Femme

Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu

Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Re: Psihologija snova, prepričajmo i protumačimo naše snove

Počalji od Troja taj Sub Apr 22, 2017 7:19 am

Sanjala sam da sam otišla u Jugu i našla se sa rodbinom. Htjela sam da dam novac njihovoj djeci, ali u novčaniku nisam imala ništa osim čekova na turske lire. Onda sam se sjetila da nemam račun u turskoj valuti i počela da se ljutim na supruga što mi nije dao da ponesem više funti, pa da imam dovoljno novca sa sobom.
Troja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 13860
Pridružila/o se : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Sep 26, 2017 9:25 am

Sinoc sam sanjala da je suprug ostetio, gotovo prelomio na pola, kreditnu karticu noseci je u dzepu farmerki. Jutros mi je, iz nekog posve nepoznatog razloga, banka odbila autorizovati placanje dvijema novim kreditnim karticama koje sam dobila kao zamjenu za one koje su isticale. Spooky!

Noc ranije sanjala sam da se srusio Ajfelov toranj. Nekako je lagano pao, bez treska i prasine, i ja sam se osjecala vise zbunjeno, nego uplaseno.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Okt 18, 2017 10:03 am

Sinoc sam sanjala da sam skocila sa neke ogromne visine u ponor. Ne sjecam se pada, ali sam najednom bila svjesna da sam stigla na dno. Zagledala sam povrsinu I pitala se sta je to, da bih onda shvatila da je u pitanju voda. Odnekud sam znala da je plitka I nikako mi nije bilo jasno kako to da se nisam povrijedila. Razmisljajuci o tome sam se probudila.

Nocas sam sanjala neke snove ispunjene mirisima. Prvo sam osjecala jak miris paljevine I pitala se gdje je pozar, a poslije toga neki prekrasni miris kolaca. Nisam bila sigurna je li u pitanju vanilija ili neki drugi miris. U to se probudih.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Okt 23, 2017 9:34 am

Sanjala sam vrlo neobican san.

Sanjala sam da me neko progoni. Krila sam se na nekoj padini obrasloj travom i sa zasadjenim drvecem. Kada su se progonitelji priblizili razmisljala sam kako da ih izbjegnem. Sjetila sam se da sam prije mogla da letim i pokusala sam, ali mi nije bas previse islo za rukom. Uhvatili su me i odveli u neku samoposlugu. Ostavili su me samu na trenutak i ja sam ispruzila ruke i iz mojih ruku se pocela izlijevati neka zuta masa koja se potom formirala u picu. U to je zena koja je stajala na obliznjoj kasi pogledala u mene, zgrabila picu (koja je sada nekim cudom bila i zapakovana) i udarila po glavi jednog od progonitelja i rekla: "Pa vi ste uhapsili psa, i to psa koji stvara pice". U to sam vidjela sebe - izgledala sam kao neki veliki plisani pas - i probudila se.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja taj Sre Okt 25, 2017 6:32 pm

e baš neobičan san
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4122
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Nov 17, 2017 10:29 am

Vec dva dana zaredom sanjam da sam se probudila i gledam na sat i vidim da je 4.20 ujutru. Kada zaista otvorim oci vidim da je 6 ujutru.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Dec 18, 2017 10:17 am

Sanjala sam da sam u nekom selu i da su svi zitelji osim mene neke kaludjerice. Onda se najednom selo ispraznilo i ja sam tu ostala sama. Odnekud sam znala da su drugi zitelji nestali jer je neko trebao da dodje da nas sve pobije. Lutala sam sama selom, a onda sam sjela da radim. Cudan san.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Dec 19, 2017 9:01 am

I sinoc sanjah lose snove. Neka budala je izmislila da riba moruna (nalik zmiji) svojim ugrizom odsjeca nokte. Pruzih prst, moruna odgrize nokat I ja ostah zgadjena neravno otkinutim noktom. Htjedoh da odem, a na to moruna skoci razjapljenih usta prema mom licu. Probudih se vicuci. Huhhh.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja taj Uto Dec 19, 2017 8:54 pm

Baš težki snovi
Maja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jan 10, 2018 9:21 am

Sanjala sam da sam negdje u gostima. Sjedila sam sa nekim djetetom i pred nas su bili stavljeni kolaci. Htjela sam da probam neki fini domaci kolac, a onda je dosla moja mama i pred mene nagurala gomilu kupovnog keksa nutkajuci me njime. Ne znam otkud mi ovakvi snovi. Jeste da se sa mamom slazem kao rogovi u vreci, ali ona nikada nije ovako nesto radila.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Jan 11, 2018 8:48 am

Sanjala sam da lezim na nekoj sofi i da su u istoj sobi dvije rodice i njihovi muzevi. Bila sam pokrivena dekom, ali mi je bilo malo vruce, pa sam otkrila noge. Uto pocese da me zezaju kako su mi noge gole i vide se. Rekoh da me bas briga da li neko vidi moje noge i podjoh da kupim neku hranu. Sidjoh u neku prostoriju sprat nize da uzmem pare i tu upadoh u neku stravicnu paucinu prepunu paukova i drugih insekata. Pobjegoh vicuci iz te prostorije i kad izadjoh vidjeh da su mi ruke sve izujedane, da su po njima neke ogromne crne fleke na morbidno ispupcenom mesu. Sa uzasom pitah sta je ovo i neko rece da su to ujedi od strsljenova. Uto se probudih.

Uzasan san.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Jan 13, 2018 10:03 am

Sanjala sam da sam na nekom skupu. Kada se završio svi podjoše kući kolima, a ja pristajah čas za jednim, čas za drugim koji su obećavali da me povezu, ali oni mi svi zbrisaše. Neprijatan sam, ali divan u poredjenju sa onim prethodnim o kome sam pisala.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Mar 13, 2018 10:14 am

Sanjala sam lijepu, mladu crnku koja je rekla da mora da ide da obidje pacijente. Ja sa iznenadjenjem shvatih da je to komšinica iz Sarajeva koja sada ima preko 80 godina. Taman zaustih da je nešto pitam kad se ona okrenu prema meni. Sa užasom primijetih da od očiju ima samo beonjače. Pomislih kako mora biti da sam već umrla kada vidjam takve prizore. Uto se probudih.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Mar 20, 2018 3:27 pm

Sanjala sam da živog derem nekog psa. Skidala sam mu dio po dio kože, a on se nije micao. Odvratan san.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paloma Blanca taj Sub Mar 24, 2018 7:55 pm

Ja nista ne sanjam, tolio sam umorna da se ne okrenem u toku noci.
Paloma Blanca
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 1321
Pridružila/o se : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veca taj Sre Apr 25, 2018 8:31 am

Moji snovi su uglavnom košmari u zadnje vrijeme, trudim se da ih odmah zaboravim.

Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Okt 08, 2018 1:51 am

Sanjala sam prije dvije noći da treba da izadjem iz prostorije i jedini način da to uradim je bio da skočim preko neke uske provalije.
Troja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja taj Pon Okt 08, 2018 9:03 pm

Ja sam sa subote na nedelju sanjala kako pečem koh i u nedelju sam ga ispekla, da me prođe želja, po nekom čudu ostalo mi parčence i za danas. Doduše pekla sam i pitu sa pekmezom od krušaka ( baš varianta za kolače sa komadićima unutra) - e toga nije ostalo za danas
Maja
Elita
Elita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh