Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Mladeži  - Page 2 Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Mladeži  - Page 2 Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladeži

+12
Boni
Troja
Zvončica
Lollipop
marina7
Holly
Khallu
Femme
Aynnah
Nina
Veca
Shade
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od mirka Uto Nov 18, 2014 8:35 pm

Ja imam toliko mladeža na toliko različitih dijelova tijela da sam se na kraju izgubila u ovoj šemi. Ali, ako me ne zvekne ona životinja, živjeću izgleda ko kornjača Mladeži  - Page 2 2954761119
Moji mladeži ne nestaju, nego rastu, izdižu se. Nisam nigdje vidjela šta to znači. Inače obije sestre i ja imamo ih silu. Moje cure isto. Pogotovo ove dvije starije.
mirka
mirka
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1016
Pridružila/o se : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od Veca Sre Nov 19, 2014 9:34 am

I ja sam ista, sva od mladeža. Nedavno sam uzela uputnicu za dermatologa da skinem jedan strašni s leđa koji mi baš smeta, ali nikako da odem, ne mogu da stignem još i to pored svih nalaza koje moram da radim.
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od Veca Ned Mar 15, 2015 11:23 pm

Nisam vam ispričala da mi je doktor dok sam bila u bolnici, skinuo dva mladeža, onaj veliki o kojem sam gore pričala i još jedan koji mi je baš smetao jer je bio ispod grudnjaka, uvijek u opasnosti da se povrijedi. Drago mi je da sam ih se riješila, samo i tu imam konce koje treba vaditi, sutra ili neki drugi dan...
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od Maja Pon Mar 16, 2015 9:55 am

Ma Veco preživela si štošta pa ćeš i tih nekoliko končića, bitno da si se rešila mladeža i mogućnosti, da se povrediš. Jaka si ti žena, svaka ti čast.
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od nenad Uto Dec 24, 2019 9:24 am

Mladeži mogu da se uklanjaju i radiotalasima Uklanjanje mladeza radiotalasima .

Samo pre toga mora specijalist dermatolog da pregleda mladaže i da odredi koji mogu da se skidaju radiotalasima a koji moraju hiruškim putem

nenad
Istraživač
Istraživač

Muški Broj poruka : 115
Pridružila/o se : 18.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Mladeži  - Page 2 Empty Re: Mladeži

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu