Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

+2
Troja
Boni
6 posters

Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Boni Sre Mar 12, 2014 11:27 pm





Brzo odlučite koji vas kreativni kvadrat najviše privlači. Pročitajte u nastavku šta vam izabrani kvadrat poručuje.



Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? 1978821_479864915470141_678898122_n




rešenje:













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Troja Čet Mar 13, 2014 9:26 am

Evo sta sam ja izabrala. Bas lijepa poruka.

9

Vi ste voljeni. Čak iako nemate nikoga oko sebe ko vam to govori. Voli vas celi Svemir. Energija je kreacija. Kreacija je ljubav. Kreacija si TI. Kada šaljete ljubav prema čitavom postojanju, dobićete ljubav natrag. Pokušajte slati ljubav svima koje poznajete. Ako ne znate nikoga, šaljite ljubav stablima, biljkama, životinjama, Bogu ili ljudima uopšte. Dobićete ljubav natrag.
Troja
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13992
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Maja Čet Mar 13, 2014 9:33 pm

I ja sam izabrala 9
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Shade Pet Mar 14, 2014 12:30 am

Meni se dopadaju 1 I 9, ne mogu da se odlucim samo za jedan od navedenih.  Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? 48478












Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Leptir10
...
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Paloma Blanca Pet Mar 14, 2014 1:52 am

Na prvi pogled 9, a kad se zagledam 1.
Paloma Blanca
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1324
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Khallu Pet Mar 14, 2014 9:57 am

ja sam se odmah odlucila za br 1

1 Vreme je da pobedite svoje strahove. U čemu god da oklevate, znajte da uvek postoji pozitivan način prilaženja. Vi ste vrlo jaka osoba. Potrebno je samo da u to verujete kako biste krenuli napred. Najmoćnija stvar koju imate je vaš um. ::

odmah zatim mi se svideo i br 4,ali poruka koju nosi i nema puno veze sa mnom.












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Koji vas mistični kvadrat najviše privlači? Empty Re: Koji vas mistični kvadrat najviše privlači?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu