Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Puder Malooo10







Join the forum, it's quick and easy

Femme


Dobrodošli

Ako već niste registrovani, učinite to, jer samo tako ćete moći da se družite sa
nama i koristite sve pogodnosti člana, veći broj tema je dostupan samo registrovanim korisnicima.
Ukoliko ne budete aktivni deset dana od dana registracije, vaš nalog će biti trajno ukinut.

Prijatan boravak na Femme forumu


Puder Malooo10





Femme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puder

+3
Lollipop
Shade
Khallu
7 posters

Ići dole

Puder Empty Puder

Počalji od Khallu Sre Mar 09, 2011 9:36 pm

Svako od nas ima poneko neprijatno iskustvo sa puderima. Neki se skupljaju u bore i čine ih upadljivijim, drugi čine naše lice nalik na masku, treći nam zaušavaju pore i prave bubuljice... Pronađite šminku koja neguje vaše lice.

Savršen ten je uslov svake dobre šminke, i najvažniji korak dnevnog doterivanja. Lak tečni puder i fini puder u prahu za zavšetak šminkanja obavezni su ako želite ravnomeran, čist i svetao ten.
Za savršen ten, neophodan je tečni puder ili tonirana krema. Tonirane kreme su tu da ujednače ten i daju nežniji izgled licu, a tečni puderi prekrivaju i nepravilnosti na koži, poput ožiljaka od akni, pegica i fleka.

Tečne pudere i tonirane kreme nikada nemojte birati samo prema boji kože, nego i prema sastavu. Katastrofalne posledica lošeg izbora pudera najpre osete osobe sklone aknama, ili one kojima se koža isušuje i na kraju dana bude sva izborana, s puderom uvučenim poput linija u borama.
Zato prvo izaberite puder za svoj tip kože, a tek potom svoju boju.
Jedan od izuzetaka na tržištu su Dr.Hauschka tečni puderi koji ne isušuju kožu, i prijaju svim tipovima.



Spojler:
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Khallu Pon Apr 11, 2011 10:58 pm

ja koristim samo kameni puder,svakodnevno kada se sminkam.
koza mi je masnija pa ne zelim dodatno da je opterecujem tecnim,njega koristim samo u ''posebnim'' prilikama Puder 48478
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Shade Pon Apr 11, 2011 11:11 pm



Puder ne koristim često, tečni nikako, češće toniranu kremu, Niveinu.

Moj puder ovako izgleda otprilike
Egyptishe erde
Puder 201_0
Dobijam ga iz Nemačke.



Što se tonirane kreme tiče, klasika, Nivea, ali sam zadovoljna, prija mojoj koži.

Puder Nivea110
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Khallu Pon Apr 11, 2011 11:17 pm

moja sestra npr obozava tu toniranu kremu,mnogi je hvale.
ja za sad nemam neku potrebu za prikrivanjem i kamuflazom,ten mi je solidan pa samo ovlas predjem lice kamenim puderom preko kog ide obavezno rumenilo.
Khallu
Khallu
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 18894
Pridružila/o se : 15.11.2010

https://femme.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Shade Pon Apr 11, 2011 11:22 pm



Khallu ::moja sestra npr obozava tu toniranu kremu,mnogi je hvale.
Ja sam stvarno zadovoljna, što je najvažnije, moja koža je trpi, što nije slučaj sa ostalim puderima, kremama, etc.

Khallu ::ja za sad nemam neku potrebu za prikrivanjem i kamuflazom,

Nemam ni ja šta toliko da prekrivam, (ako ne računamo ono bora oko očiju, ali njih je nemoguće ovom kremom prekriti) ali da sjaj licu.

Khallu ::ovlas predjem lice kamenim puderom preko kog ide obavezno rumenilo.

A ne, rumenilo, nikad. Ne umem ja to da nosim. Puder 48478
Shade
Shade
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 10711
Pridružila/o se : 13.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Lollipop Pet Sep 30, 2011 2:02 pm

Puder Bourjois_foundation_10hours
Trenutno koristim ova dva,i jako su mi se pokazali dobro,pogotovo ovaj Mix Serum.
Lollipop
Lollipop
Elita
Elita

Ženski Broj poruka : 3149
Pridružila/o se : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Chikita Čet Jan 19, 2012 12:32 am

Tecni puder koristim svakodnevno (nazalost). Trenutno koristim Affinitone 24h. Puder Img-thing?

Zadovoljna sam njime. Pokrivna moc je sasvim zadovoljavajuca, ne sklizne mi brzo sa lica kao sto sam imala problem sa svakim predhodnim puderom. Jedina zamerka su nijanse. 30 mi je previse svetla a 32 tamna za dan. Neka izmedju nijansa bi mi odgovarala u potpunosti ali sta je tu je.

Posto ga vec duze vreme koristim imam u planu da probam neki novi.
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Zvončica Pet Jan 20, 2012 7:12 pm

Trenutno koristim Rimmel-ov puder, ali nisam baš zadovoljna. Više mi je odgovarao Maybelline puder za masnu kožu.
Zvončica
Zvončica
Počasni član
Počasni član

Ženski Broj poruka : 7716
Pridružila/o se : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Veca Pet Jan 20, 2012 7:50 pm

Puder ne koristim niti sam ga ikada koristila.












Puder Leppla10
Veca
Veca
Urednica Elite
Urednica Elite

Ženski Broj poruka : 12938
Pridružila/o se : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Boni Ned Mar 09, 2014 12:03 am




Ja imam isti kao Chiki, ali moram da priznam da i nisam strucnjak za pudere, posto ih bas slabo koristim. A i kada ga stavim smeta mi, posto nisam navikla. Kupila sam neku garnier bb kremu pre neki dan i malopre sam prvi put stavila i zadovoljna sam, nije mi teska na licu, kao da je nema, ne znam samo kako izgleda kada je stavim preko dana. Ovako izgleda

Puder 61%2B9zFtSKpL._SX342_













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Chikita Ned Mar 09, 2014 12:30 am

Meni su se pojavile bubuljice na licu koje se protezu niz vilicu i sumnjam da je mozda to izazvao gore navedeni puder ,mada ne mora da znaci. Za svaki slucaj ja sam prestala da koristim tecne pudere i kupila sam ovu Eveline BB kremu jer je laksa od pudera i kazu da ne zatvara pore.

Ovo je prva BB krema koju sam ja uzela i zadovoljna sam. Podocnjake ne moze da mi prekrije pa za to koristim korektor. Krema ima veoma prijatan miris koji se meni bas dopada. Uzela sam light nijansu i kada se stavi deluje prirodno, lepo ujednaci ten mada se ja licno ne bih zalila ni kada bi bila malcice tamnija.
Mislila sam da necu biti zadovoljna kremama ovog tipa ali jesam. Nije lose :)
Puder Eveline-matirajuca-bb-krema-8-u-1-inovativna-formula_273379701


Boni jel prekriva manje nepravilnosti ta Garnierova bb krema ?
Chikita
Chikita
Elita
Elita

Broj poruka : 1227
Pridružila/o se : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Boni Ned Mar 09, 2014 3:08 pm




Chiki sinoc sam je prvi put stavila i bio je mrak pa ne mogu bas lepo da ocenim, daje neki lep sjaj i malo boje, meni dodje isto kao puder samo je mnogo laksa i prijatna, ja sam uzela light i super je za moj beo ten. Naravno podocnjake ne moze da mi pokrije, koji su veci nego ikada.













Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju.
Strpite se.
I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

P. Picasso
Boni
Boni
Urednica
Urednica

Ženski Broj poruka : 9008
Pridružila/o se : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Puder Empty Re: Puder

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu