Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Pica pekač, prednosti i mane Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Pica pekač, prednosti i mane Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pica pekač, prednosti i mane

3 posters

Ići dole

Pica pekač, prednosti i mane Empty Pica pekač, prednosti i mane

Počalji od Veca Sre Avg 15, 2012 8:45 am

Danima se predomišljam i juče konačno kupim ovu spravu na nekoj akciji. Donijela sam ga kući i onda skontala da uopšte ne znam šta da radim s njim, šta u njemu da spremam.
Ima li neko iskustva, spremate li neko jelo u njemu?

Negdje sam pročitala da male sprema ribu u ovom pekaču, pa male, molim te, reci kako to radiš....

Pica pekač, prednosti i mane Pica-pekac-crown-pm1500-28-30-pizza-pekaci-crown_0_400x400












Pica pekač, prednosti i mane Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pica pekač, prednosti i mane Empty Re: Pica pekač, prednosti i mane

Počalji od Maja Sre Avg 15, 2012 10:03 am

Mi smo već sto i neku stvar pekli u njemu. Treba ti malo mašte i nešto drveno ili plastično za mešanje, okretanje i slično. jer ako ga izgrebeš onda ga moraš baciti.
I čisti se isto lako, sa papirom kad se ohladi samo dobro izbrišeš i to je to, ja onda ipak uzmem sunđer sa deterđentom pa ga još malo izbrišem i sa drugom čistom vlažnom "isperem", doduše možeš i sa malo vode da oplakneš.
Strava stvar.
A hrana:
-pekli smo velike palačinke, možda malo gušću masu ili je staviš malo više, da bi je lakše okrenula
- dobra je za pečenje svakojakog mesa. Pazi samo ako stavljaš sa koskom, da ne izgrebeš dno
- razne rižote i đuveče
- sataraš
- krompir (ako pečeš krompir onda moraš dati malo više ulja nego za ostala jela
- pošto ima poklopac možeš da dinstaš šta ti srce poželi

Za sva jela daš jako malo ulja ili čak ništa (za pljeskavice, ćevape, slaninu i ostalo što pušta svoju masnoću ne treba ništa)
Iskreno jedino pizzu smo pekli jednom i nije mi se sviđalo jer gore ne zapeče tako kako mi volimo (da se sir sasvim istopi)

Puno dobre hrane i užitaka u korišćenju
Maja
Maja
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 4128
Pridružila/o se : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pica pekač, prednosti i mane Empty Re: Pica pekač, prednosti i mane

Počalji od Veca Sre Avg 15, 2012 10:29 am

Hvala Majo, čim uhvatim malo vremena, počeću da eksperimentišem. A inače, čula sam i od drugih ljudi da im pica ne uspjeva, pa se pitam zašto se uopšte tako zove Pica pekač, prednosti i mane 1307364940












Pica pekač, prednosti i mane Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pica pekač, prednosti i mane Empty Re: Pica pekač, prednosti i mane

Počalji od Khallu Sre Avg 15, 2012 10:46 am

i ja mislim da ces vremenom vec naci nacina i dosta dobrih resenja za spremanje u njemu.ja ga nemam ali svi oni koji ga imaju,hvale ga.
mogu potvrditi ono sto je i Maja napisala-riba,krompir,meso...a takodje sam cula da je super stvar i za pecenje npr crvenih paprika(za zimnicu)i ostalih slicnih stvari naravno












It is our duty to beautify the world
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pica pekač, prednosti i mane Empty Re: Pica pekač, prednosti i mane

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu