Počalji od mirka Sub Nov 22, 2014 7:44 pm

Ja sam i bez ovoga znala da sam gojazna, ali eto sad imam i potvrđeno Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu 2954761119
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu Empty Re: Uporedite svoju tezinu sa tezinom ostale populacije u svijetu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu